Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A holokauszton viccelődő,...

A holokauszton viccelődő, nevető, azt megkérdőjelező fiatalok (16-20 évesek) felnőtt korukban is ilyenek lesznek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
100%

Boldogan mosolyogva meséli a rabbi egyik barátjának:

- Képzeld, ma hét embert tettem boldoggá!

- Hogyan? - kérdezi a barát.

- Összeadtam három jegyespárt!

- Ööö... Az nem csak hat embert jelent?

- Miért, mit gondolsz, ingyen tettem?

2010. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
92%

A bevándorlók tájékoztatása végett közöljük, hogy a magyar határon látható SHALOM felirat nem üdvözlés.

Eredetileg HEGYESHALOM volt, csak kiégtek a körték...



XDDDDD

2010. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
100%

- Hogy mentenél ki egy fuldokló zsidót a vízből?

- Nem tudom.

- Nagyon helyes!


:D:D:D

2010. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
100%

Kohn el akar adni egy kutyát Grünnek.

- Nagyon ügyes kutya - bizonykodik Kohn - akkorát ugrik, mint a Gellért hegy.

Grün megveszi a kutyát, de másnap már panaszkodik:

- Becsaptál Kohn, ez a kutya egyáltalán nem ugrik.

- Miért? A Gellért hegy ugrik?


lol :O

2010. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
0%

"téged a zsidók holokausztja érdekel, tehát diszkriminálod azokat akik nem zsidók, de szintén meghaltak"

Na ezt a f@szságot!!! Ha az árvákon akarok segíteni mondjuk gyerekruhákkal, akkor diszkriminálok a hajléktalanoktól a rákosokig mindenkit???

Nem kell ilyen kérdést feltenni, mert csak jönnek ezek az idióta hozzászólások komolyan... Én csak azt nem értem, hogy miért kell lovagolni azon, hogy vajon 1 millió ember halt-e meg, vagy 6... mi értelme? Ha nem lovagolnátok rajta, akkor nem lenne belőle ügy... nem lenne ilyen kérdés, nem szólnának erről a hírek...

Aki átélte, vagy a szülei átélték annak ez mérhetetlen fájdalom, mikor valakik röhögnek, poénkodnak, vagy tagadják... Arról meg nem tehet senki, hogy minek született, és arról sem ha esetlegesen a média az ő ügyét fújja, vagy nem fújja... Ha meghalt valakim a holokausztban, akkor meghalt és kész... És azzal, hogy esetlegesen ezt a dolgot többet hangoztatják, mint mondjuk az indiánok lemészárlását attól még nem lesz sem kisebb, sem nagyobb horderejű. A gond ott van, hogy nem a holokausztot kéne tagadni, meg röhögni rajta és poénkodni, nem azzal törődni, hogy vannak-e akik felnagyítják, vagy esetleg állandóan antiszemitáznak. Inkább a többi olyan ügyet kéne hangoztatni ami nem kap ekkora nyilvánosságot! Ahhoz, hogy valaki az indiánok mészárlásáról, vagy a rabszolgatartásról, esetleg a kommunizmus bűneiről beszéljen, vagy azok áldozatait méltassa, még nem kell egy másik tragédián röhögni, vagy tagadni... Mert az már valóban antiszemitizmus. Egy rákoson nem segít ha azt fröcsögjük, hogy az AIDS-esek dögöljenek meg... Beszéljünk azokról akikről nem beszélnek annyit... De amikor a holokausztot tagadja valaki, akkor emberek millióit bántja meg, és kurv@ra nem annak okoz ezzel fájdalmat, akiknek talán még érdeke is származik abból, hogy miről mennyit beszélnek. Ha anyád meghal autóbalesetben, és valaki azt mondja, hogy oké-oké, sok az autóbaleset, de beszéljünk a motorbalesetekről is, azzal nincs gond. De ha azt mondja, hogy autóbalesetek nincsenek is, ha-ha-ha-ha, "hallottátok a legújabb viccet, halnak meg emberek autókban, ha-ha-ha" Na erre mi szükség van??? Ilyenkor nem kell csodálkozni ha kígyót békát dobálnak rátok...teljesen jogos.

2010. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:

Egy katolikus férfi benősül egy zsidó családba, ezért elhatározza, hogy felveszi a zsidó vallást is. Egy éven keresztül tanulmányozza a könyveket, szokásokat, majd elmegy a rabbihoz. A rabbi így szól hozzá:

- Fiam, mielőtt elvégeznénk a szertartást, egy vizsgát kell letenned. Szeretném, ha most megbeszélnénk ennek a költségeit. Az

én tiszteletdíjam 5000 dollár.

- 5000 dollár?! - kiált fel a jelölt - Az nagyon sok. 500 dollárnál többet nem adok érte!

- Gratulálok, átmentél a vizsgán!



pff :D

2010. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
48%
Vannak sztálinos és gulágos viccek is..
2010. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:

- Hogy megy neked, Kohn?

- Nem panaszkodom, Grün. Tegnap is a világ egyik leggazdagabb emberénél ebédeltem.

- Nem igaz!

- De igaz. A McDonaldsnál...

2010. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:

Lélekszakadva esik be három zsidó a rabbihoz:

- Képzeld rabbi, egy huligán megkergetett bennünket!

- De miért futottatok előle? - csodálkozik a rabbi - Hiszen ti hárman voltatok, ő meg csak egyedül.

- Mert nem tudtuk, hogy melyikünket kergeti.

2010. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:

"Vannak sztálinos és gulágos viccek is.."


tudjuk de hogy jött ez ide?:)

2010. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!