Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy panelházi...

Támogatnád, hogy panelházi lakásban lehessen nyitni kocsmát, klubbot, boltot, szórakozóhelyet, egyéb nyilvános helyet?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy egy vállalkozó megvegyen egy nagyobb lakást mondjuk egy tízemeletes panel első emeletén és szórakozóhelyet csináljon belőle, egy földszinti lakásban meg mondjuk egy éjjel-nappali bolt üzemelne?

2016. aug. 18. 19:17
1 2
 11/18 anonim válasza:
79%
Ezt hányszor fogod még megkérdezni?
2016. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem
2016. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Inkább kérd ki az arrafelé lakók véleményét is a dologról!
2016. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 SZücsöm ***** válasza:
60%
Hát ahhoz nagyon hülye közös képviselőt és lakosokat kell találnod hogy ebbe belemenjenek.Kétlem hogy ilyeneket egy jobb ingatlanba találnál bár lehet hogy én vagyok túl pozitív. Minden esetre én pl 100% hogy nem mennék bele (hangzavar,piás idegenek,nyitott bejárati ajtó) annyit nem tudnának fizetni mert nem érné meg a vállalkozónak. Amúgy is elég nagy mázlistának kell lenni hogy a földszinten vagy az elsőn pont legyen 1 üres vagy eladó lakás.
2016. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálunk van olyan 4 emeletes, aminek az alaksorában garázsból kialakított kisbolt van. A többi opció hülyeség szerintem.
2016. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Elvileg kivitelezhető lehet, hogy egy jogszabályba se ütközzön egy ilyen, gyakorlatban viszont soha. Mindig van egy-két részeg aki miatt az ilyen helyet 3 hét után bezáratja a jegyző. Esetleg ha az egész házat megvásárolja az illető és megoldja a hangszigetelést. De a hangoskodó hazatérők miatt még a forgalmas belvárosi helyeket is vegzálják (ld.: Doboz nevű hely, ahol külön utcai csitítgatókat foglalkoztatnak :) )
2016. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Gondolom te nem laktál panelba.Még a fing is át hallatszik.
2016. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem a hétvégi házammal szemben vegyesboltot nyitottak anno. Állandóan ott ittak a környék alkoholistái, a házam előtt az úton szeméthegyek, a kertembe bedobáltak üvegeket, flakonokat, csokipapírokat, stb. Aztán csődbe ment a vállalkozás. Soha többé semmilyen vállalkozáshoz nem írok alá beleegyező nyilatkozatot. Azóta újra csend, rend, tisztaság van.
2020. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!