Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná nekem valaki, hogy...

Elárulná nekem valaki, hogy miért kell ilyen embereket védeni?

Figyelt kérdés

Elsősorban a baloldaliakhoz, liberálisokhoz szól ez a kérdés.

Rájuk jellemző leginkább az, hogy védik a migránsokat és támogatják a befogadásukat.

Csak az nem értem, hogy miért?


Teljesen nyilvánvaló, hogy képtelenek beilleszkedni a társadalomba és követelőznek, agresszívek stb

Rengeteg szerencsétlen lány lett nemi erőszak áldozata a migránsok miatt.


Nyugaton már régóta nagy a probléma az arab és afrikai bevándorlók miatt.

Többségük nem tud beilleszkedni, No Go zónákban élnek ahová még a rendőr sem mer bemenni, rendszeresek a bevándorló zendülések, nem dolgoznak, bűnöznek, nemi erőszakot követnek el stb

Pl Svédországban és Norvégiában a nemi erőszak 80%-át a muszlimok követik el


Az elmúlt másfél évben mióta ez a migránshullám elindult a probléma még inkább fokozódott.

Egyáltalán nem akarnak beilleszkedni Európába csak követelőznek, erőszakoskodnak.

Itt hazánkban is ezt tették pl Röszkénél mikor kővel dobálták a rendőröket.


Továbbá a terrorizmus veszélye is nő.


Ezek annyira nyilvánvaló tények amiket most leírtam.

Miért van még ezek után is több olyan ember aki támogatja a migránsok befogadását?


Ugye most a migránsok az aktuálisabb téma de ott vannak még a cigányok is, ugye őket is gyakran védik a liberálisok. Egyértelmű velük a probléma. Végképp nem értem miért kell őket védeni.


Végső soron megjegyzem, hogy nem vagyok fideszes, sőt rühellem őket.


Ennyi lenne a kérdésem.



2016. szept. 13. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Rájuk jellemző leginkább az, hogy védik a migránsokat és támogatják a befogadásukat."

Ez nem igaz.Csak a Gyurcsány meg pár idióta-akiket két kezemen meg tudok számolni-védi.Az MSZP nem rég jelentette ki,hogy támogatja a kormány menekültkvóta elleni harcát.De érthető.Már párszor le lett írva,hogy a népszavazásnak nem lesz következménye.Ha mégis lesz,az valamilyen szankció lesz az országgal szemben.Ezért a Viktor lesz a felelős.Ezt jobbról is megmondták neki.

2016. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
22%
A liberálisok mind hazaárulók. Nekik fontosabbak a bűnőző, lumpen rétegek védelme, mint kiállni a normálisan élő honfitársaik mellett. Fodor Gábor liberális politikus kijelentette, hogy ő nem a magyarokkal van. Ez mindent elárul.
2016. szept. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
4%

Egy jóízű Orbánozás fontosabb nekik mindennél, még a saját gyerekeiknél is! Erre csak egy magyarázat lehet!

Jó pénz jár érte!!!!

A többi meg egy marék szerencsétlen idióta, akik gyök kettő iqval beveszik ezt a sok maszlagot!

2016. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
Mert a zindexen meg a zertéelklubon azt mondták. Nekik ennyi elég is, észérvek nem kellenek.
2016. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%

Azért kérdező, mert Te is általánosítasz:


"Teljesen nyilvánvaló, hogy képtelenek beilleszkedni a társadalomba és követelőznek, agresszívek stb"


Nyilván, aki nem tud beilleszkedni, meg bűnöző lesz, meg amúgy egyáltalán tróger, azt valóban nem szabad befogadni. Ezt a baloldal is így látja, kár, hogy a jobboldal pont az ellenkezőjét aggatta rájuk. De vannak olyanok is, akik nem bűnözők és menekülnek.


"Miért van még ezek után is több olyan ember aki támogatja a migránsok befogadását?"


Kérdező, ettől a kérdéstől függetlenül is jönnek a migránsok, nemigen lehet feltartóztatni ekkora tömeget. Szerinted mit tegyenek Európa országai?

2016. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is kb igy fogalmazom meg magamban naponta a kérdésedet! Nem vok rasszista,és megsúgom,roma vagyok, dolgozom,gyereket nevelek,adót fizetek,nem lopok,tisztességesen élek... de ez tény,hogy röviden fogalmazzak...és nem hitegetek senkit, ( páran nagyon buták vagytok...)nem kellenek ide! Nem fogja nekem a családomat egy ilyen majomlelkü kiírtani,gyerekemet molesztálni! Ez,aki a saját gyerekét küldi be emberek közé,robbangatni fel saját magát...Ez,akinek a szemében a rövid nadrágos,pólós lány az utcán,k..va,azt tehet vele amit akar. Aminek már nincs teveszar szaga,már nem is jó... de tényleg ne...mert tönkre megyek!!!!
2016. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16os, cigány vagy? ja, akkor mit izélsz, te is segílyből élsz meg lopsz. nem dolgozol, egész nap csak hangoskodsz meg az utcán tarhálsz, büdös vagy és négyig sem tudsz elszámolni.


Na, ez egy nemliberális válasz így, és nem is gondolom komolyan amit fent írtam. ezek csak sztereotípiák, Te vagy rá a bizonyíték, nem? vonj párhuzamot.

2016. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem kellenek ide,menjenek az Arabok felé....majd ha Mo.-eljut oda mint pl. Belgium... addig miért segítsünk mi?? Van itt is több ezer rászoruló,nyugdíjas és sorolhatnám....!!!!!!
2016. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Jogos, de ez tény... ezek ilyenek. De akkor ne innen nézzük... amit utoljára írtam.. Belgium....
2016. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egy kis OFF, de eszembe jutott: Belgium egyike azon kevés országoknak az alkoholizmus hasonlóan súlyos probléma, mint Magyarországon:D
2016. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!