Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A holokauszton viccelődő,...

A holokauszton viccelődő, nevető, azt megkérdőjelező fiatalok (16-20 évesek) felnőtt korukban is ilyenek lesznek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
Áhh értem... csak hogy tisztán lássak. Szóval nem tudom, mivel nem ismerem azokat a fiatalokat akik nevetnek a holokauszton. Lehet hogy felnőtt korukban is ilyenek lesznek, de lehet hogy nem. De amúgy miért fontos ki milyen lesz felnőtt korában? :)
2010. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen voltam, és most is ilyen vagyok... :D Bár lehet, hogy nem számítok még felnőttnek. 23L :D
2010. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
45%
Elfelejteni nem fogják ezeket a viccek(?)et. Nem hagyják nekik. Viszont mire felnőnek készen állnak majd a követekző szervezésére.
2010. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 A kérdező kommentje:
Nem diszkriminálok. Most nagyot tévedtél. Véleményem szerinte a kommunizmus bűne pl. jóval nagyobb...
2010. márc. 25. 13:40
 15/80 A kérdező kommentje:
* szerint
2010. márc. 25. 13:40
 16/80 anonim ***** válasza:
78%
Jah, és kutatással foglalkozom, még mielőtt "rámsütöd", hogy takarítónő vagyok "vidéken". Az is egy szép szakma. :)
2010. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
79%

"A kérdező kommentje:

Nem diszkriminálok. Most nagyot tévedtél. Véleményem szerinte a kommunizmus bűne pl. jóval nagyobb..."


most nem a kommunizmusról van szó.

viszont csak a zsidó holokauszttal foglalkozol, ez pedig diszkrimináció. nem csak zsidók haltak ott meg, hanem vagy 2x annyi más származású ember is. (hivatalosan)

2010. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
100%

ÉN NEM ÖLTEM MEG EGY ZSIDÓT SE, és senki mást se.

Holokauszt ügyben teljesen vétlen vagyok, ahogy Magyarországon mindenki más is. Egész évben az megy,hogy szégyellnünk kell magunkat, holott semmi közünk hozzá. De ha már annyira akarják, hogy köztudatba legyen hát akkor ezt is fogadják el. Egy olyan ember amely a saját gyászát pénzre váltja, az nem érdemel mást mint gúnyt és megvetést.


Véleményszabadság van, ezért még ideírom: aki azt mondja, hogy az ilyen emberek majd irtani fogják a zsidókat felnött korukban, az egy idióta.

2010. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
0%

" racionálisabb a megítélésben"


Az a fiatal aki semmit nem tud egy történelmi tényről és letagadja az nem racionális hanem hülye! Hülyének nézi az idősebbeket mintha azok nem tudnák azt se hogy mi történt mit éltek át.Egy húszéves épeszű aki kijelenti hogy az amit elődei átéltek 60 évvel ezelött nem is történt meg?

2010. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
96%
A magyarokat gúnyoló kis zsidó suhancok felnőtt korukban is ilyenek lesznek? A magyarokat bandákban verő, kirabló, megalázó cigány kölkök, és fiatalok felnőtt korukban is ilyenek lesznek?
2010. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!