Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen lenne...

Szerintetek milyen lenne Magyarország a roma lakosság nélkül? Elméleti kérdés minden rasszizmus nélkül!

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
ugyanilyen
2015. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

-kevesebb embert kéne eltartani az adófizetőknek.

-lennének olyanok akik végre eltudják adni a lakásukat(sokan évek óta árulják a lakásukat,de nem lehet eladni,mert romák vannak a szomszédban és senkinek se kell így)

hirtelen ezek jutottak eszembe. nem utálom én őket, de az biztos,hogy nem viszik előrébb az országot. engem nem érdekel,hogyha megállnak 8 általánosnál,de legalább dolgozzanak és ne a gyerekvállalásból akarjanak megélni

2015. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
szóval?Mire is gondolsz?Kezdjük ott hogy két-hárommillióval kevesebben lennénk,de(szerintem) legalább tiszta lenne mert a börtönök 80 valahány százaléka tényleg roma emberekkel van feltöltve.
2015. okt. 4. 12:50
 4/22 A kérdező kommentje:
Igaz,kettes!Jól mondod!
2015. okt. 4. 12:51
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Semmi lényeges változás nem lenne. Ugyanúgy elvándorolnának innen a fiatalok, sőt a romák is elvándorolnak innen, lásd. Grác, Bécs már tele van magyar romákkal.
2015. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De itt még mindig nagyon sokan vannak!én elsősorban a bűnözés csökkenésére szavaznék,de elmondhatatlan mértékben.Megint csak a börtönök telítettségének származási százalékát hoznám fel.
2015. okt. 4. 12:56
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Ténylegesen nem sok, mert attól, hogy valaki a kocsmába iszik és panaszkodik a cigányokra, az ezután is inni fog és panaszkodni fog csak mondjuk a zsidókra vagy adott politikusra.
2015. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Addig oké,de a cigányok szemtől szemben terrorban tartják a magyarokat!Ha már ezen múlik,szívesebben fizetnék kétszer ennyi adót,mint hogy virrasszak egész éjszakákat mert rettegek a környékemen élő hordáktól,mert van kameránk,mit láttam,nem vicc,legalább ötvenen mentek el a ház előtt üvöltözve,döntögetve a kukákat és hasonlók.Ötvenen!
2015. okt. 4. 13:04
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
De persze kicsit sem vagy rasszista
2015. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Amit leírtál akár én is lehettem volna egy nagy buli után, amikor a csapattal neki lendülünk.
2015. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!