Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tételezzük fel, hogy háború...

Tételezzük fel, hogy háború vagy polgárháború tör ki Magyarországon. Ki maradna itt megvédeni az országot és a kultúránkat és ki menekülne el nyugatra, gyáván?

Figyelt kérdés
Nem akarok sértődést, ez csak egy egyszerű kérdés honfitársaimnak.
2015. okt. 11. 15:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

"Egy nemes halál van. A családodért és a hazádért! DE CSAK MONDOM, HOGY AMINT MEGKEZDŐDIK, REMÉLEM A KORMÁNY LEZÁRJA A LÉGTERET ÉS A KÜLFÖLDRE TARTÓ VONATKÖZLEKEDÉST ÉS TI ITT RAGADTOK!

De a liberalista olyan mint a csótány! Előmászik a füst mögül, hogy egyen a dögökből! DE MOST NEM FOG ARRA SZÁMÍTANI HOGY A BAKKANCS TALPA ELTAPOSSA!"


Most őszintén, szerinted értelmes ember egy ilyen után itt akar maradni veled és a fajtáddal egy országban?

2015. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

Valld be kérdező, valami tizenéves hülyegyerek vagy.

Nekem még abból a korszakomból volt néhány ismerősöm, akik olyanok voltak, mint most te, de aztán kinőttek belőle.

Te is ki fogsz nagy valószínűség szerint, de az egész biztos, hogy legalábbis mérséklődni fog a témához való fanatizált hozzáállásod.

2015. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Amarok Tonrar ***** válasza:
60%

"Egy nemes halál van. A családodért és a hazádért!"


Az aztán fantasztikusan sokat segít a családomon és a hazámon, ha meghalok. Mondjuk ha én meghalok, akkor a családom se védi senki, tehát az asszony és a gyerekek is meghalnak. Tényleg, nagyon nemes gondolkodás. A hazámat szeretem, az országot. A politikusainkat, a hazaárulókat és az ilyen militarista divatmajmokat nem. Tudod miért? Mert pont az igazi értékeket próbálják elfedni. A megoldás nem a harc, hanem olyan helyzetbe hozni az országot, hogy senkinek ne kelljen meghalnia. De a béke és a jól működő gazdaság gondolom neked unalmas, kérdező.

2015. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
28%

Belőled aztán dől az ihlet rendesen kérdező!:)

Egy kicsit vegyél vissza.

Én alighanem harcolnék.A fr@anc se akar nyugaton megöregedni.Meg csak úgy a házam adjam oda?

Ha Mo.-on kitör a balhé addigra az eu se lesz egy vidám hely.Mégis hova lehetne menni?

De nem baj,menjenek csak majd rájönnek egy táborban ücsörögve,vagy éppen előzetesben.Legalább tisztul a levegő.

2015. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%

en csak ezt uzenem neked draga kerdezo:


https://www.youtube.com/watch?v=Ia37w1RtAik

2015. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%
Nem a hozzátok hasonló mélyliberál károgók sipákoltak a leghangosabban amikor a kárpátaljai magyaroknak "védeniük" kellett volna azt a tákolmányt ami a "hazájuk"?
2015. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Én se nagyon értem, hogy mi van itt, amit annyira érdemes lenne megvédeni."


Mondjuk nők, idősek és gyerekek...

Régen ezt még tudták az emberek. Régen voltak még értékek, amik fontosabbak voltak sokszor még a saját életüknél is. Ma már ez a multikulti fogyasztó-okostelefonozó és hamburgerzabáló társadalom valószínűleg komplett idiótának nézné Szondi Györgyöt és katonáit, akik 146-an (!) nem adták fel a várat, nem menekültek el a többezres török sereg elől, hanem inkább vállalták a hősi halált. Az én szememben ők hősök, ők a példaképek és nem azok a sztárocskák, akik Nyugaton jól megtömték a zsebüket és most posztolják a képeket a pénzükről. Individualista a társadalmunk sajnos: nem tud közösségben gondolkodni, így a hazát sem képes annak közösségnek felfogni, amiből származunk és ami az identitásunkat adja, és itt kezdődik a probléma, és ezért mossák össze a haza fogalmát az épp hatalmon levő, "drága politikusainkkal".

Én remélem, hogy itt tudok majd maradni, ha kell, mert a félelem és a szükség nagy úr, ezért egyébként nem ítélem el azt, aki tényleg menekül a háború elől.

2015. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!