Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak rabolt egy ember?...

A Jobbiknak rabolt egy ember? Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 21:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"ÉS EZ NEM ALAPTALAN VÁDASKODÁS"


lemaradtak a kérdőjelek


?????????????????????????????????????????????????????


most pótoltam =)

2010. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"61 ott voltál? Magad hallottál mindent?


nem? akkor ne vádolj senkit, és ne csupa nagybetűvel, ami az interneten, az ordíbálást jelenti."


MÉR TE OTT VOLTÁL????

ÉS MI VAN A NAGYBETŰKKEL?

LEÍRNÁD MÉG 1X????:ooo

2010. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

én nem olvastam el egy hozzászólást sem..saját vélemény:

észrevehettétek hogy mostanába minden fogható dolgot a jobbik ellen megpróbálnak a nyílvánosság elé tenni...a ***-nak az a céljuk hogy "lebeszélje" az embereket a JOBBjövőrűl ill.a Jobbikról...szerintem ez az egész nagy kamu...mindent csak a jobbik ellen tesznek...

MI NE TEGYÜK!Mennyünk,mennyetek szavazni csak a JOBBIKRA egy erős 2. hely KELL!

Szebbjövőt és KITARTÁS!


(bocs a helyesírási hibákért(havan)

2010. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot, majd bankot rablok és tuti a Jobbiknak fogok pénzt utalgatni. Ezt a baromságot... És a buta szavazók egy része be is veszi.
2010. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Húúúú! Sajátmagának lop megannyi politikus? Ehhez mit szóljak?
2010. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltok, hogy mi a faszé rabolna valaki egy pártnak lóvét? Szerinted, máshogy nem tudnának pénzhez jutni? Ha én most a fidesznek rabolnék, akkor a pártja rosszabb helyzetbe kerülne? nem, mert én csak egy szavazójuk vagyok, aki annyira fanatikus, hogy képes ilyen hülyeséget csinálni.
2010. ápr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, ha tegyük föl a Jobbik nyerne, és ugyanúgy lopkodná a közpénzeket, mint az MSZP, akkor a Jobbikosok szerint az is rendben lenne, mert Jobbikos teszi, és a Jobbikért mindent!!


Tudom is a jobbikos választ: "Nem, nem , mert Jobbikos nem csinálna ilyet soha,mert a Jobbikban csupa szentek ülnek, ha pedig valaki mást állít, az csak provokáció, lejáratókampány, majd meglátod, ezért szavazz te is a Jobbikra,Jobbik 2010 juhúúúúúúú" -.-

2010. ápr. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

02:56


Ne beszélj hülyeségeket, ez az egész egy nagy kamu. Majd pont egy pártnak fog rabolgatni valaki...

2010. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!