Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszt szidják azok...

Akik a Fideszt szidják azok még nem gondoltak bele ebbe?

Figyelt kérdés

Mit tartotok hülyeségnek abban, hogy a MSZP-SZDSZ a 8 év kormányzása alatt oly mértékben tönkrevágta az országot, hogy a Fidesznek nehéz helyrehozni?

Tán nem hallottatok még olyanról, hogy bizonyos romboló intézkedések évtizedekig éreztetik a hatásukat?


Valamint a baloldal még mindig zavarja a vizet.


Nem gondoltatok még erre?



2016. márc. 31. 15:22
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hülyeségnek tartom,hogy még mindig az MSZP-SZDSZ kormány romboló intézkedései éreztetik a hatásukat,hanem hazugságnak,amely arra szolgál,hogy a nép az ilyen gumicsontokon rágódjon,amíg Viktorék "viszik a bankot".
2016. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

Aha Kérdező, tehát a Fidesz meg a Viktátor nyugodtan rombolhatja az országunkat, elég csak ujjal mutogatni, hogy "há' de a Zemeszpé meg a Kurcsány is ezt csinálta"...értem, akkor holnap kimegyek az utcára, megölök valakit, aztán ha lecsuknak, majd döngetem a mellem, hogy de a Császár Előd is embert ölt...

Ezekszerint így megy ez :DDDDDDDD

Mondd, neked van testvéred? Vagy egyedül vagy ennyire hülye?


Ez az egyik. A másik meg, a Viktátor már harmadszorra alakít kormányt, ehhez képest az országban semmi nem javult, hanem méginkább romlott. A fizetések csökkentek, a munkahelyek száma csökkent, cserébe nőtt a munkanélküliség és a mélyszegénység. Eddig 4,6 millió mélyszegényünk van, igen tisztelt Kérdező, és ennek döntő többségét az imádott Viktátorod juttatta a süllyesztőbe. Az egészségügy a tönk szélén, a közbiztonság nulla, az oktatás pedig lassan már csak a fizetősök kiváltsága lesz, és aki megkapta a diplomáját, menekül is innen Németbe ahol igazi pénzt keres, nem ilyen inflációs játékzsetont.

A baloldal már rég felbomlott, egymással is torzsalkodnak, úgyhogy ne keresgélj bűnbakokat, ezt bizony a Fidesz intézte így. Persze ezt még saját magadnak se fogod beismerni, nemhogy itt nekünk...


A Fidesznek esze ágában sem volt rendbetenni az országot. Ha akarta volna, 2 év alatt megoldhatta volna. A gond az, hogy senki nem akarta, és most se akarja. Ugyanzt művelik, mint az általad gyűlölt "emeszpések": a saját meg a haveri körük életét teszik jobbá 10 millió ember költségén. Te pedig megszavaztad őket a többi ostoba birkával ismét. Hát kongratyülésön édes egy komám.

2018. aug. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
0%

"A fizetések csökkentek, a munkahelyek száma csökkent, cserébe nőtt a munkanélküliség"


Kamu. A számok az ellenkezőjét bizonyítják

2018. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
85%

Ja, hát ha a kormánypropaganda azt írja, akkor biztos úgy is van :)

9 évesen kinőttem a tündérmesékből.

2018. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
41%
Nem a kormánypropaganda, az eurostat
2018. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
80%

Te most komolyan azzal akarod mosdatni a Fityiszit, hogy ujjal mutogatsz, hogy az MSZP meg a Libajnai meg a libbantak mit csináltak?

Szerinted ez felmenti a Vicctort?

Igen, ezt csinálta minden kormány eddig, szétrókázta az országot, köszönjük Nyilvánvaló Kapitány, le is lettek váltva. Akkor majd ezek után az imádott Vicctorodnak elnézzük, mondván a többiek se voltak jobbak...


Most harmadszorra került hatalomra a Fityisz, és mi az eredménye? Rohamosan terjed a mélynyomor, ahogy írták előttem, eddig cirka 4 millió mélyszegény van az országban, a GDP-listán 8 helyet estünk vissza 2011-hez képest, már afrikai országok is megelőztek minket. Európában az utolsó helyen vagyunk, csak Ukrajna van előttünk, és ők is csak a háború miatt. Egész konkrétan mi vagyunk Európa segglyuka, kérdezőkém. Nincs normális piac, a gazdaság romokban, tele vagyunk munkanélküliekkel, az országból meg a multik játszótere lett, akik szaréhugyé' robotoltatják a melósaikat, plusz még rájuk is nyomnak egy rakás túlórát, hála a rabszolgatörvénynek. Menekülnek innét az emberek mint a patkányok a süllyedő hajóról, ez lett az eredménye annak, hogy hagytuk a Vicctort kontroll nélkül játszani 10 millió emberrel és egy komplett országgal...

Persze te a világ minden kincséért el nem gondolkoznál ezeken, helyette szajkózod az ostoba kormánypropagandát, hogy minden az MSZP, a Libajnai, a "zemútnyócév", a Soros, a "migrácsok", az EU, az Érmelléki Kuglófember, de még maga a Jóistennek is a hibája.


"Kamu. A számok az ellenkezőjét bizonyítják"


Az eurostat egy nagy kamu úgy ahogy van.

2019. aug. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
31%

"Rohamosan terjed a mélynyomor, ahogy írták előttem, eddig cirka 4 millió mélyszegény van az országban, a GDP-listán 8 helyet estünk vissza 2011-hez képest, már afrikai országok is megelőztek minket. Európában az utolsó helyen vagyunk, csak Ukrajna van előttünk, és ők is csak a háború miatt"


[link]


Hazudsz mint a vízfolyás.


"még rájuk is nyomnak egy rakás túlórát, hála a rabszolgatörvénynek."


Ez a hiszti is mindig előkerül, pedig egyértelműen csak csúsztatás.


A "rabszolgatörvény" nem ír elő az eddiginél magasabb kötelező túlórakeretet, az ugyanúgy 250 óra maradt. Csupán lehetővé teszi, hogy a dolgozó ÖNKÉNTES alapon a 250 órát kitolhassa legálisan 400 órára, extra fizetésért. Eddig ugyanis ezt csak feketén tehették meg.


Amúgy amióta elfogadták ezt a törvényt, azóta egyetlenegy példát nem láttam olyan dolgozóra, akit halálra dolgoztatnának. Sem az ismeretségi körömben, sem az ellenzéki médiában. Ez is mutatja, hogy csak egy szánalmas hiszti volt amit az ellenzék lenyomott decemberben a törvény miatt.


Lehet megcáfolni amit írtam, TÉNYEKKEL, FORRÁSOKKAL!


"Az eurostat egy nagy kamu úgy ahogy van."


Akkor mi nem kamu, mucikám?

2019. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
29%

Ja, az elvándorlás meg pont tavaly fordult meg, tavaly már több ember jött haza, mimt amennyi elment:


[link]

2019. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
80%

"Hazudsz mint a vízfolyás."


Nem, kis barátom, kettőnk közül nem én hazudok...


[link]


"Ez a hiszti is mindig előkerül, pedig egyértelműen csak csúsztatás."


Ha szerinted ez hiszti, akkor életedben nem voltál még állásinterjún.

Ha a munkáltató megkérdezi, hajlandó vagy-e 400 óra túlórát nyomatni, mondhatsz nemet, csak akkor ne nagyon számíts rá, hogy fölvesznek...


"A "rabszolgatörvény" nem ír elő az eddiginél magasabb kötelező túlórakeretet, az ugyanúgy 250 óra maradt. Csupán lehetővé teszi, hogy a dolgozó ÖNKÉNTES alapon a 250 órát kitolhassa legálisan 400 órára, extra fizetésért. Eddig ugyanis ezt csak feketén tehették meg."


Hogy a törvényben mi van leírva, az 1 dolog

Hogy a munkáltatók ezt önkényesen hogyan alkalmazzák, az pedig egy másik

A lopás is szankcionálva van törvényileg, ennek ellenére a világ legtermészetesebb dolga lett mostanság


"Amúgy amióta elfogadták ezt a törvényt, azóta egyetlenegy példát nem láttam olyan dolgozóra, akit halálra dolgoztatnának."


Én se úsztam még egy medencében rozmárokkal, mégse tagadom a létüket


"Sem az ismeretségi körömben, sem az ellenzéki médiában. Ez is mutatja, hogy csak egy szánalmas hiszti volt amit az ellenzék lenyomott decemberben a törvény miatt."


Az semmit nem jelent, hogy a szűkebb ismerősi körödben nincs ilyen eset

Ha pedig olvasnál is ilyet ellenzéki médiában, helyből letagadnád, mert Orbánisztán jobban teljesít, ugye


"Lehet megcáfolni amit írtam, TÉNYEKKEL, FORRÁSOKKAL!"


Konkrét tényeket közöltem, akkor is, ha nem veszi be a gyomrod

Ja, és ott a forrás a 4,6 millió nincstelenes állításomra


"Akkor mi nem kamu, mucikám?"


Például a GDP-lista, kis barátom

2012-höz képest kereken 8 helyet estünk vissza rajta

Olyan országok előztek meg minket mint Pakisztán vagy Banglades


"Ja, az elvándorlás meg pont tavaly fordult meg, tavaly már több ember jött haza, mimt amennyi elment"


Kormányközeli oldal mint forrás...inkább olvasok én is mesés könyvet

2019. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
47%

"Nem, kis barátom, kettőnk közül nem én hazudok..."


Linkeltél egy 2013-as, azaz egy 6 éves cikket... no comment.


Amúgy az, hogy ki számít szegénynek, az nagyban függ attól, hogy hol húzzuk meg a határt a szegény és nem szegény között.


Valamint az ilyen kutatások csak a bejelentett jövedelmeket tudják figyelembe venni, de itthon rengeteg olyan ember van, aki pl. minimálbérre van hivatalosan bejelentve, de valójában sokkal többet visz haza. Például egyetemen szociális ösztöndíj pályázatnál rengetegen trükköznek ilyennel, a szüleik minimálbérre vannak bejelentve, "szegénynek számítanak", ezért jár nekik az ösztöndíj. Valójában meg sokkal többet visznek haza mint a minimálbér. Szóval ennyit erről a cikkről. Ha 4 és félmillió ember mélyszegénységben élne, akkor az utcán járva fel kellene, hogy tűnjön, hogy az emberek fele szegény, a másik fele meg nem. De abszolút nem ez a helyzet. Csak tudod szét kéne nézni kicsit a valóságban is.


"Ha szerinted ez hiszti, akkor életedben nem voltál még állásinterjún."


Megint sikerült tévedned. Én is és a párom is voltunk már több állásinterjún is, egyikünktől sem kérdezték meg amit írtál. Pedig egyikünk még "munkás" is (értsd ez alatt: nem diplomás munkát végez). Nem is lenne értelme a munkáltatók részéről ilyesmivel elriasztani az embereket, mert jelenleg Magyarországon munkaerőhiány van! Semmilyen munkáltatónak nem érdeme riogatni a munkáltatókat 400 óra túlórával.


"Konkrét tényeket közöltem, akkor is, ha nem veszi be a gyomrod"


Ebből egyedül a 4,6 millió mélyszegényt tudtad igazolni valamiféle forrással, ráadásul az is több sebből vérzik. Szóval továbbra is várom a forrásokkal alátámasztott tényeidet.


Sem a rabszolgaságot, sem a GDP-adatot nem tudtad igazolni semmivel. Ülj le fiam, elégtelen!

2019. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!