Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint a stadion...

A fideszesek szerint a stadionok azért épültek, mert a sportolás egészséges az embernek, de akkor miért küldtek el engem meg a barátaimat, amikor sportolni akartunk egy ilyen stadionban, hogy itt nem szabad?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 10:


Bezzeg Mátyás király idején Európa legfejlettebb állama voltunk, nagy volt a jólét, kiváló az egészségügy és az oktatás.

2015. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Milliárdokat szórunk el a felcsúti törpe kedvenc hobbijára, amikor az egészségügy és az oktatás lassan a balkáni félnomád országok szintjét sem ütik meg.."


Na igen, sajnos ez igaz.

Én is az egészségügyben dolgozom, és el kell mondanom, egyáltalán nem rózsás a helyzet a legtöbb kórházban, mint ahogy azt nagy örömmel hirdeti a Fidesz!

Külső felújítások történtek ugyan, de belül már nem csináltak semmit!

Ugyanúgy omlik a vakolat a legtöbb WC-nél, az ülőke is még mindig fából van, iszonyat büdös és rothadni kezd, repedezik, a zuhanyzókról ne is beszéljünk!

Sajnos itt a betegnek kell hozni evőeszközt, WC papírt, tisztálkodásit, mert a Kórháznak erre nincs pénze!

Pedig ezek alapvető dolgok, amelyeket biztosítani kellene a beteg részére!

2015. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

és ha észrevesszük amit a vak is lát, hány stadiont építtetett Mátyás király? na látjátok fidesznyákok egyet sem!


de nektek beszélhetek!44 egy stadion árából 1000 évig fedezhetnénk az EÜ-t!!!!444!!

2015. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

# 9/13 Időpont ma 20:06


Az remélem megvan, hogy a propaganda a TAO pénzek lenyúlására az volt, hogy a tömegsportot támogatják vele. :-)

2015. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sportolni egy szobában is lehet 1-2 kondigéppel.

Ezért nem kell milliárdokból stadiont építeni.



A stadionépítés célja nem ez volt.

2015. dec. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csak a tömegsportot támogatnám közpénzből. Az élsportnak megvannak az eszközei, hogy a reklám- és közvetítési jogokból teremtsen plusz pénzt, a többit szabályozza a piac. Vagy csak kismértékben támogatnám, amennyire a valóságban kimutatható, hogy méghozza a kedvet a tömegsporthoz. Az ingatlanok fenntartása, alapvető működési költségek. Lényeg, hogy az élsport szerintem nem feltétlenül közügy.
2022. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!