Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán apónak a fizetéséhez...

Orbán apónak a fizetéséhez képest mennyi nyugdíja lesz? Mert szerintem öregkorára nagyon nagy visszaesés lesz neki a 200-300ezres nyugdíja.

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Orbánnak nem lesz nyugdíja, ő ameddig él, addig lesz miniszterelnök, sőt talán még holtában is ő lesz az ország vezetője és szeánszokon fognak tanácsot kérni a szellemétől. Ezt most ne poénkodásnak vedd, a megélhetési politikusok életük végéig a politikában maradnak, főleg a Fidesz, ami bevásárolta magát a magyar vezetésbe úgy durván 8-10 évre.
2016. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lexarja, hogy mennyi nyugdíja lesz, mert körülbelül már ezerszer annyit csalt össze feketén, mint amennyi fizetést eddig összesen kapott...
2016. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Addigra itt euró lesz, elégedett lesz ő azzal a 300ezer eurós nyugdijával, szerintem.
2016. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Mond csak te miről beszélsz?

Te komolyan azt hiszed, hogy Orbán majd a nyugdíjából fog élni?


Nem tudom feltűnt-e de jelenleg ő a keresztapa.

Mészáros, Rogán meg az egész banda tuti tejel neki cserébe az állami megrendelésekért meg a lobbiért.

Ezek aztán gyűlnek egy offshore bankszámlán.


Na meg persze Orbán apjának cége is valami 70%-os marzzsal dolgozik.........

2016. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez a baj a magyar átlagemberekkel, hogy egyszerűen annyira mindent a saját kis 90-100 ezres fizetésükhöz és a beszűkült életükhöz mérnek, hogy amikor valaki azt mondja nekik, hogy a vezető politikusoknak tíz és százmilliárdos vagyonuk van összeharácsolva, akkor csak legyintenek és nevetnek egy jót, mert annyira hihetetlen számukra az egész állítás, ami meg közben igaz...
2016. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Ugy tudom hogy a miniszterelnök/közt.elnök/házelnök stb azok havi 1millát kapnak (akkor is ha csak 1napig voltak a pozicioban).
2016. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Centauri, szerinted az 1. számú vejének hány tízmilliárdja lehet már?

És még mindig van 3 lánya, akiket férjhez kell adni...

2016. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Schmitt se köztársasági elnök már, és mégis szép summát kap az államtól azért, mert valamikor az volt.
2016. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Orbán apó nem fog éhen veszni és nem fog kötelet rakni a nyakába az alacsony nyugdíj miatt, nyugodj meg...
2016. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább azon aggódom hogy nekem mennyi lesz a nyugdíjam

az elmúlt 25 év elcseszett gazdaságpolitikája után.

2016. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!