Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tolvajkergetőkkel kapcsolatb...

A Tolvajkergetőkkel kapcsolatban csak nekem vannak kételyeim?

Figyelt kérdés

Már egyszer végignéztem a sorozatot, most kezdtem újra.

Abszolút szimpatikus amit csinálnak, anno támogattam is őket, és most is támogatnám...de!

Az,hogy sorozatosan eltűnnek a felvételek, pont a legfontosabbak...mikor csoportosan elkövetett garázdasággal vádolják őket akkor pont lemerült az akksi, nincs meg a lényeg, pont ez pont az, eltüntették a rendőrök a felvételt.

Szerintem ez nagyon gyenge.Hiába magyarázz Tomcat, tényleg jól belemagyaráz mindenbe mindet, de szerintem ez sok, nem hihető.

Egy vállkamera akksija nem 20-30 perceket tud rögzíteni, ha meg olyan töltöttséggel vitte el akkor gratulálok, de ennyire nem hülye ő sem.


Teljes mértékben elhiszem,hogy odamentek, és megcsapkodták a tolvajt.

Én személy szerint nem ítélném el őket emiatt.

Csak érdekes,hogy a videóik alatt is mindenki el van hűlve,hogy micsoda ország ahol ártatlanokat ítélnek el...de azért nem úgy van az.

Kerékpárt lopni, meg csoportosan megverni valakit nem egészen ugyan az, bár felháborít,hogy ezeket a mocskos tolvajokat szabadon engedik, de azokat akik csoportosan garázdálkodnak nem szokás elereszteni, legyen az cigány, vagy legyen az Tomcat és társai.


2015. dec. 27. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nem támogatom,abszolút nem. de ígyis-úgyis az lesz, ha a dolgok így folytatódnak.


a kijelentésem eltúlzott volt, de tény, hogy ma Magyarországon a bűnözőket nem büntetik, hanem konkrétan pártolják, simogatják.


ha nem is vágnám le a tolvajok kezét, de a büntethetőségi korhatárt le kellene vinni mondjuk 14 évre, és a szabálysértési összeget kb 5.000 forintra. Most azt hiszem, 50.000


plusz egy tolvajt ki kéne, hogy nézzen, taszítson magából az egész társadalom. Nem pedig pártolni kellene őket. Ha elkapják, és megverik, hát megverik. Majd legközelebb nem fog lopni senkitől semmit.

2015. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

Ha ejteni fogják a vádakat szépen sorban (ahogy eddig is), akkor végre elhiszed, hogy a bizonyítékok nem voltak megfelelőek, netán koholtak voltak? Abból amit láttam, nem egy észlény, aki a vádat képviseli...


Lényegtelen, hogy mit hiszünk előre.


Miért pont azon a szerencsétlen csövesen vagy drogoson követtek volna el csoportos garázdaságot? Mivel lettek volna ezek bármitől alantasabbak a szemükben, mint a többi hazug tolvaj szemét, akit elkaptak? Miért pont ezeknél kockáztattak volna?


Felépítettek egy országos mozgalmat, amit most egy csöves meg drogos miatt egyszerre lerombolnának? Itt nem egy személyes hobbiról beszélünk, hanem egy komplex, több emberes, országos valamiről. Lenne értelme ezek miatt a szar alakok miatt (csak azért, hogy most jól megverjék őket) kockáztatni mindezt? Ha garázdálkodni akarsz, akkor kihívod magadra a rendőröket? Meg is várod őket? Gondolkozz el ezen...


Gondolom Te Pákónak is elhitted a meséjét...

2015. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 tetro ***** válasza:

20.49

Ez esetben az elözö kommented egy elég nagy sületlenség, mert azt irtad hogy 20-30 év mulva bekövetkezik majd a sarinak köszönhetöen amit még az elözö mondatodban áhitottál.

2015. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13-as, összekeversz valakivel, én kizárólag a 7-es és 12-es válaszokért vagyok felelősségre vonható :) Legalábbis egészen addig, amíg nem kezdik el cenzúrázni (Tolvajkergetők témában gyakori a cenzúra) és nem keverednek össze a számozások...
2015. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 tetro ***** válasza:

21.30

Nezd meg az idöpontokat még egyszer

2015. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

12-es


Ha itt valaki naiv az pont te vagy.Nem kételkedsz Tomcat ártatlanságában.Ha nem Polgár Tamás a becsületes neved, akkor én kérdezhetném tőled,hogyha Tomcat papírra veti,hogy az ég piros, akkor te hiszel neki?


Miért pont a drogoson?Miért pont a csövesen?Mert azoknak nem hisz a kutya sem.Azt hitték ,hogy elgyepálják a bedrogozott srácot és megússzák, mert az be van kábulva, és kit érdekel mit mond.Hát nem jött össze.A csövesnek is hittek a rendőrök.

Az meg,hogy magukra hívták a rendőr, a legpitibb 8 általánossal rendelkező tolvaj is megtenné.

A becsületes megtaláló részre emlékszel?Ő is magára hívta a rendőröket, miközben ellopta a bicót.Akkor ő is ártatlan?

Én nagyon sajnálom,hogy nem lesz több epizód, és hogy ez lett a vége.

Nyugodtan lopkodhatnak a féreg tolvajok tovább.Joguk van hozzá.

De ha téged vernének meg 3-4-en, aztán az ő vallomásaik alapján téged ítélnének el, annak nem örülnél.

Tudod, a kamera meg pont lemerült, a térfigyelő pont nem oda nézett, a tanú pont az eget bámulta.


Elhiszem,hogy sokan mindent megtesznek Tomcat ellen, és ez meglátszik most is, de ha tényleg ártatlan lenne nem ült volna előzetesben meg háziőrizetben.

2015. dec. 27. 22:12
 17/21 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a 12-es.

De ez baromság. Ha engem vernének meg 3-4 en és aztán az ő vallomásaik alapján engem ítélnének el, annak valóban nem örülnék. De csak akkor nem, ha nem követtem el semmit. Ha elkövettem, akkor rátudok, hogy ez van. Benne van a pakliban, hogy elkapják az embert, ha lop. Aki qrvának áll, ne csodálkozzon azon, hogy megbhasszák.

2015. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17-es

Nem hinném,hogy a büszkeséged engedné.

Gondolj csak bele, mi a legnagyobb bűnöd amit elkövettél?Nem kell,hogy lopás legyen, de ha elvertek volna akkor,azért legalább 3-an 4-en (és nem anyukád a fakanállal) akkor is ezt mondanád?

Nem, mindent megtennél,hogy ők is kapjanak, mert nem érzed igazságosnak,hogy ők 4-en rád szálltak, és úgy aláztak meg a tettedért.

2015. dec. 27. 22:33
 19/21 anonim ***** válasza:

Ne mosd össze a bűnök fokozatait. Szerintem akkor működne jól a világ, ha mindenki mindenért megkapná azt, amit érdemel.

A jó dolgokért jót, a rosszakért rosszat.

A kis dolgokért megrovást, viszont lopni súlyos bűn. Talán én vagyok defektes, de ha valakit lecsuknak, vagy megvernek azért, mert lopott, egyáltalán nem tudom sajnálni.

2015. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Itt nem a sajnálatról van szó, és nem a tolvajt védem.

De valami nem stimmel a történetükkel, és bármennyire megérdemli a verést az a tolvaj, egyrészt nem az ő feladatuk megverni, másrészt nem legális.

Ha megverték,vállalják a következményekkel együtt, mert bűncselekményre nem válasz a bűncselekmény.

Ezen felül pedig ne próbálják meg úgy bemutatni a magyar igazságszolgáltatást ,hogy az ártatlanokat ítél el, és teszi tönkre az életüket.Mert valaha valamelyik rendszerben ez így volt, de már nem.

Az emberek könnyen azonosulnak velük, az ártatlan tisztes dolgozó ember börtönbe kerül, a tolvaj gazember meg szabadon él.

Előfordul, de nem jellemző.

Attól viszont,hogy meggyőzi a "népet", a bíróságot nem fogja.Elvégre ezért vannak.Az emberek érzelmekre hagyatkoznak, a bíróság meg a tényekre.(jó esetben)

Ezt TC nagyon jól tudja.

2015. dec. 27. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!