Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A holokauszton viccelődő,...

A holokauszton viccelődő, nevető, azt megkérdőjelező fiatalok (16-20 évesek) felnőtt korukban is ilyenek lesznek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
100%

Hallottátok a legújabb viccet?

- Voltak gázkamrák.


HÁHÁHÁHÁHÁÁHÁHÁHÁHÁHÁÁHÁHÁHÁHÁ

2010. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:

"ÉN NEM ÖLTEM MEG EGY ZSIDÓT SE, és senki mást se.

Holokauszt ügyben teljesen vétlen vagyok, ahogy Magyarországon mindenki más is. Egész évben az megy,hogy szégyellnünk kell magunkat, holott semmi közünk hozzá. De ha már annyira akarják, hogy köztudatba legyen hát akkor ezt is fogadják el. Egy olyan ember amely a saját gyászát pénzre váltja, az nem érdemel mást mint gúnyt és megvetést."


Szerintem tökéletesen kifejezi a dolgok állását. :)

2010. márc. 25. 13:46
 23/80 anonim ***** válasza:

Véleményszabadság van, ezért még ideírom: aki azt mondja, hogy az ilyen emberek majd irtani fogják a zsidókat felnött korukban, az egy idióta.



Nem biztos hogy idióták, de hogy megpróbálták azzá tenni őket az biztos. Ahogy az is hogy valamilyen mértékben sikerült, hiszen nem is mérlegelnek, csak hisznek.

2010. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
0%

"Holokauszt ügyben teljesen vétlen vagyok, ahogy Magyarországon mindenki más is"


Magyarországon is voltak háborús bűnösök. Akik megszavazták a zsidótörvényeket azok is bűnösök voltak.Valaki meg is írta búcsúlevelében: Nem tartottalak vissza, bűnös vagyok!

2010. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
100%
Minden országban vannak háborús bűnösök, nem jelent semmit sem. Szarok én magasról az összes kamposórrú, kapzsi zsiványra.
2010. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:

Az a fiatal aki semmit nem tud egy történelmi tényről és letagadja az nem racionális hanem hülye! Hülyének nézi az idősebbeket mintha azok nem tudnák azt se hogy mi történt mit éltek át.Egy húszéves épeszű aki kijelenti hogy az amit elődei átéltek 60 évvel ezelött nem is történt meg?



Te tényleg ostoba vagy!


Mit éltél át ember? Láttad a 6000000 áldozatot?

Te számoltad vagy mi? Vagy azt hiszed hogy azért mert te 60 vagy már jobban értesz a nanotech hez mint egy 25 éves fizikus, mert gyakorlatilag ennyivel többet tud egy 25 éves történész is nálad!


Na ezért vagy megvezetve, mert te azt hiszed hogy minden igaz, aminek van alapja! Az hogy voltak táborok és elhurcolások azt senki nem tagadja. De az hogy ott mi törtét ne akard már azért jobban tudni mint a szak avatottak mert akkor már voltál vagy 10 éves!

2010. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:

Magyarországon is voltak háborús bűnösök. Akik megszavazták a zsidótörvényeket azok is bűnösök voltak.Valaki meg is írta búcsúlevelében: Nem tartottalak vissza, bűnös vagyok!


Kik voltak ezek?

Neveket írnál vagy linkelnél?

2010. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
88%
Ki a halál faszát érdekli, hogy 6millió vagy 600millió döglött meg? EZ NEM IZRAEL A KUR*A ANYÁDAT!!!
2010. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:

zsidó vicc


A városszerte ismert zsidó nagykereskedő négyszintes, óriási villát épít. Az adóhatóság emberei annak rendje és módja szerint kiszállnak a helyszínre.

- Mondja uram, miből tellett Önnek erre a palotára?

- Tudják kérem, egy éjszaka álmomban megjelent nekem az Úr angyala és azt mondta: Menj ki a kerted végébe és áss! Találsz majd egy faládikában aranyat és drágakövet, építtess te annak az árán egy villát, mert az az Úrnak tetsző cselekedet.

Az adóellenőrök kajánul mosolyognak:

- Ez rendben is lenne uram, de nem tudna nekünk, akiknek nem ennyire erős a hitünk, valami kézzelfoghatóbb bizonyítékot mutatni?

- De uraim! Hát itt a villa nem?

2010. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:

Tessék! [link]


Magyar háborús bűnös! :DDDDDDDD


A bűne az hogy megölt egy zsidó fiút Budapesten 1944-ben! Gonosz magyar bácsi! Micsoda háborús bűnös, ő is megérdemelte volna hogy Nürnbergben felelősségre vonják! :D:D

2010. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!