Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mások is így vannak ezzel?...

Mások is így vannak ezzel? Lehetséges, hogy valójában én vagyok az igazi liberális?

Figyelt kérdés

Én telefonválasztásnál nem veszem figyelembe, hogy az apple vezérigazgatója libsi és meleg. Csak a telefon tulajdonságai érdekelnek.

Ugyanakkor elvárnám, hogy ne bontsanak velem szerződést csak azért, mert nem vagyok feminista.

Valójában ezt a tulajdonságot hívják toleranciának és a másság elfogadásának.


Hogyan gondolkodik egy balliberális:

Az apple vezetője libsi és meleg? Akkor meg se nézem a többi telefont, csak apple -t veszek. Sőt jöhet egy apple feliratú póló is.

Micsoda? Nekem egy nem feminista gondolkodású ember dolgozik? Akkor felbontom a szerződését mert nem tetszik a véleménye.



2015. dec. 17. 14:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
93%

# 18/20 Időpont ma 15:24


Fordítva ülsz a lovon. Ha a Vodafone egy köztörvényes pedofil gyerekrabló nemierőszakoló köcsöggel reklámozná magát, most azonnal nyargalnék be a boltjukba lemondani a 12 előfizetésem.


De nem azért vagyok Vodafoneos mert pl. támogatja a Magyar Olimpiai bizottságot, vagy Gipsz Jakab melegjogi aktivistát. És ezzel az emberek 99%-a így van.

2015. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!