Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire van nagyobb szükség?...

Mire van nagyobb szükség? Lakásra vagy stadionokra?

Figyelt kérdés
Mire van nagyobb szükség, a fiataloknak lakásra, az életkezdéshez, hogy gyermekeik lehessenek, vagy újabb és újabb üresen tátongó stadionokra?

2014. jan. 17. 23:31
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%
A kérdésedet (ami pofátlanul hatásvadász) a politika topicban tedd fel újra, kérlek.
2014. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%

teljesen egyértelmű a válasz, nem is értem, provokálni akarod a szülőket?

nyilvánvaló, hogy stadionokra van szükség, na meg hatalmas tüzijátékra minden évben, pont annyiért amennyiért az összes fiatal kaphatna 1-1 kis lakást indulónak...


szóval nem is értem a logikádat, remélem vagy 10 stadiont építenek a választásokig ;D

2014. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és drágám, a lakás kb annyira elég ahhoz, hogy "gyermekeink lehessenek", mint az elefántnak a normál tampon...
2014. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
83%
foci az nem megy a magyaroknak ezért kár erőltetni,szaporodni meg fölösleges már így is 7milliárd ember van a földön ezért inkább ingyen pálinkát kellene bevezetni
2014. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%
Miért is kellene, hogy minden fiatal csak úgy kapjon egy-egy kis lakást "indulónak"? (persze értem én, hogy sok a felesleges pénzkidobás, meg ilyenek, nem azt mondom, de szerintem munkahely kellene, nem ingyenputrni, ahova jön a családira, meg gyesre a 25 gyerek.)
2014. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Haj, de jó fejek vagytok, nem tudok elmenni aludni!
2014. jan. 17. 23:49
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Lakások most is vannak, egy csomó áll üresen. Ja, hogy nem vágják ezeket ingyen hozzá senkihez, "hogy gyermekei lehessenek"? Micsoda igazságtalanság...

Ja, és nem vagyok fideszes, és a stadionoknál értelmesebb dolgokra is el lehetne költeni a pénzt, de ez a kérdés akkor is nagyon butára sikerült.

2014. jan. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
8%
A kérdés nagyon jó, csak rossz helyen tetted fel!
2014. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem. Hazánkban annyi az üres lakás, hogy Dunát lehet velük rekeszteni és mind ott rohad le ahol van, el sem lehet őket adni. Legalábbis árában biztos nem.
2014. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

A népesség folyamatosan fogy. Minden intézkedés ellenére. A lakások száma pedig adott.

Rengeteg épült a hitelekből. Én nem új lakásokra szavaznék, mert csak még lejjebb tolná az amúgy is alacsony árakat, ezzel is vagyontalanítva a tulajdonnal rendelkező embereket.

Hanem intézkedéseket azért a kb 800 000 családért, amelyet a bankok uzsorakamattal sújtanak, és ha nem fizetik a szerencsétlen családok, el is veszik az otthonukat. Tehát azt mondom, ha valami újat kell építeni, akkor az legyen bármi, de a létrehozásával munkára ösztönözze az állam a gazdaságot, és értéket teremtsen. Ha pedig a lakások a kérdés, akkor a meglévők megőrzése az elsődleges feladat, nem újak építése.

2014. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!