Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A holokauszton viccelődő,...

A holokauszton viccelődő, nevető, azt megkérdőjelező fiatalok (16-20 évesek) felnőtt korukban is ilyenek lesznek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
találjunk ki rá egy új nevet rá mi a véleményetek?:O
2010. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
100%

14.04 na ez az antiszemitizmus :)

Ha te egy gyökér vagy és holnap elütsz valaki a zebrán, és mondjuk előtte anyád is így halt meg, senki nem fogja eltagadni anyád halálát, azt mondva, hogy ő nem is halt meg, te viszont gyilkos vagy.

De meddő a vita, nincs meg a szint.


Nincs meg a szint avagy nem vagyunk zsidók :D:D:D Holokauszt viva, árrívááá :D

2010. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
amúgy én ilyen legendákba nem hiszek hogy krematóriumok :)
2010. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
100%

de ez a zsidó üldözőst lassan már eposz lesz


:D

2010. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
100%
A tököm kivan már a holokauszttal...
2010. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:

A holokauszttal viccelődés hozzá tartozik a zsidó (és részben cigány) viccekhez. Ez olyan mint a kommunista viccek. Ők is rengeteg embert elvittek, megöltek, arról is vannak viccek, azon mégsem háborodik fel senki.


Az EGÉSZ holokausztot meg nagyon kevesek kérdőjelezik meg. Egyes abszurd elemeit igen, de az más kérdés (és szerintem jogos).

2010. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 A kérdező kommentje:

"a kérdés már uncsi :D

ezért feldobtuk a témát :DDD"



Akkor sem itt kell témázni, ha nem tudnád, az oldal nem az a célt szolgálja! ;)

2010. márc. 25. 14:37
 68/80 A kérdező kommentje:
* nem azt
2010. márc. 25. 14:38
 69/80 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Arra a holokausztra gondolok, amit a zsidók szenvedek el (leginkább).


A komment megírásának időpontja: ma 13:34"


Ez pedig megint egy ferdítés, mert a hivatalos áldozatoknak csak az 1/3-a zsidó ÉS EZ VAN TÉNYKÉNT ELFOGADVA! Ez áll a történelemkönyvekbe, a wikipedián, mindenhol! Tehát a nem zsidók (főleg szlávok) többen szenvedtek!

2010. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
Mivan? Én nem azt mondtam hogy nem voltak "háborús bűnösök". Ha voltak is, akkor már nincsenek. Én magamról beszéltem, meg rólad, meg a szomszédról, meg boltosról, meg mindenki másról. Mi biztosan nem vagyunk háborús bűnösök. Nem tartozunk bocsánatkéréssel egyetlen zsidónak sem. Aki pedig bűntudatot akar bennünk ébreszteni, hogy attól rosz érzésünk legyen, ne csodálkozzon, ha kap egy-két Aus-viccet, hogy neki is rosz érzése legyen. Ez teljesen független attól, hogy megtörtént-e vagy sem, elitélendő vagy sem, igazságtalanság volt-e vagy sem, meg hogy mennyire volt szörnyű.
2010. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!