Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a proletárok akiknek...

Azok a proletárok akiknek cigire futja miért siránkoznak hogy nincs pénz?

Figyelt kérdés
Havi 30.000 ft-t fizetnek havonta (kb.) azért hogy tüdő rákot kapjanak, s még ezek akarják hogy több pénzt bízzanak rájuk? Nekik diktatúra kell, mert nem tudják magukat irányítani..

#cigaretta #fizetés #pénz #szociális helyez
2016. máj. 1. 15:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Mert minőségibb cigit akar a proletár!
2016. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyeneket én se tudom sajnálni. Amíg cigire van pénze, addig ne panaszkodjon.
2016. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

A ciginek jó magas az áfája,azért ne légy álszent és demagóg.

Én soha nem cigiztem,de már szinte az összes ismerősöm magának tölti...

2016. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

A legtöbb dohányos fiatalon szokik rá,és később már nem megy a leszokás.

Amúgy meg mindenki magánügye ki mire költi a pénzét.ha egy bmw tulaj cigizik,az kb engem ugyanannyira izgat,mintha egy minimálbéres tenné.A hozzád hasonló embereke meg szeretnek másokéletébe beleszólni,főleg a szegények életébe...

2016. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek joga van cigizni én úgy gondolom. Azt meg, hogy siránkoznának és speciel még egynél se hallottam. Sok egészségtelen dolog van cigin kívül, például az ital, drogok, stb, mégis ezeket is nyomatják ezerrel. Csak drogra nem mindne átlag embernek telik, csak a politikusoknak, meg a tehetősebb embereknek. Ő ellenük miért nem vagy fellázadva?
2016. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Én a problémát kiterjeszteném hogy a sok proli nem tud bánni a pénzzel. A szembeszomszédom vett hitelre kocsit 2 hónapja, múlt héten meg becsöngetett hozzám hogy adjak kölcsön neki. Persze nem adtam.
2016. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
A dohányzás = tüdőrák teória meg ott bukik el, hogy a tüdőrákosok száma nem csökkent a dohányosokéval ellentétben... Erről vannak statisztikák, amiket nem szeretnek lebegtetni a médiában. Ahhoz meg, hogy a prolik mire mennyit költenek, szerintem semmi közünk. Ez még egy szabad ország egyelőre.
2016. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Kevesen tudják de a nikotin erősebb függőséget okoz mint a heroin. Birom ez olyanokat akik úgy osztják az észt hogy fogalmuk sincs milyen nehéz leszokni. Sőt az állítólagos leszokottak 80%-a is vissza fog szokni életében. 3 olyan embert is ismerek akinek a környezete úgy tudja már leszokott és titokban szívja mint egy kamasz.

Saját példámból kiindulva napi 1 dobozról lejöttem napi 5 szálra, de ennél lejjebb már nem tudom vinni mert megőrülök. Erre már az orvos is azt mondta szinte elhanyagolható mennyiség.

2016. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
Most őszintén: nem mindegy mitől pusztul a nép?
2016. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
A magyarországon kapható erősen rákkeltő élelmiszerektől hamarabb elpusztul bárki mint adohányzától...
2016. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!