Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 700 000 kivándorolt magyar...

A 700 000 kivándorolt magyar fiatal zöme nyomorogva él a nyugati színvonalhoz képest?

Figyelt kérdés

Akiket én ismerek és kimentek dolgozni, mind úgy nyomorog mint a szírek kb. egy menekülttáborban, vagy még rosszabbul. Egyik ismerősöm Grác-ban nyomorog a nővérével egy 26 nm-es minigarzon konyhájába és a zúgó hűtő mellett alszik egy szivacson. Egy másik ismerős Angliában szalagmunkás és egy munkásszállón szagolja a román melósok büdös lábát, 4-en laknak egy szobában. Egy harmadik ismerősöm pedig takarító, szobalány és egyben prostituált egy Londoni hotelben, tehát beletartozik a munkakörébe, ha "partnerszolgálat" címszó alatt igényt tartanak rá a kuncsaftok, akkor velük kell aludniuk és kufircolniuk, mind1, hogy az éppen egy 50 éves vén pocakos papa.


Ti nektek milyen tapasztalataitok, ismerőseitek tapasztalatai vannak?


2015. okt. 24. 12:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

""Amit ott megkeresel vagy félreteszel, az ott van. Forintba átszámítani önámítás." "


Nem minden esetben önámítás. Ha Nyugaton szeretne az ember letelepedni véglegesen akkor valóban önámítás.


Ha viszont tudatosan Magyarországra tervezel, akkor van értelme átszámolgatni a megtakarításokat.


Én pl mekis fiú voltam 2,5 évig és a számlámon van egy esztergomi 1 szobás téglalakás ára.


Igaz, ennek megvolt az ára. Társbérlet, kevés szórakozás, igyekeztem megfogni a pénzt.


És én biztosan hazamegyek, hiszen otthon szeretnék élni, ahová születtem és ahová való vagyok.


A pénzem is ott ér valamit, Ausztriában a hajamra kenhetek ennyi pénzt, kutyaólat se adnak érte.

2015. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"ahogy láttam a többség előbb-utóbb hazajön"


Hát ezt rosszul láttad.

2015. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!