Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná nekem valaki, hogy...

Elárulná nekem valaki, hogy miért kell ilyen embereket védeni?

Figyelt kérdés

Elsősorban a baloldaliakhoz, liberálisokhoz szól ez a kérdés.

Rájuk jellemző leginkább az, hogy védik a migránsokat és támogatják a befogadásukat.

Csak az nem értem, hogy miért?


Teljesen nyilvánvaló, hogy képtelenek beilleszkedni a társadalomba és követelőznek, agresszívek stb

Rengeteg szerencsétlen lány lett nemi erőszak áldozata a migránsok miatt.


Nyugaton már régóta nagy a probléma az arab és afrikai bevándorlók miatt.

Többségük nem tud beilleszkedni, No Go zónákban élnek ahová még a rendőr sem mer bemenni, rendszeresek a bevándorló zendülések, nem dolgoznak, bűnöznek, nemi erőszakot követnek el stb

Pl Svédországban és Norvégiában a nemi erőszak 80%-át a muszlimok követik el


Az elmúlt másfél évben mióta ez a migránshullám elindult a probléma még inkább fokozódott.

Egyáltalán nem akarnak beilleszkedni Európába csak követelőznek, erőszakoskodnak.

Itt hazánkban is ezt tették pl Röszkénél mikor kővel dobálták a rendőröket.


Továbbá a terrorizmus veszélye is nő.


Ezek annyira nyilvánvaló tények amiket most leírtam.

Miért van még ezek után is több olyan ember aki támogatja a migránsok befogadását?


Ugye most a migránsok az aktuálisabb téma de ott vannak még a cigányok is, ugye őket is gyakran védik a liberálisok. Egyértelmű velük a probléma. Végképp nem értem miért kell őket védeni.


Végső soron megjegyzem, hogy nem vagyok fideszes, sőt rühellem őket.


Ennyi lenne a kérdésem.



2016. szept. 13. 21:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Lényegtelen.... :D

Akkor is,van itt Mo-n elég rászoruló, pont

2016. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hol nincs?


Egyébként még egy lényegtelen OFF (bocs, az ilyeneket szeretem:D): a magyar emberek magasabb életszínvonalon élnek, mint a világ... egyesek szerint 70%-a... szerintem 50% bátrabban vállalható, de ez még mindig elég keményen hangzik

szerintem, legalábbis:D gondolom a többség le sem szarja, de itt legalább van mivel lehúzni:D

2016. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Tudta?

Ha sokat nézi az M1-et plazmatévén, akkor a logó beleég a képernyőbe.

2016. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Esetleg egyébként megkérdezhetnéd Orbánt, hogy miért is hoz be több mint tízszer annyi bevándorlót a letelepedési kötvénnyel, köztük bizonyítottan bűnözőt, mint amennyiről most szavazni fogunk! Írd majd meg kérlek, hogy mit válaszoltak, mert az újságírók elől elszaladnak.
2016. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!