Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz azért tartja tartósan...

A Fidesz azért tartja tartósan alacsonyan a magyar béreket hogy ezzel egy kevésbé elkényelmesedett nép legyünk mint a dekadens nyugatiak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 19:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Wartburg és pálinka a megoldás mindenre.........
2016. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Durva hogy olyan embereknek mint a kérdező szavazati joga van, pedig üvölt hogy gőze nincs a dolgokról. Finoman szólva sem vagyok fideszes, de aki olyanokat ír hogy ők tartják alacsonyan a béreket meg hogy nincs versenyszféra azt nehéz komolyan venni..
2016. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy vén komcsi.
2016. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%
Ja,hogy csakis a Fidesz,vagy az éppen kormányon lévő párt szabja meg a béreket?Azért ez nekem új...
2016. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
Ó, hogy én erre nem gondoltam! Minimálbér csökkentést azonnal ( 50 ezerből úgyis meg lehet élni.... )! Én azt hittem, hogy szerencsétlen vagyok, amiért alig jut kajára hónap végén, de most kideült az igazság, számomra a megtiszteltetés, hogy minimálbérért 12 órázhatok.
2016. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell szépíteni! A kormány tartja alacsonyan, igaz, közvetve, de teljesen mindegy...Ha akarna, tudna változtatni ezen az állapoton!
2016. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 MolotovPunk ***** válasza:

Ha akarna,tudna változtatni a kormány,hogy az átlag magyar bérek magasabbak legyenek.2016-ban ettől élhetnénk simán jobban.

Persze a fityesznek ez nem érdeke.Illetve Viktornak,mert ő maga a fid esz...

2016. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hogyan? Ha felemelnék pl. a minimálbért, a termékek is megdrágulnának. Esetleg áfacsökkentéssel lehetne ezen javítani. Aki magasan képzett és pluszban rátermett is, az általában most sem keres rosszul a versenyszférában (persze nem annyit, mint külföldön).
2016. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 MolotovPunk ***** válasza:

De nem mindenki magasan képzett.Meg nem mindenkinek van arra pénze,energiája,hogy egyetemre meg ilyen sulikba menjen.

Meg nem mindenkit érdekel az egyetem,vagy főiskola.

Mellesleg az itteni (magas) fizetések nettó 200-300 ezrek körül mozognak,amik nyugaton sem érnek túl sokat,ha azt vesszük alapul,hogy Németországban,Franciaországban egy átlag melós többet keres,mint itt egy manager,vagy középvezető...akkor Magyarországon bérekben komoly gondok vannak.

2016. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Jó szakemberek sem keresnek rosszul.


Nyugathoz képest van pár évtizednyi lemaradás, ugye volt két vesztes világháború + 40 évnyi szocializmus, utóbbi az emberek mentalitását is rendesen tönkre vágta. És persze az inkompetens politikai vezetést se felejtsük el, de az meg az előző pontból következik, hogy rájuk van igény sajnos.

2016. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!