Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolták azt, hogy...

Miért gondolták azt, hogy alkotmánysértő, ha külhoni magyarok szavazhatnak, de a "kitelepültek" meg nem?

Figyelt kérdés

[link]


A külhoni magyaron önhibájukon kívül kerültek a jelenlegi helyzetükbe.Nem szabad akaratukból döntöttek így.


A kitelepült magyarok viszont szabad akaratukból, önként döntöttek úgy, ahogy döntöttek.


Mellesleg, jobb is, ha nem szavazhatnak.

Egy részül, valóban a megélhetés miatt keresett jobb lehetőséget külföldön.

Egy másik részük viszont, más célból ment el.

Egyből a Fidesz kormányra kerülése után lelépett, mert nincs elég nagy kultúrmarxizmus, refugees welcome , genderizmus, szodolobbi meg hasonló dolgok, amik Nyugat-Európában nem csak menők, képviselik a domináns irányvonalat.



2016. ápr. 20. 19:01
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
A kint dolgozó magyarok meg,ha állampolgárságot szereznek az adott országban,ahol élnek,értelemszerűen szintén ne szavazhassanak két országban,tehát veszítsék el a szavazati jogukat idehaza.Válasszon mindenki,hogy hol akar szavazni a választásokon.
2016. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

"Azt állítottam, hogy "ezen elgondolás mentén" egy sor réteg - például akár a nyugdíjasok - sem kapnának, ezt pedig, továbbra is tartva az állításomat"


Miután kifejtettem, hogy azon elgondolás mentén is szavazhatnának a nyugdíjasok, azt írtad, hogy te is ezt magyaráztad. Holott nem, hanem azt, hogy ők azon elgondolás mentén nem szavazhatnak. Itt nem én vagyok, aki képtelen értelmezni.


ProPatria, csak csináld még, jól nem jössz ki ebből...

2016. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 Pro Patria ***** válasza:
0%

Kedves 72%-os válaszoló:


"A kint dolgozó magyarok meg,ha állampolgárságot szereznek az adott országban,ahol élnek,értelemszerűen szintén ne szavazhassanak két országban,tehát veszítsék el a szavazati jogukat idehaza."

- Ez hosszú évek óta senkinek nem szúrt szemet, noha bevett rendszer, egészen eddig zavartalanul működtettve. Innen érezhető ki, hogy hamis a miatta való felszólalás.


----------


60%-os, olvasgasd egy ideig még a 22:23-as válaszomat, amíg nem válik teljessé a feldolgozása az értelmedben. Feleslegesen ugyanazt nem írom le újra. Kevesebb karakterszámba pedig nem tudom zsúfolni.

Magadat teszed nevetségessé, hogy mindenáron bele akarod beszélni azt, hogy ellent mondok magamnak.

2016. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
79%
pro patria józanodj ki először mert ez már vérciki
2016. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
így van, igaza van az előttem szólónak
2016. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
#33:Nem hiszem,talán inkább arról lehet szó,hogy a kint dolgozó magyarok zöme,nem kettős-állampolgár.Egyébként nem tudhatom,hogy szerinted mi kamu,vagy mi nem,én továbbra is csak azt tudom mondani,hogy a kettős-állampolgárok,ugyanúgy csak egy országban szavazhassanak,mint az egyszerű,földi halandók.
2016. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 Pro Patria ***** válasza:
0%

Attól, hogy több felhasználófiókkal írod, még nem lesz hitelesebb. Az ismételgetése nem teszi valósabbá.


-------


72%-os, a kérdés az, hogy miért most merült ez fel, míg egészen eddig senkinek nem szúrt szemet. Csak most, az egyébkénti határon túli kettős állampolgárság megadásával kapcsolatosan, és most is csak azután, hogy például felhívtam a párhuzamra a figyelmet.

2016. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
#37:Nem tudom,hogy kinek,mikor szúrt szemet,nekem már a bevezetésekor is ez az egy bajom volt a határontúliak kettős állampolgárságával.A szavazati jog.Bár valahol érthető,hogy most vetődött fel a dolog.Egyszerűen úgy gondolom,hogy igazából a Fideszt is inkább csak ez érdekli az egész történetből:szerezni párszázaléknyi plusz szavazatot.Talán nem véletlenül volt olvasható,hallható,hogy az erdélyi,felvidéki magyaroknak,minden lehetséges módon megkönnyítették a szavazást,A nyugaton élő,dolgozó magyaroknak,kevésbé.
2016. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Nem írtam többel, csak simán másnak is feltűnik, hogy egy fogyatékos vagy.
2016. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

38

Nyugodtan leírhattad volna hogy ez gyakorlatilag választási csalás.

2016. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!