Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a proletárok akiknek...

Azok a proletárok akiknek cigire futja miért siránkoznak hogy nincs pénz?

Figyelt kérdés
Havi 30.000 ft-t fizetnek havonta (kb.) azért hogy tüdő rákot kapjanak, s még ezek akarják hogy több pénzt bízzanak rájuk? Nekik diktatúra kell, mert nem tudják magukat irányítani..

#cigaretta #fizetés #pénz #szociális helyez
2016. máj. 1. 15:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az egyben egyetértek Erikával.Én sosem dohányoztam,nem tudom milyen az a függőség.

A környezetemben eddig egyedül apámat ismerem,aki végleg letudott szokni,úgy15 éve.


Mindnkinek van valami az életében,amiről nem tud lemondani.

Amúgy sok dohányos már tölti a cigit,így kb fele annyiba kerül,mintha dobozzal venné.Szóval a 30 ezer/hó azért túlzás.

2016. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"A dohányzás = tüdőrák teória meg ott bukik el, hogy a tüdőrákosok száma nem csökkent a dohányosokéval"


Dohányzástól még senki se kapott tüdőrákot.

2016. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

??Dohányzás nem ártalmas??


Lehet nyomatni a nagy dumát hogy hát az nem is ártalmas, egyenlőre a kimutatások nem ezt igazolják, pl. egy nemzetközi statisztika oldal felmérései szerint dohányzásban átlagosan annyian halnak meg mint közúti balesetben, szülésben, öngyilkosságtól, HIV és AIDS illetve Maláriában összesen. Vagyis évi több milliók ( [link] Persze, lehet nyomatni hogy te jobban tudjátok, az ilyen emberek mindent jobban tudnak.


??Ki mondta hogy úgy gondolom közöm van ahhoz hogy ki mire költi a pénzét??


Én nem beleszólni akartam, csak azt mondani hogy ha ilyen hülyeségre neki futja, ne siránkozzon hogy nincs pénze, mert ő költi el hülyén. Ha úgy érzi hogy fontos dolgokra nem jut akkor ilyen kiadásokat miért enged meg magának? És ha szerinte ez így jól van ne siránkozzon...



??Nem lehet leszokni róla??


Miért kell rászokni? Azért mert 16 évesen hű de faxa gyerek vagyok cigivel a számban holt részegen, s hogy mennyire lexarom az iskolát meg mindent, végül is mindenki hülye, csak én nem, szülők s tanárok is mit papolnak, ugye? Aztán felcseperedik a kicsi proli tojás, a fizetését elissza, s elszívja s ott sír hogy milyen rossz hely s hogy nincs pénze semmire.

2016. máj. 1. 19:32
 14/25 anonim ***** válasza:
21%
Mitől lenne már ártalmas?
2016. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%

A Szovjetunióban is mindenki alkoholista volt és dohányzott, mert élvezeti szerek nélkül nem bírta elviselni a saját nyomorult életét.

Akkor szerinted a Szovjetunióban is kimondhatatlan jólét volt, mert futotta ilyen dolgokra a mocskos parasztnak?

2016. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Utolsó hát igen,olyanok osztják az észt a szenvedélybetegségekről,akiknek azért van jó életü,mert másokat kizsákmányolnak.

Ebben az országban meg még mutyit is csináltak az egyik "drogból".

2016. máj. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

,,A Szovjetunióban is mindenki alkoholista volt és dohányzott, mert élvezeti szerek nélkül nem bírta elviselni a saját nyomorult életét.

Akkor szerinted a Szovjetunióban is kimondhatatlan jólét volt, mert futotta ilyen dolgokra a mocskos parasztnak?"


Egyrészt akkor nem ekkorák voltak a cigaretta árak.


Másrészt jaj hogy sajnállak hogy kibírhatatlan az életed, a világ nagy részén internet sincs amiről itt tudnák osztani a depis demagóg szövegüket, neked arra is futja, gondolom ételre és ruhára illetve szállásra is, akkor meg mi olyan kibírhatatlan? Szánalmas emberek vagytok ti.

2016. máj. 2. 08:04
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Mert a szegény ember mindenkit szid hogy nincs neki pénze csak magát nem mert szart bele a tanulásba. Én csak szánom azt mikor egy csóró ember szájában kilógó cigivel habzó szájjal szidja az aktuális helyzetet, me' ő nem kap elég pízt. Undorító.
2016. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Utolsóhoz írom kiegészítésként, hogy nehogy valaki megsértődjön aki nem ezt a sorsot érdemli hogy vannak szakmunkások akik tényleg becsületesen dolgoznak, erkölcsösen viselkednek és tényleg sokkal jobbat érdemelnének, szóval hogy jogosan háborognak. (Merthogy ha én is úgy lennék hogy nem mennek az elméleti tantárgyak, nyelvekhez se konyítok annyira, és ezt borzasztóan unom elmentem volna szakmát tanulni, és megpróbáltam volna egy értékes szerepet betölteni így a társadalomba, és szakmunkások közül is van aki még pénzt is tud szerezni, pl. környékünkön van egy cipész, vállalkozásba kezdett, mindig tele van munkával, vagy faluba csinál egy gazdaságot, vagy sorolhatnám még).


De van az a proletár réteg aki egész nap iszik, cigizik, kötekedik mindenkivel (meg se tudom számolni hányszor láttam hogy az utcán ott ülnek a munkás ruhába és a járókelőknek szólogatnak be...), kell a tetkó mindenhova, pirszing, drogok, balhé. (??) és én az ilyeneknek csináljak ide jobb életet? Azért dolgozzak hogy ezek jól éljenek? Vállalkozzak s adjak nagyobb fizetést a szakiknak HA összejön hogy segítsek feljebb verni a piaci munkás fizetést és pár embernek jobb életszínvonalt nyújtsak, vagy ha politikus lennék pl. küzdjek azért hogy ezek jobban éljenek? Hát még mit nem. Velem kötekednek holott én csak elmegyek mellettük s én kellene jobb életet építsek nekik? Szánalmas ez a hatalmas társadalmi réteg Magyarországon, és köztük van egy csomó ,,NAGY MAGYAR" is, hát ők verik ki az utolsó szuszt is a nemzetből, mert a viselkedésükkel sokszor azt hozzák ki az emberből hogy szégyellje miattuk a magyarságát, és hogy feladja az ilyenekkel az együtt élést és elhúzzon innen jó messze.

2016. máj. 2. 17:20
 20/25 anonim ***** válasza:

"Dohányzástól még senki se kapott tüdőrákot."


Remélem, ezt csak trollkodásból írtad...

2016. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!