Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erőltetik sokan ezt a...

Miért erőltetik sokan ezt a gyerekvállalás dolgot, amikor hamarosan úgy is elérjük a technológiai szingularitást és többé már nem lesz szükség az emberre?

Figyelt kérdés
Egy mesterséges, gépi intelligencia sokkal rendezettebb és tisztább világot fog teremteni, mint az emberek, pláne, hogy lényegében exponenciálisan képes növelni a saját intelligenciáját és az ebből adódó képességeit.
2016. jan. 24. 02:17
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Kérdező! A válasz nagyon egyszerű, de te ezt - úgy tűnik - soha nem értheted meg.

Nekik egyszerűen más a szemléletük. Ők a gyereket szeretik, meg ami ezzel jár, nem pedig a vegytiszta gépi automatizmust (amit persze ember teremt, éppen ezért önmagában is abszurd és bornírt). Ők szeretik a bonyolultságot, mert értik azt. És tudják, hogy sokan nem szeretik azt, mert képtelenek átlátni. Mindenki utálja, ha sok olyasmi van a környezetében, amiből semmit se ért.

2016. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
52%

Hú hàt van ban a fejekben.Lerohannak minket az olcsó 8gyerekes muszlimok itt meg robotokról meg ,,nemköllagyerek"-ről álmodoznak.

Az evolúció majd elrendezi azoknak a sorsât aki így gondolkodik.

2016. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
48%

19-es: Az ember nem értéktelenedik el? Hol élsz te? Halottál már olyanról, hogy bőven rendelkezésre álló munkaerő? Lefordítom: Sok az ember kevés a munka, kénytelenek olcsón elvállani azt, épp most vagyunk túl egy gazdasági világválságon, amiben százezrek kerültek utcára csak itthon és jössz azzal, hogy az ember nem értéktelenedik el?

De mondok mást, harmincas éveiben járó tag jól keres támogatja a szüleit, vezeti a menő kocsiját és puff nekimegy egy nyergesvontató, nem hal meg, csak egész életére nyomorék marad. Elértéktelenedett? El bizony! A végén ő megy a szociális otthonba és a szüleinek kell hozzá bejárniuk még élnek.

Épp, hogy az ember értéktelenedik el a legkönnyebben! A jó föld, az arany soha nem lesz rokkantnyugdíjas!


20-as, nincs érv jön a bezzeg a te helyetted is blabla. Szórakoztató, de tudod mit ha a szüleim nem vállaltak volna az egyáltalán nem zavarna, mert nem is születtem volna volna meg! Pusztán gazdaságossági szempontból én pocsék befektetés voltam, pl. apa azelőtt meghalt, hogy befejeztem volna az egyetemet, tehát semmiféle anyagi támogatást nem látott tőlem, csak vittem a pénzét, akkor meg kinek is volt kettőnk közül igaza? Mennyi mindenről mondott le miattam és mit ért vele, semmit! Egy rohadt nagy elsüllyedt költség voltam az életében, semmi más!

2016. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
30%
Hát mondjuk sok öröme tényleg nem lehetett benned azt tény. Szegény ember.
2016. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
2050 környékére becsülik az első öntudattal rendelkező gépet. Az nincs messze. Csak addig kell kibírni és tökéletessé válik a világ.
2016. jan. 24. 14:19
 26/45 anonim ***** válasza:

"2050 környékére becsülik az első öntudattal rendelkező gépet. Az nincs messze. Csak addig kell kibírni és tökéletessé válik a világ."


A gépeket előre megírt, ZÁRT szoftverek irányítják. A gép, hacsak nem szenved el külső hatást, csak az előre megírt szoftvert hajtja végre, azt csak a programozó fejleszti.


Az ember öntudat nem ilyen.

2016. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Koplárovics Béci ***** válasza:

#26:

Azért ha körülnézel a világban, a legtöbb ember agya igencsak programozottan működik...

2016. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

"Tegyél csak félre sokat. Véletlense vállalj gyereket pusztán az anyaság v. apaság szépségéért. Na meg azért hogy mikor vèn trotty leszel ki csetélje valaki alattad a pelenkát. Vagy csal rád nézzen. Ha végig olvasom a válaszokat azt hinném valami elmegyógyintézetbõl ki szabadult embertömeg ìrogat ide. Idelye lenne átadni a helyeteket azoknak a robotoknak minél elõbb."



Én nem látok szépséget a szülőségben.

Sőt kifejezetten taszítanak ezek az "én gyerekem a legszebb,legokosabb,legjobb" turbómamik és turbópapik.


Alattam nem kell pelenkát cserélni.Megpróbálok egészségesen élni.Sportolok,odafigyelek mit eszek.

És nem egy gyerektől fogom elvárni,hogy gondozzon,azért,mert fél,hogy akkor nem kap az örökségből.


Ez a világ egyre rosszabb sajnos,kegyetlen.

Én nem tudnék egy olyan életet biztosítani egy gyereknek,amit magamnak is kielégítőnek találnék.

És nem szeretném,hogy a depressziós szemeivel rám nézzen,hogy neki miért nem jut az,ami a gazdagok kölkeinek.

2016. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

"Azért ha körülnézel a világban, a legtöbb ember agya igencsak programozottan működik..."


Amit te egy nap csinálsz, az a természetben hihetetlenül nem természetes. Nagyon sok olyan - számunkra - triviális és banális dolgot csinálunk, ami egyáltalán nem lenne ezen a bolygón indokolt - mi, emberek.


Az ember akkor jön rá, ha kivonja magát a civilizációból egy két percre.

2016. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

17:10


Pedig az, hogy annál csodálatosabb nincs, hogy létre jön valaki, aki eddig nem volt. Volt - lett - lesz. Az ember igazi igényeit nem elégíti az anyagi javak birtoklása - nem oda tartozik.

2016. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!