Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tolvajkergetőkkel kapcsolatb...

A Tolvajkergetőkkel kapcsolatban csak nekem vannak kételyeim?

Figyelt kérdés

Már egyszer végignéztem a sorozatot, most kezdtem újra.

Abszolút szimpatikus amit csinálnak, anno támogattam is őket, és most is támogatnám...de!

Az,hogy sorozatosan eltűnnek a felvételek, pont a legfontosabbak...mikor csoportosan elkövetett garázdasággal vádolják őket akkor pont lemerült az akksi, nincs meg a lényeg, pont ez pont az, eltüntették a rendőrök a felvételt.

Szerintem ez nagyon gyenge.Hiába magyarázz Tomcat, tényleg jól belemagyaráz mindenbe mindet, de szerintem ez sok, nem hihető.

Egy vállkamera akksija nem 20-30 perceket tud rögzíteni, ha meg olyan töltöttséggel vitte el akkor gratulálok, de ennyire nem hülye ő sem.


Teljes mértékben elhiszem,hogy odamentek, és megcsapkodták a tolvajt.

Én személy szerint nem ítélném el őket emiatt.

Csak érdekes,hogy a videóik alatt is mindenki el van hűlve,hogy micsoda ország ahol ártatlanokat ítélnek el...de azért nem úgy van az.

Kerékpárt lopni, meg csoportosan megverni valakit nem egészen ugyan az, bár felháborít,hogy ezeket a mocskos tolvajokat szabadon engedik, de azokat akik csoportosan garázdálkodnak nem szokás elereszteni, legyen az cigány, vagy legyen az Tomcat és társai.


2015. dec. 27. 19:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok, Tomcat vagyok. A kérdező forduljon egyenesen hozzám, ha kérdése van a Tolvajkergetőkről.


Persze, hogy vannak kételyeid, ha egyszer hazudozáson edződött firkászok serege dolgozik éjjel-nappal, hogy a szervezetünket diszkreditálja. Ugye sokszor olvastad, hogy Tomcatet lecsukták ezért, elfogták azért, előállították amazért? Hát persze. És az megvolt, amikor felmentettek, megszüntették az eljárást, a rendőrség kénytelen volt kártérítéseket fizetni...? Ja, hogy annak már nem volt hírértéke. Csak emlékeztetnélek: a sajtó (és az ügyészség) szerint voltam én már tömeggyilkosságra készülő terrorista is...


Mindehhez jön egy csomó kisebbségi komplexustól szenvedő nyomorék, akik azzal akarják helyrebiccenteni értelmetlen kis életük nyomorát, hogy az interneten terjesztenek baromságokat, mintha jólértesültek lennének. Többek között rólunk. Általában a sajtóból felkapott hazugságokat nagyítják fel még jobban, és interpretálják a saját szájízük szerint. A tények letagadása vagy megmásítása bőven belefér.


Nem, nekünk nem "pont akkor szokott elromlani a kameránk", amikor verekedés tör ki. Több alkalommal is előfordult, hogy egy-egy lebukott tolvaj agresszív volt. Ezeket láthatod a sorozatunkban, mivel mindig volt nálunk kamera. A teljesség igénye nélkül: ott van az, amikor Szegeden randalírozik egy C kategóriás, és ki akarja rúgni Dova kezéből a kamerát. Ott van az, amikor a Combinón én kapok el egy román törpét, és az is keménykedni próbál. Vagy az a félukrán csávó, akit az Instant előtt állítunk meg, és oroszul-magyarul vegyesen káromkodik, fenyegetőzik.


Két balhé miatt folyik ellenünk büntetőeljárás, amikor a tolvaj ténylegesen támadott, és a rövidebbet húzta. Az egyik 2012 decemberében történt, a Soroksári úti Tesco fedett parkolójában. Itt kést akart elővenni a jóember, mire kapott egy maflást és kifeküdt. Igaz, hogy a mi kameránk nem ment éppen (nem tudok egyszerre filmezni és verekedni, bocs!) de a parkolóban működő biztonsági kamerák több irányból is felvették a történteket, ami most bizonyítékot képez az ügyben. Betettem volna a filmbe, ha megkaptuk volna, de sajnos a mai napig is csak a tárgyaláson láthattam.


A másik ez a budaörsi ügy. Bármilyen hihetetlen, a kamera nem forog éjjel-nappal. Amikor ez a verekedés kitört, már 40 perce vártuk a rendőröket. Akkor sem csináltunk volna egy 40 perces felvételt az utcasarkon való álldogálásról, ha lett volna elég akksi nálunk. De még az sem volt. Bármilyen hihetetlen, az akkumulátorok le szoktak merülni, különösen, ha nem tölti fel őket az ember, mielőtt elindul otthonról, mert fogalma sincs, hogy aznap még tolvajt fog kergetni.


Örülök, hogy a fotelből ilyen okosan megállapítasz bármit, mert hát akkora nyomozói rutinod van, hogy előtted semmi nem maradhat titokban, de talán előbb próbáld meg azt, amit nagyban kritizálsz, hogy neked hogyan menne...

2016. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!