Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig tapsolnak a liberál...

Még mindig tapsolnak a liberálisok a beözönlő migránsoknak?

Figyelt kérdés
A Párizsi merényletsorozat után még mindig az a véleményük a liberálisoknak, hogy ellenőrzés nélkül, papírok nélkül is mindenkit be kell engedni az országba és Európába?

2015. nov. 14. 19:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha az egyik merénylő nem lett volna migráns, akkor is megtörtént volna a merénylet.Az eddigi merényletek is mind megtörténtek a migráció nélkül is. Ostoba aki erre keni.
2015. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%
Ember te hallod magad? Elég ha egyetlen terrorista menekültként beszivárog ahhoz, hogy joggal kijelentsük, hogy nem szabadna akárkit papírok meg teljes átvizsgálás nélkül beengedni! Ha már egyszer vannak itt is szélsőségesek akkor már engedjünk be akárkit, mert már úgy is mindegy?? A kérdés inkább h miféle elvetemült idióta fejéből pattan ki egyáltalán h kérdés nélkül akárkit beengedjünk európába!! Még ha egyetlen terrorista se lenne köztük, csak az esélye h nem kizárt az sem h van, már az elég ok arra,h ne engedjünk be akárkit..-.-
2015. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
Mutass már nekem egy migránsoknak tapsolo liberálist!!!! Láttál egyet is? KItalálod magadnak a hülyeséget, aztán meg elhiszed?
2015. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nincs különösebb jelentősége,hogy volt a merénylők között egy migráns.Kétlem,hogy nélküle nem történt volna meg a dolog.A mostani migránshullámtól függetlenül is van már annyi muszlim Európában,hogy bármely terrorszervezetnek csak ki kell válogatnia közülük,az ilyen akciókra "alkalmasakat".
2015. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
Ja akkor engedjünk be mindenkit különösebb ellenőrzés nélkül és ha az egyik ránk támad, abból se tanuljunk, mert ha nem engedtük volna be, akkor is megtörtént volna? Ezt nem mondhatjátok komolyan.. annyit sem ér a schengeni határ mint egy ceruza vonal amire egy ovis azt mondja tilos átlépni!
2015. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
17%

" Semmi köze a migráns helyzetnek az egészhez."


Gratulálok.

2015. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A franciák a mostani terrortámadásig boldogabban éltek mint mi bármikor fogunk!

Ha meg a Szírek nem tudnak írni, hát segítsünk nekik megtanulni miután idejöttek. Ne akadályozzuk hanem segítsük egymást a boldogulásban. Erről szólnak a modern európai értékek. Nem értem hogy lehet, hogy Magyarországon még mindig énnyire intoleránsak az emberek más kúltúrákkal szemben. De itt is hagyom az országot.

2015. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd is itt az országot! Kérdezhetem hova mész? Amerikába? Ne nevettess, oda biztos nem a felvilágosult szöveged alapján. Xd akkor anglába? Ők nyíltan bevándorló ellenesek és hamarabb megépítették a kerítést az alagútnál mint mi! Vagy skandináv államok? Elegük van már a menekültekből.. vagy a liberális befogadó Németországba? Ahol minden héten véletlenül kigyullad egy menekült tábor? Jaa nem kitalálom, te az emberszerető keletre gondoltál mondjuk kínára vagy oroszországra.. vagy esetleg mész liberális eszméket tanítani az iszlamistáknak? Nem tudom hova készülsz, de indulj hamar:) majd ha ott is élsz 2 napot hátha kinyílik a szemed..
2015. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

13: Csak neked, csak most. Tessék! :3


[link]


14: Ezért kell kitoloncolni mindenkit származástól függetlenül, aki egyértelműen nem idevaló. Ideje belátni, hogy a multikulti megbukott. Ha még ez sem elég, akkor már nem tudom, hogy mi lenne az.


17: Köszi, szia! Majd akkor magyarázz, ha nálunk gyújtogatják a menekülttáborokat, ahogy nyugaton csinálják...

2015. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
15:Szerintem semmi olyat nem írtam,hogy bárkit is be kellene engedni ellenőrzés nélkül.Csupán azt jeleztem,hogy ez már eső után köpönyeg,mert már "bent vannak",elég régóta.Mellesleg az ellenőrzéssel sem sokra mennek,elég csak arra gondolni,hogy a terroristák között már második(vagy épp harmadik) generációsok vannak. Magyarán:akik annak idején bejöttek,semmi gondot nem okoztak,éppcsak fiaikat,unokáikat sikerült "besoroznia" az ISIS-nek,vagy más terrorszervezetnek.Sőt,mostanában már bármiféle arab származás nélküli,európaiak is szimpatizálnak az ISIS-el,a jó ég tudja,hogy miért.
2015. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!