Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden egyes dologgal, amit a kormány csinál, azt csak azért csinálja, hogy a korrupt haver jól járjon és ezzel az átlag magyar rosszul jár?

Figyelt kérdés

Itt van a legújabb ez a tankönyvmutyi, és ez már a tízezredik ilyen, miért választanak meg újra és újra egy ilyen szar kormányt, ennél már tényleg bármi jobb lenne. És még most láttam statisztikát, hogy még mindig toronymagasan vezet a Fidesz az őt követő második helyezett Jobbik-tól jócskán el van húzva.


Mégis mi a fenének szavaznak rá ennyien?


2016. szept. 18. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Mert a Fidesz az a Nemzeti Kormány és minden Igaz Magyar Ember a Nemzeti Kormányra szavaz - gondolják a fideszesek.
2016. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Hogy miért?

Ott a migrációs hiszti!

Ezzel tudja magát igazán bebetonozni a Fidesz!

Mindenki azt gondolja, hogy a kormány olyan jót tesz, hogy körbe leszünk véve kerítésekkel, és ezzel minden meg lesz oldva!

Hát semmivel sem lesz jobb!

Ugyanúgy jönnek be a migránsok!

2016. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Nalam nem sokan utaljak jobban a kormanyt, de nem azert csinaljak ezeket hogy a haver jol jarjon.


Hanem azert mert el akarnak erni dolgokat (pl hogy legyenek jo tankonyvek), de annyira paranoiasak es el vannak szakadva a valosagtol hogy keptelenek ezt normalisan megoldani. Ezert egy inkompetens ismerosek adjak a melot, aki legalabb megbizhato szerintuk.

2016. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Mert a hatalomszomjas, pénzéhes, önző gazemberek már csak ilyenek. Az emberek meg... Akik 94-ben több mint 50%-ot adtak az MSZP-re, azoktól sok jót ne várj. Én már 2006-ban, fiatalon láttam, milyen szellemi szinten vannak. Én kb. 1-2 hónap után megutáltam az MSZP-t. Ők 4 évvel később is megválasztották. Ugyanez van most a "jobboldali" gazemberekkel (akik még csak nem is jobboldaliak igazából).
2016. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tartok tőle,hogy a politikából,kiirthatatlan a korrupció. Az más kérdés,hogy a Fidesznek sikerült ezt már-már tökélyre fejlesztenie.A népszerűségük meg nem is fog csökkeni,mert a "migráns-ügyet" profi módon "meglovagolják".
2016. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Fidesz nem a magyar emberek ellen mutyizik, hanem a haverokért. Arról már nem ők tehetnek, szegények, hogy az erőforrások végesek, és miután szétosztják a koncot, már elég kevés marad a kasszában egészségügyre, oktatásra, szociális hálóra, közútfejlesztésre stb. Ez nem az ő hibájuk.


De van megoldás: kétszer-háromszor ennyi adót kellene fizetni, hogy ugyanennyi közpénz szétlopása után is elég legyen a bentmaradó összeg a nem-haver átlagemberek igényeire is. Szerintem ez a legjobb megoldás. Adóemelésre van szükség, lássuk be!


A másik lehetőség, hogy mindenki legyen haver Magyarországon. Minden egyes választópolgár, de még a kiskorúak is tegyenek örök életre szóló hűségesküt Orbán Viktornak és írják alá nyilatkozatban, hogy a szavazataik és utódaik szavazatai is örök időkre Orbán Viktort és a Fideszt illetik meg. Így szükségtelenné válnának a választások (amivel még több közpénz maradna meg), és létre lehetne hozni egy új állampárt-alapú KOMMUNIZMUST, amiben mindenki hivatalból Orbán Viktor és a kormány haverja (ez belekerülhetne az alaptörvénybe is), tehát mindenki részesülhet a közpénzből. Egyedül Orbán lenne mindenki fölött, de az nem releváns, mégiscsak egyetlen ember. Mindenki más havernak számítana.


Mit szólnátok hozzá? Nekem mindkét megoldás nagyon tetszik! Erről is ki lehetne írni egy népszavazást, amiben a két lehetőség közül lehet választani:


a). Még több adót, hogy jusson a szolgáltatásokra is a haverok mellett.

b). Mindenki legyen haver.


Hajrá Haverország, hajrá haverok!

2016. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!