Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszt szidják azok...

Akik a Fideszt szidják azok még nem gondoltak bele ebbe?

Figyelt kérdés

Mit tartotok hülyeségnek abban, hogy a MSZP-SZDSZ a 8 év kormányzása alatt oly mértékben tönkrevágta az országot, hogy a Fidesznek nehéz helyrehozni?

Tán nem hallottatok még olyanról, hogy bizonyos romboló intézkedések évtizedekig éreztetik a hatásukat?


Valamint a baloldal még mindig zavarja a vizet.


Nem gondoltatok még erre?



2016. márc. 31. 15:22
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a baloldalnak börtönben a helye, de azért Victor Orbanescu is megéri a pénzét.

Ez a csutfalfi nemzetvezető még 2022-ben is elmúttnyócévezni fog... Konrad Adenauer egy letarolt, szétbombázott, porig égetett, módszeresen meggyalázott, kirabolt, kisemmizett országot pár év alatt Európa vezető hatalmává, első számú gazdaságává tett.

A Conducător mit tett eddig? Tudom, stadion, kisvasút, boltzár, bankadó, rizsacsökkentés...

2016. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

A MANYUP lenyúlása és elherdálása, na az még évtizedekig fájni fog az országnak, de kérdezö, azt a fidesz csinálta.


Ha az egészségügy csak fele olyan tempóban javult volna, mint a stadionhelyzetünk, már elégedett lennék.

2016. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

"Miért ne lehetne ez éppúgy mentsége (az Unió szabályozása) az előző kormánynak, mint amilyen indoka a jelenlegi kormánynak?"


Mert az MSZP kormány foggal-körömmel ragaszkodik az EU-hoz, a nyugati +értékek" mellett foglalnak állást, tehát ők tényleg Eu-pártiak voltak és tudatosan züllesztették szét az országot.

Orbán viszont nem Eu-párti, megpróbálja jobbá tenni az országot de mint írtam az Eu rákényszerít mindent!

Elég nehéz így neki, hiszen az Usa, az Eu és Izrael is markában tartja hazánkat tehát nem örülnének ha a kormány olyan jelentős dolgot tenne ami hasznos a magyar nemzetnek.


Bár most jó döntéseket hozott a migránskérdésben a Fidesz, a Nyugat kígyót-békát kiabált rá.

Valamint csökkentette a rezsit, megadóztatta a bankokat és segített a devizahiteleseken.


Példának okáért az MSZP kormány idején eladták a gyárainkat és ezzel rakás embert utcára tettek! Még olyan gyárakat is bezárattak amik százéves nemzeti örökségeink voltak!

Ez Horn Gyula, Gyurcsány Ferenc, Apró Antal stb nevéhez fűzödik(privatizáció)

2016. márc. 31. 19:18
 24/57 anonim ***** válasza:
92%
Arra gondoltam hogy az ilyen marhabaromállatok miatt tartunk itt mint te...
2016. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
96%
És lám, a kérdező még mindig a migránsoknál akadt el xDDD
2016. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán viszont nem Eu-párti"


Igen, hát végülis ez itt az alapprobléma. Az ország nagyobbik része viszont az, népszavazás is volt róla abban a fúj fúj "elmúltnyolcévben."


"megpróbálja jobbá tenni az országot de mint írtam az Eu rákényszerít mindent! "


Azt ne mondd nekem, hogy az egészségügy és az oktatás szétveréséről is az EU tehet.

De azért az EU-s pályázati pénzek jól jönnek....mert lassan már egy bicikliutat se tudunk magunktól megépíteni.


De Neked van igazad kérdező. Az állam vásároljon vissza mindent, ültesse bele a saját embereit, akiknek a fizetését az egekbe emeli, aztán emelje az adókat is az egekbe, hogy mindent fenn tudjon tartani és a milliós béreket is ki tudja fizetni. Logikus.

2016. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
96%

A csúnya eu bácsi nem hagyja a rosszcsont viktorkának a pénzt amit tőlük kap (mert azért annyira nem pfúj neki az unió) elb..ssza a saját kéttornyos szülőfalujára. Enyje-benyje ronda eu bácsi.

Azért szabadságharcol te igen-igen ostoba hogy elszedhesse még a maradék pénzt is a néptől, amit az eu miatt MÉG(!!!) nem tehet meg. magasan sz rik a Magyar Népre és Magyarországra ahogy tette eddig is.

Devizahitelesekkel ő b szott ki. Hányan lettek öngyilkosok? Ezek a csatornapatkányok ezek után még tudnak aludni nyugton, meg hogy kifosztották pofátlanul az országot, és már az emberek magánéletében is könyékig bene próbálnak lenni.

Olyan mint a MadMax. Ezek már azt hiszik hogy érinthetetlenek de hamarabb fognak megdögleni mint ahogy azt képzelik szerintem...

Nem is értem miért tűri ezt a féreg bandát már ennyi ideje magán ez a Nép!

(Horn Gyula lábújjkörméig sem ér fel a felcsúti roma-paraszt, aki Soros pénzét anno elfogadta, és abból lett "valaki".

jelzem Gyurcsány sem, de neki nem volt 2/3-ada, továbbá nem volt diktátor, és a tizedéért már kereszten lógtak volna amit ezek a sz@rfészkek itt megengedtek maguknak a néppel szemben.

Migránsok? Most aztán teljes biztonságban vagyunk!

Mit gondolsz miért csak a vízfejű Petike tárgyal ma Washingtonban?

Mert orbán nem akar mi?

Szóba sem állnak ővele mert lenézik és jól teszik, tudják hogy nyomorba döntötte az országot.

De hogy mire számít hogy ki fogja megvédeni ha tényleg az utolsó embernek sem lesz már itt vesztenivalója azt nem tudom, pedig százaknak van már csak azt állítom...

A Néphadsereg vagy ki, a Tek?

2016. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
90%

"Azt ne mondd nekem, hogy az egészségügy és az oktatás szétveréséről is az EU tehet"


Meg nem csak az, hanem a "zelmútnyócév" és a "bukott baloldal és Gyurcsány Ferenc" :D

Ezt is mondta Viktorka és Lézer!

Volt képe azt mondani a tanári tüntetésre reagálva, hogy "Nem a Fidesznek kell bocsánatot kérnie a KLIK és a romló oktatási rendszer miatt, hanem Gyurcsány Ferencnek és a bukott baloldalnak" xD

2016. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elhinni egyszerűen hogy ilyen barom megvezetett lett ez a nép komolyan mondom.

Ha ezeknek egy csöpp eszük van már tartanak helikoptert a parlament tetején és sváci bankszámlákon van a pénzük (bocs a NÉPTŐL ELLOPOTT PÉNZ).

2016. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán viszont nem Eu-párti, megpróbálja jobbá tenni az országot de mint írtam az Eu rákényszerít mindent! "


Mindegy hogy Orbán, Gyurcsány, vagy akárki más, az EU-s szabályok ugyanúgy érvényesek mindenkire, és ha ezek a szabályok gátjai a fejlődésnek, akkor az MSZP-nek ez mentsége kellene, hogy legyen. Egyébként pedig Orbán is részt vett az EU-hoz való csatlakozás munkájában,,tudtommal.


"Valamint csökkentette a rezsit, megadóztatta a bankokat és segített a devizahiteleseken. "


Ezek egyike sem gazdaságot, kereskedelmet fellendítő tevékenység. Netán a devizásokon lehetne vitatkozni, de velük kapcsolatban azon is, hogy ugyan mekkora segítség volt az Orbáné.


"Elég nehéz így neki, hiszen."


Az MSZP-nek meg a gazdasági válság volt nehéz, attól még őket is szidjuk és szidtuk. Mindig vannak nehézségek, de attól nem lesznek nagyobbak, ha elfelejtjük a másét. Attól meg kisebbek nem lesznek, ha folyton rájuk hivatkozunk.


A gyárakról meg annyit, hogy most nem találtam róluk forrást, konkretizálj egy kicsit, akkor fogok tudni nyilatkozni.

2016. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!