Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kérdésem azoknak szól akik...

A kérdésem azoknak szól akik a Jobbikot szidják. (Nem azoknak akik normálisan érvelnek is ellenük, hanem akik tényleg konkrétan csak szidni tudják) Info lent. A?

Figyelt kérdés
Ti kire szavaztok? (aki senkire az inkább ne is írjon). Pár sorban írjátok le, hogy miért.
2010. ápr. 6. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bár nem szidom a Jobbikot inkább érvelek, azért a második oldal közepén így elsöként én válaszolnék is a kérdésre:


Én az LMP-re szavazok. Elolvastam a programjukat (vagyis az összefoglalót és néhány számomra fontos részt), valamint hasonlóan átnéztem a Jobbik programját is. Bár közgazdász nem vagyok, munkám miatt néhány részhez értek, és azt kell mondanom, hogy míg a Jobbik programját itt csak üres szavaknak láttam, addig az LMP-ben ugyanez a rész alaposan kidolgozott, megalapozott volt. A "régi" pártokra egyébként nem akarok szavazni, sem a CÖF-re.

2010. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:36


Ha nem is értek veled egyet, de legalább érkezett egy normális válasz. Köszönöm! :)

2010. ápr. 7. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!