Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszt szidják azok...

Akik a Fideszt szidják azok még nem gondoltak bele ebbe?

Figyelt kérdés

Mit tartotok hülyeségnek abban, hogy a MSZP-SZDSZ a 8 év kormányzása alatt oly mértékben tönkrevágta az országot, hogy a Fidesznek nehéz helyrehozni?

Tán nem hallottatok még olyanról, hogy bizonyos romboló intézkedések évtizedekig éreztetik a hatásukat?


Valamint a baloldal még mindig zavarja a vizet.


Nem gondoltatok még erre?



2016. márc. 31. 15:22
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
77%

"Elég nehéz így neki"


Hát még Gyurcsányéknak milyen nehéz volt. Ott volt a válság, plusz még a kákán is állandóan csomót kereső ellenzék.

2016. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
"Orbán nem EU-párti".Hát,azon tűnödöm,ha valahogy kiszállnánk az EU-ból,mi hiányoznánk jobban nekik,vagy ők nekünk.Én az utóbbira tippelek.Azon meg olyan nagyon nem kell csodálkozni,ha tagja vagy egy "klubnak",hogy a tagságnak feltételei,szabályai vannak.Igaz,semmi gond ha kilépünk,tárt karokkal vár régi,nagy "barátunk".
2016. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
89%

de én belegondoltam 4 évig kormányzott amivel az mszp-szdsz nem tudott már mit kezdeni és azóta 6 éve ül a fityisz a nyakunkon


igazán abba kéne belegondolni hogy ez így fog menni addig amíg megálljt nem parancsolunk nekik, igen MI, a nép


amíg nem lógnak a korrupt politikusok rohadásig a lámpavasakon családostul addig bizony ez lesz mindegy ki kormányoz


nincs elrettentő erő csak mentelmi jog

2016. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Migráncsok! Bukottbalódal! Emútnyóc! Együtt tették!!!

2016. ápr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
11%

Nem olvastam végig, mert ettől falnak mentem:


"Emlékszel az 5-6%-os gazdasági növekedésre 2002 és 2007 között?"


Mi van? Te miről beszélsz? :DDDD Recesszió volt abban az időszakban, méghozzá akkora, hogy a térség országai (Közép és Kelet-Európa) szépen lehagytak minket, pedig 2002-ben még elsők voltunk a térségben. Az Eurót se tudtuk bevezetni 2006-ban, pedig arra még a baloldal is azt mondta 2002-ben, hogy bevezetjük. Mellesleg 2006-ban maga Feri is elismerte, hogy "elkúrták", úgyhogy nem értem, milyen gazdasági növekedésről beszélsz

2016. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
73%

Hej 37-es, de nagy pofonba futottál most bele! :-DDDDDDD


2002-től 2006-ig valóban egy főre jutó GDP az előző évi 104-105%-a volt, utána 2008-ig lassú volt a növekedés, és 2008-tól a gazdasági világválság begyűrűzése miatt kerültünk recesszióba, amiből csak 2013-ban kerültünk ki, később mint a többi környező állam, részben épp a mostani kormány hibás döntéseinek hála!


Mindegy a lényeg, hogy túl vagyunk rajta.


A másik mítosz viszont, miszerint mi elsők lettünk volna a régióban hamis, Csehország, Szlovénia végig előttünk járt, Lengyelország szinte mindig ott állt, ahol mi. Az egyedüli ország, ami valóban elhúzott az Szlovákia volt, de közben hozzánk hasonlóan a velünk egy szinten lévő horvát gazdaság szintén recesszióba került.


Az euró bevezetésének pedig öt kritériuma van, amiket Magyarország 2004-óta gyakorlatilag osem tudott teljesíteni, újabban meg nem is akarjuk.

2016. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 senior10 ***** válasza:
97%

Kedves kérdező!


Végigolvastam a hozzászólásokat és egykét jegyzetben megemlíted, hogy a gonosz eu akadályozza Viktorkát és sleppjét abban, rendbe tegye az országot. Nos én meg azt kérdezném tőled, emlékszel-e arra, hogy általad szeretett fidesz mit művelt abban a nyolc évben amikor ellenzékben voltak? csak emlékeztetőül : kivonulások, állandó uszítások a kormány ellen, (ha jól rémlik volt egy panasz is az unió felé), mindent megfúrtak, állandó hazaárulózás stb.

egyébként, pedig azon kívül, hogy kicsit nevetséges még mindig "elmúltnyolcévezni" kicsit ebbe is bele kellene gondolni, mivel az mszp is sok kárt okozott, de fidesz is megakadályozott néhány törvény létrejöttét amely talán segített volna az országon. szóval annak a 8 évnek a bizony a fidesz is komoly részese volt.

2016. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen viktorka folyamatosan mószerolgatta anno az EU-nál az országot, mert nem ő volt éppen hatalmon...

Arról nem beszélve, mint ahogyan azt az előző is jogosan írja:

az utóbbi 6 évhez az ellenzéknek semmi köze nem volt (viszont az az előtti nyolchoz sajnos nagyon is.

A hazaárulásról pedig annyit, hogy ha belegondolnál Marlene Dietrich is "hivatalosan" hazaáruló volt, de miért is vált azzá.

Nincs fekete-fehér, igen-nem csak a Diktatúrában mint ez a mostani, meg egyként aluliskolázott fejében sajna...

2016. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mibe belegondoljak. Volt cirka 6 évük eddig, és mit csináltak? Ugyanazt amit az emeszpé-Kurcsány-LiBajnai slepp. Ami mozdítható volt, ellopták, ami forintosítható volt, eladták, a haveri kört benyomták befolyásos pozíciókba, a nép meg dögöljön meg, kit érdekelnek. Onnantól hogy megszavazták őket, nincs többé szükség rájuk.

Nehéz helyrehozni...hja kérem, nehéz úgy házat építeni, hogy nem is akarok :D


Egészségügy nulla, közbiztonság nulla, gazdasági növekedés nulla, de mekkora szerencse hogy vannak szép új stadionjaink!

2016. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!