Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik esélyei 2018-ban jelen...

Jobbik esélyei 2018-ban jelen állás szerint?

Figyelt kérdés

Vélemények?


Jelenleg én a Fideszt gondolom esélyesebbnek.



2015. okt. 5. 08:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%

Jelen állás szerint egyre rosszabbak! Momentán kevesebb szavazót tudna mozgósítani a Jobbik mint tavaly! Az összes közvéleménykutató a Jobbik lassú hanyatlását mérte az utóbbi időben, ráadásul furcsamód a korábban legaktívabbnak számító jobbikos szimpatizánsok lettek a legpasszívabbak, tehát ők mennek el legkisebb eséllyel szavazni.

De ez a jelenlegi trend! A Fidesz is sokat gyengült a választásokat követő fél évben, most meg erősödnek szépen, az LMP-t tavaly 8% körül is mérték most újra 3-5%.

Az MSZP is hosszas hanyatlás után most erősödik stb.

A pártok népszerűsége nincs kőbe vésve mindig van egy kis föl-le csúszkálás.

Tehát, ahogy hangsúlyoztam a jelenlegi állás és trendek szerint olyan 15% körül várom őket. Megmaradnak középpártnak.

2015. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Come back ***** válasza:
14%

6os liberális gondolkodású agymosott. A NATO az Amerika, az EU szintén amerikai irányítás alatt van. Az az Amerika, aki lehallgat minket, Ukrajnát tönkre tette a NATO puccsal, Görögország szintén cserben van hagyva...

Kérdem én! Hol vannak a beígért nyugati bérek? Hol van az a beígért fejlődés? Sehol. A fél ország az EUban dolgozik és oda adózik! Nem lesz 30 év múlva nyugdíj, mert mindenki a nyugatnak dolgozik. Látom, te még mindig a hazug nyugati sajtónak hiszel. Ha Putyin akarná, a világ második legnagyobb hadseregével egy hét alatt övé lenne Ukrajna és 1 hónap alatt Európa. Te nem ismered az oroszokat. Soha nem háborúztak, mindig védekeztek. De az hogy USA bázisok mindenütt ott vannak (Pápa nálunk) az rendben van. USAnak engedett a fél világot meghódítani, de az oroszok nem vehetik vissza a saját földjüket, a Krímet!

Az USA hatalomtorekvési módszerei 1-8 rész: http://www.youtube.com/playlist?list=PLo3D7cHyR-tOt9dxdaDXlv..


Végeztem!

2015. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Come back ***** válasza:
43%
5ös, a Facebook egy közösség, mint a gyakori kérdések. Itt is sok tinédzser van. Itt és ott is politizálnak. S azon Facebookosok, akik a Jobbikot támogatják aligha fognak másra szavazni.
2015. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ha a facebook alapján lett volna a szavazás, akkor a Jobbiknak már 2010-ben,2014-ben is nyernie kellett volna, de a fasorban sem voltak a Fidesz mögött fele annyi vokssal. 2017-ben a Fidesz elkezdi a közérzetjavító intézkedéseket és hopp ismét győznek. Szerintem ez majdnem biztosan borítékolható. A kérdés inkább az, hogy 2/3-dal vagy anélkül. Én utóbbira tippelek.
2015. okt. 5. 12:16
 15/32 anonim ***** válasza:
16%
Milyen NATO puccsal tették tönkre Ukrajnát? A nép lázadt fel a diktatórikus Janukovics ellen! Ha a Jobbik hatalomra kerülne, hasonló lenne itt is a helyzet, bár már Orbán is egyre jobban abba az irányba hajlik. Annyi különbséggel, hogy a Jobbik felvállalja a fasiszta nézeteit, a Fidesz meg sunyiban csinálja.
2015. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

#14


Ha a közvéleménykutatások alapján lett volna a szavazás, akkor pedig fidesz 3/4-ed lett volna, nem pedig az éppen 2/3.

2015. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Come back ***** válasza:
24%
2015. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Come back ***** válasza:
24%
2015. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
16. Azért a közvéleménykutatások elég pontos képet adtak a jobbik 20 %-ról....
2015. okt. 5. 13:40
 20/32 Come back ***** válasza:
0%

[link]

Hogy mi is történt valójában angol felirattal!

2015. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!