Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értékelitek Kálmán Olga...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy értékelitek Kálmán Olga munkásságát?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Baloldali enyhe szkeptikus megvettéssel a szemében. Vagyis inkább balra húz nyílván hisz ATV viszont nem annyira elborult mint a többi kicsit bekérdez a többieknek is persze. Nagy dolgot nem tett mázlja volt hogy kapott egy ilyen műsort megírja a vázlatát a témát rákérdez utánanéz figyeli a kibúvókat szol értük kb ez.
2016. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kedvencem, sőt nem rajongok érte, viszont a politikusokat jól megszorongatja.

(Ezen kívül januárban jártam egy könyvesboltba és vitték a könyvét elég sokan, biztos jól ír vagy nem tudom.)

2016. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkásság? :DDD
2016. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Puzsér Róbert következetesen kálmánszolgának hívja. :)
2016. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem pozitívan.
2016. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy nyilvánvalóan baloldali riporter, független nézőpontra kellene törekednie, de ez vagy nincs szándékában, vagy képtelen rá. Jobboldali interjú alanyaival magas lóról beszél, gyakran nem adja meg az alapvető tiszteletet, belevág a szavunkba, ha nem egyszavas választ kap, 2-3-szor megismétli a kérdést, már-már egy kihallgatás szintjére süllyesztve a beszélgetést.
2016. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó műsorvezető. Kedvelem emberként is, ami így lejött róla eddig tv-n keresztül, az alapján én bírom.
2018. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kálmán Olga elvből balos, vagy csak azért, mert onnan fizetnek neki ?
2018. aug. 2. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!