Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egyre több régi MSZMP-s pártember szivárog a Jobbikba. Ez nem következetlen politika?

Figyelt kérdés
Egy Jobbik-tag kérdezi, aki már nem tudja mi van.
2010. márc. 27. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
hidd el a jobbik is ugyanolyan párt mint a többi. csak ők már nagyon elhitették, hogy ők a megváltás pártja. ezért fognak nagyot bukni.
2010. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezek a "pártemberek" milyen szerepet játszottak a pártban?
2010. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Egy Jobbik-tag kérdezi, aki már nem tudja mi van."


:DDDDDDDDDDDD

Üdv:. Orbán Viktor

2010. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Logikus. A Jobbiknak az elmúlt 20 évvel van baja. Az ellenségem ellensége a barátom. Tehát a volt MSZMP a szövetséges.
2010. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát kezd fura lenni kicsit...A fidesz meg amúy befoghatja a pofáját, televan ugyanis KISZ-es és MSZMP-s tagokkal, egy oldalnyi listát tudnék irni róluk, ők csak meg se szólaljanak inkább ja meg a külügyminiszterük is MSZMP-s III/II-es titkosügynök volt...
2010. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pénzügyminiszternek jelölték, ahova a legfontosabb a szakmai tudás. És hidd el, mivel hazaszerető emberekből áll a párt, ott lesznek fölötte, és figyelnek rá.
2010. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De ez arculcsapása mindennek, amiben nemcsak én, de sok 30-40 éves reményei el is szállnak. Egyre többen rebesgetik, hogy kilóg a lóláb. A volt mszmp-sek nagy többsége anyagi érdekből lett párttag. De a pénzügyminiszter- jelölt pl. elég magas pozíciót töltött be. A Jobbik jól indult, de kezd elfertőződni. Valamit sürgősen ki kell találniuk, mert egyre vállalhatatlanabbak lesznek. Tőlem is kérdezik, hogy mi van. Nem tudok már mit mondani. Hiába vagyok becsületes meg rendes, engem is rohaszt a rohadás.
2010. márc. 27. 22:29
 8/16 A kérdező kommentje:
De vállalhatóbb pénzügyi szakembert nem találtak?
2010. márc. 27. 22:30
 9/16 A kérdező kommentje:
A Fideszt meg leszarom:D
2010. márc. 27. 22:31
 10/16 anonim ***** válasza:
A Fidesz után ez egyáltalán nem meglepő ott is vagy mindenki MSZMP-s vagy KISZ tag... Ez miért nem zavar sekit? Amúgy is 10ezer tagja van a Jobbiknak, lehet egy két selejtes is köztük, de az MSZPben pl mindenki selejt :D ez a különbség szerintem.
2010. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!