Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mások is így vannak ezzel?...

Mások is így vannak ezzel? Lehetséges, hogy valójában én vagyok az igazi liberális?

Figyelt kérdés

Én telefonválasztásnál nem veszem figyelembe, hogy az apple vezérigazgatója libsi és meleg. Csak a telefon tulajdonságai érdekelnek.

Ugyanakkor elvárnám, hogy ne bontsanak velem szerződést csak azért, mert nem vagyok feminista.

Valójában ezt a tulajdonságot hívják toleranciának és a másság elfogadásának.


Hogyan gondolkodik egy balliberális:

Az apple vezetője libsi és meleg? Akkor meg se nézem a többi telefont, csak apple -t veszek. Sőt jöhet egy apple feliratú póló is.

Micsoda? Nekem egy nem feminista gondolkodású ember dolgozik? Akkor felbontom a szerződését mert nem tetszik a véleménye.



2015. dec. 17. 14:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

És pont a profitszerzés miatt váltak meg tőle. A tcom részvényesei mocskosul magasról leszarják a liberalizmust és a feminizmust, egy dolog érdekli őket: az osztalék mennyi lesz év végén.

Ákos kijelentésén meg lehet vitatkozni, hogy milyen arányban osztotta meg a magyar társadalmat, meg mire is gondolt valójában. De a nyugati államokban ilyen "a nőnek nem dolga annyit keresni, mint a férfi" kijelentésektől egységesen elfordul a társadalom. Olyan lejárató kampányt tudott volna erre építeni a konkurencia, hogy simán 10%-okban mérhető piacvesztést okozott volna a telekomnak.

2015. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 szatam9a válasza:
77%
de senkit nem rekesztettek ki. te amúgy nem liberális vagy hanem fsz,ha még véded az ákost. ilyenekből lesznek ügyvédek meg politikusok mint te.
2015. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van, de mivel Ákos nem munkaviszonyba állt velük, ezért nincs probléma.
2015. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
9: Igen, mert nem a zene leromlott minősége, hanem az énekes társadalompolitikai véleménye miatt nem mennek.
2015. dec. 17. 15:16
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

"Hogyan gondolkodik egy balliberális:

Az apple vezetője libsi és meleg? Akkor meg se nézem a többi telefont, csak apple -t veszek. Sőt jöhet egy apple feliratú póló is."


de még mennyire, én már jó ideje úgy intézem a bevásárlást, hogy ott van a kezemben az iPhone és alapos kutatásokat végzek, hogy véletlenül se kerüljön a kosárba olyan cég terméke, aminek a tulajdonosai / vezetői / igazgatói között van fehér, európai, heteroszexuális, keresztyén ember, az összes liberális ismerősöm is átvette eme jó szokásomat

2015. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

Továbbra sem érted. Ákos nem alkalmazott, nem vették fel, nem rúgták ki.

A tcom nem akar liberális lenni, szimplán nem szponzorál megosztó személyeket, kivéve ha úgy gondolja, hogy haszna lesz belőle (lásd Manson). Mint mondtam, Ákos nyilatkozata nagyon nem lett volna népszerű külföldön, sokkal nagyobbat buktak volna rajta, mint az a pár állami szerződés.

Ha lennének telekom részvényeid (nyrt, bárki vehet magának, nekem is volt tavaly), akkor te mit várnál a menedzsmenttől? Elengednéd az osztalékod, belemennél, hogy a részvényeid értéke jelentősen visszaessen?

2015. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%

Tételezzük fel, hogy téged a fidesz fizet azért, hogy idióta kérdéseket írj ki, meg csak a narancsködösök által elhitt "balliberális" propagandát told.


Ha a fidesz meglát tőled egy olyan kérdést, amiben elismered egy nem fideszes és nem kdmps politikus munkásságát, ők szerződést bontanak veled. Ez tiszta üzleti érdek. Az összes fideszes politikust aki egy jó szót is szólt a másik oldalról, másnap kirúgták a pártból. Szóval panaszkodhatsz vityatyaúristenre is egész nyugodtan. :-)

2015. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

11: Lehet hogy igazad van, sajnos nem gondoltam végig, hogy ez a cég nyugaton is működik.

De itt még mindig ugyanarról a problémáról van szó, mint amit írtam(pl apple). A nyugati liberálisok ezekszerint inkább választják a rosszab szolgáltatást, minthogy olyan szolgáltatóval kössenek szerződést, aki másképp gondolkodó énekeseket is szponzorál.

2015. dec. 17. 15:24
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy milyenek a nyugati liberálisok, mert ugye magyar emberek többsége utálja őket, úgyhogy majd leáldozik a cégnek.
2015. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 szatam9a válasza:
ez az ember nem tud megnyugodni ,csak nyomja a dumáját ...xD
2015. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!