Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit hogyan érintett a vasárnap...

Kit hogyan érintett a vasárnapi boltbezárás? Személy szerint ki örül neki, és ki nem?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatra lennék kíváncsi.

Kit érintett pozitívan, kit negatívan, apró leírással.


Kérek mindenkit a kérdésre válaszoljon, és ne a másik véleményét kezdje fi&ázni!


Köszi


2016. febr. 2. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem örülök. Konzervatív ember vagyok, de ebben liberális. Ha van rá kereslet és van munkaerő aki elvállalja - márpedig van - akkor lehessen nyitva a bolt akár 365/24 alapon is.


Én gyakran jártam vasárnap vásárolni - utálok egyébként vásárolni, nem vagyok "plázázós" fajta - most egy lehetőséggel kevesebb, és ráadásul felülről erőltették ránk.

2016. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Tekintve hogy se én, se a családomban senki nem boltos, így negatívan érintett.
2016. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Engem nagyon zavar! Hétfőtől szombatig rengeteget dolgozok, vasárnap főzés napot tartok, előre főzök a hétre, hogy ne kelljen azzal is hétköznap foglalkozni! Eddig jó volt, hogy elég volt vasárnap délelőtt bevásárolnom, most nem elég hogy rákényszerülök hogy szombaton munka után vásároljak, de ráadásul ha valamiket elfelejtettem, akkor 3 különböző kisboltba kell mennem, mert természetesen egy helyen nem kapsz meg mindent.. kifejezetten irritáló és felesleges döntés volt!
2016. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Olyankor sokkal jobban tudtam vásárolni. Ez a lehetöségem megszünt, az meg nem potolja, hogy jobban utálom Csotit.
2016. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%

"Olyankor sokkal jobban tudtam vásárolni."


Valahogy azért túléljük. :D Sok gyakorlás, és menni fog kedden vagy szombaton is. :D


Néha bosszantó, amikor eszembejut, hogy kéne valami és nem szaladhatok el a Tescoba ami kb 3 percre van. De ilyenkor is tudok vásárolni, csak bicajra kell ülnöm.

Néha zavaró, de összességébe ez nem egy akkora dolog. Németországban és ausztriában ez évtizedek óta így van. És nem csak a multik, a kisboltok is zárva vannak.

2016. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Hazaérünk a nyaralásról, otthon nincs kaja mert senki nem azon gondolkozik az előtt hogy 2 hét múlva mit eszünk, s akkor nézzük hogy penészes kenyér, penészes szalámi, penészes sajt... Ezt nem tudom már hányszor jártuk meg azóta.



A Jobbik belátta hogy csak elvben volt szép ez, gyakorlatban nem.. A Fidesznek nem tudom miért nem sikerült.

2016. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Szombaton is dolgozok hogy a ,,Jobban teljesítő Magyarországon" megtudjak élni, aztán vasárnap se tudok vásárolni...
2016. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsés helyzetben vagyok, mert munkába menet, vagy onnan jövet hétköznapokon el szoktam tudni intézni a vásárolnivalóimat. Személy szerint így semlegesen érint a dolog.
2016. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Sokszor vásároltam vasárnap, mert ekkor jobban ráértem, mint hétköznap kapkodva.És nem a shoppingolás miatt, de tényleg ekkor volt idő szétnézni.(mert ugye nem lehet pl. egy nadrágot úgy megvenni, hogy bemegyek az első boltba és kérek egy db.nacit. Körül kell nézni, hol olcsóbb, jobb, szebb.És ezt csak ráérősen lehet.)
2016. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

Engem nem igazán érint. Mivel eddig sem vásároltam soha vasárnap, de még szombaton se igazán. Szeretem hét közben elintézni, hogy az amúgy is rövid hétvégén ne ilyenekkel kelljen foglalkozni.

Pozitívnak értékelem, hogy vannak ismerőseim, akik kereskedelemben dolgoznak és nekik jó, hogy van egy biztos nap a héten, amikor otthon lehetnek. Mert egyébként össze-vissza kapják meg a szabadnapjukat. Így jobban tudnak pl. családi programokat tervezni.

2016. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!