Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tanárok...

Mit gondoltok a tanárok hőbörgéséről?

Figyelt kérdés

Ha fizetés emelést szeretnének, azt megérteném, ki nem érzi magát alul fizetettnek itthon?

Ha azért tüntetnének, hogy szabad kezet kapjanak újra az oktatási módszerben, azt is megérteném!

De mi az, hogy zavarja őket a kötött munkaidő? A dolgozó emberek 99% a kötött munkaidőben dolgozik, meg eddig azzal érveltek mindig, hogy nekik otthon fel kell készülniük az órákra, meg röpdolgozatot, témazárót kell javítaniuk.. most ezt megtehetik munka időben a tanáriban! Vagy ilyenkor már hirtelen nem is kell órára készülni? El tudom képzelni amúgy, Hogy egy átlag gimis tanárnak mennyit kell órára készülnie, amikor 25éve minden évben leadja ugyanazt:d

Meg ti javítottatok már pl gimis matek dolgozatot? Én Még csak egyetemista vagyok, de már nekem olyan primitív, Hogy 10 perc egy dolgozat javítása.. 25fős osztályban ~4óra, évente 2x.. -.- csoda hogy bele nem szakadnak!

Meg a gimisek túl vannak terhelve.. újonnan ez a gond! Hát amikor én gimis voltam, akkor se volt kevesebb órám, kevesebb házim, kevesebb tanulnivaló, és én is úgy éreztem hogy túl vagyok terhelve, de a kutyát se érdekelte! Majd jött az egyetem, így utólag visszasírom a gimis éveket, nyári munkákon látom, hogy ráadásul még az egyetemi élet is habostorta a munkahelyi szivatáshoz képest.. aki már gimiben meg akar szakadni, azzal mi lesz a "nagybetűs életben"?


2016. febr. 9. 07:29
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van gazdaságis kollégám, és én meg azt látom, hogy ő egész nap csak sétálgat fel-alá, és néha az orrunk alá dug egy-egy papírt. Időnként magára zárja az irodája ajtaját, és ki tudja, mivel tölti az idejét ilyenkor. Időnként beül az irodájába egy-egy barátnője avagy rokona, és kedélyesen elcsevegnek.

Ja, és mellesleg lövése sincs róla, hogy mi és hogyan tölti ki a mi MUNKAidőnket.

Viszont van egy másik gazdasági tevékenységet betöltő alkalmazottja is az iskolánknak, ő annyit dolgozik, hogy ki se dugja az orrát a kuckójából, és egyszerre szokott nagyjából nyolcféle dolgot intézni.

Most akkor melyikük alapján kellene messzemenő következtetéseket levonnunk a gazdaságisok munkamoráljával kapcsolatban?

2016. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

"most ezt megtehetik munka időben a tanáriban!"


- Azokban a tanárikban nem lehet dolgozni, össze vannak zsúfolva kis helyre, számítógép, nyomtató nincs elég. Tanít, aztán leüli a X órát feleslegesen, utána megy haza, hogy otthon dolgozni tudjon. Ez a helyzet.

2016. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!