Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretik sokan az...

Miért szeretik sokan az oroszokat amikor gyakorlatilag ők a felelősek, hogy nyomorban van Magyarország mivel ránk szabadították a kommunizmust?!

Figyelt kérdés
Most is undorító külpolitikát folytatnak, és terjeszkednek. Isten óvjon meg bennünket tőlük. Magyarországnak nem szabad eltávolodni a nyugattól, mert az végzetes lenne. :/
2015. nov. 28. 20:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Az oroszok jelen pillanatban a legjózanabbak és mentesek minden háttérhatalmi cionista érdektől. Pl most Európában is csak Orbán Viktor a legjózanabb nekem is fáj leírni de ez van (más kérdés, hogy ezek csak hangzatos kiállások vagy tényleg megoldja a visszatoloncolást).


És most lehet sőt biztos, hogy hülyeséget írok de most azért jól jött hogy "csövesek" vagyunk, ugyanis ide egy migráns sem akar jönni, szóval lehet mi keleten bemákoljuk a nyugat meg belefullad a telepesekbe.


Ha nem távolodnánk a nyugattól ugyan az várna ránk is és láthatjuk mi az. Én személy szerint nem akarok ide is Svédországot 2. helyet a nemi erőszakok toplistáján... És Párizst se, hogy ne merjek felszállni a metróra, mert nem tudom a sok muzulmán közül ki robbant épp. Azt se akarom, hogy egy sima múzeumi látogatás során egész családomat át kelljen motozni, mert már csak így biztonságos.


Szóval boruljon csak a nyugat egyedül.

2015. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Mert a Kurucinfón meg az Oroszhídfő.ru-n azt írják minden nap, hogy Putyin mekkora jó fej.

És ha valaki belegabalyodik ebbe, akkor elég keményen benne is marad.

2015. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"A mostani oroszoknak semmi közük a kommunizmushoz, se Putyinnak. Sőt náluk nacionalistább, hazaszeretőbb nép nincd is nagyon Európában!"


Az főleg hazaszerető, amikor Putyin újabb villákat vásárol a haverjainak valamelyik tengerparton, miközben a köznép nyomorog.

2015. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 hugyosgalacsin ***** válasza:
100%
Azért vagyunk nyomorban, mert szar emberek lakják magyarországot....
2015. nov. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A nyugati modell a végzetes, majd Svédország példáján meglátod a nem is oly távoli jövőben, aztán szép sorban követi őt majd a többi nyugati ország is. Sok helyen már békés eszközökkel vissza nem fordítható folyamatok indultak el. És akkor itt leszünk mi és Kelet-Európa, remélhetőleg ezektől a szélsőségesen liberális eszméktől jó messze, akik tovább viszik Európa és saját országuk hagyományait, míg a nyugat szépen lassan lezüllik, mind morálisan, mind gazdaságilag és már nyomában sem fog tartalmazni európai értékeket amiket manapság oly hangosan mondogatnak csak épp fingjuk nincs róla, hogy valójában mi is az.
2015. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene nekem útálnom egy az egyben az orosz népet mert pár évtizede a politikusai olyanok voltak amilyenek. Ők nagyobb nyomorban éltek annak idején mint mi . Hidd el el a katonáknak se volt kedvük ide jönni harcolni 56 ban. Sőt azt se tudták mikor ideértk hogy hol vannak egyáltalán. Azt hitté a Szuezi csatornához vitték őket
2015. nov. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Én azt imádom mikor a kommunista ellenesek éltetik Putyint, azt a Putyint aki a Szovjetunióban a KGB-nél dolgozott. 1985-ben el is végezte a KGB első számú iskoláját (J. V. Andropov Intézet).
2015. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megnéztem Putyin sok nyilatkozatát, és azt kell mondjam (sajnos), hogy jelenleg a Nyugatnál sokkal józanabban látja a dolgokat. Abban meg főként igaza van (ismét csak sajnos), hogy a Nyugat minden téren hanyatlik, gyakorlatilag önmagukat számolják fel, gyökerestől nyomják el a saját hagyományaikat, értékeiket, kultúrájukat. Kiváló példa erre a migránskezelés folyamata...katasztrófa. Akkor inkább még egy orosz megszállás, mint ez a muzulmán csürhe.
2015. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!