Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik voltak a magyar történelem...

Kik voltak a magyar történelem legnagyobb alakjai szerinted?

Figyelt kérdés
Szerintem: Rákóczi, Széchenyi, és egy 20. századi szélsőjobboldali politikus, akit nem nevezek meg. De ez csak az én véleményem.

2016. szept. 4. 18:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Szent László, Hunyadi János, Hunyadi Mátyás, Rákóczi Ferenc
2016. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok kíváncsi a 20. századi szélsőjobboldali politikusra, akit nem nevezel meg. Ez viszont elegendő ok arra, hogy kérdésed komolytalannak tartsam, és ne válaszoljak rá.
2016. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
30%
Első Nemzetgyalázó István. Ő volt a leghatékonyabb alak.
2016. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
16%
Attila(bár ő hun) Árpád Koppány Hunyadiak Rákóczi Szondi Dobó Széchenyi Kossuth Petőfi meg az a bizonyos akire te is gondolsz
2016. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
3-as, írtam, hogy ez csak az én véleményem. Talán jobb is, hogy nem nevezted meg Károlyi Mihályt, Kádárt, Kun Bélát, Rákosit, Ferenc Jóskát, Mária Teréziát, stb. Szerintem egy nagy történelmi alak extrém módon hazafias, csakis jobboldali, szélsőjobboldali, illiberális lehet (és lehetőleg ne gyilkoljon magyarokat). Ezért nem jöhet szóba pl. Kossuth az elsők között, bár elismerem erényeit. Hunyadi Jánossal és Mátyással egyetértek.
2016. szept. 4. 18:54
 6/38 A kérdező kommentje:
Szondi is nagy hős volt.
2016. szept. 4. 18:59
 7/38 anonim ***** válasza:
38%

"nagy történelmi alak extrém módon hazafias, csakis jobboldali, szélsőjobboldali, illiberális lehet (és lehetőleg ne gyilkoljon magyarokat)"


Mondjuk az a bizonyos szélsőjobboldali, akire gondolsz, olyanokat gyilkolt, akik magyarnak vallottak magukat.

2016. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
4%

"Mondjuk az a bizonyos szélsőjobboldali, akire gondolsz, olyanokat gyilkolt, akik magyarnak vallottak magukat."


Ha én magyarként indiánnak vallom magam, akkor indián vagyok? Egyébként meg nem az ő kezéhez tapad vér.

2016. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ebbe beleköt valaki, de inkább nem megyek bele ezredszer ebbe. Úgysem lehet meggyőzni a libsiket.
2016. szept. 4. 19:15
 10/38 anonim ***** válasza:
36%
Kádár, Rákosi
2016. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!