Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtok értelmes érveket...

Tudtok értelmes érveket felhozni Semjén Zsolt ellen?

Figyelt kérdés
Nem értem mi a probléma vele.

#érvelés #KDNP #Semjén Zsolt #s külön Semjén Zsolt
2016. szept. 21. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Egy idióta aki egy viccpártnak az elnöke, akik diktatórikus módon próbálják ráerőszakolnia világnézetüket másokra.

+ rendszeres orbitális hülyeségeket beszél


Szerintem ez egy elég nagy probléma.

2016. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan úgy miniszterelnök helyettes hogy a pártja a KDNP mikor utoljára egyedül indult 1998-ban nem jutott be a parlamentbe, és 2002-ben sem sikerült a Centrum Párttal. Még DK és az LMP is nagyobb támogatottságú párt.
2016. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Be kéne tartania a tízparancsolatot:

Ne lopj

Ne hazudj

Mások tulajdonát ne kívánd

2016. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mivel bizonyítjátok ezeket a dolgokat?

Semjén szerintem tisztességes ember aki hirdeti az igaz keresztény értékeket pártjával együtt.

2016. szept. 21. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Hogy mi bizonyítja ezeket?


- kötelező erkölcs vagy hittan

- vasárnapi boltzár (megbukott)

- az iskolákat az egyházaknak adják

- egyházjogi törvény


Ezek csak a legismertebbek.


Semjén Zsolt maga a megtestesült hülyeség:

https://www.youtube.com/watch?v=uFEdeRbUGtw

2016. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

A legnagyobb érv ellene egyértelműen az, hogy keresztény. Mivel köztudott, hogy a keresztények mind kirekesztők, begyepesedett középkorias gondolkodásúak, akik mind pedofilok és rasszisták.

Egyedül csak a liberalizmus képed ellensúlyozni a kereszténység sötétségét és elmaradottságát.

2016. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Túl azon,hogy egy "nem létező" párt elnökeként ül a parlamentben és lett miniszterelnök-helyettes?Például az,hogy hobbiból gyilkolja Isten teremtményeit a "fővadász úr".Vagy az,hogy pártja(Harrach Péter szerint) azért nem támogatta a gyermekéhezés elleni ellenzéki kezdeményezést,mert ezzel az ellenzéket erősítették volna. Vagy a vasárnapi boltzár kapcsán hallott Semjén "aranyköpés" miatt.Amikor azt kérdezték tőle,hogy a "kisboltosakkal" mi a helyzet,azt találta mondani,hogy a vasárnapi boltzár elérte a célját (náluk is),hiszen a családi kisboltokban vasárnap,együtt(dolgozik) a család.Azóta sem vagyok benne biztos,hogy komolyan gondolta,vagy irozinálni próbált.Vagy....
2016. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Baluba ***** válasza:
91%
Nagyon buta. Ezt még reklámozza is, és ráadásul valamilyen módon még hatalma és befolyása is van.
2016. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Na jó,le tudom írni ezt rövidebben is:szerintem egy viccpárt elnöke,álszent és röhej,hogy a miniszterelnök-helyettesi kinevezése.És baromira szeret hitről,erkölcsről,miegymásról beszélni,csak azt nem tudom,hogy mennyire van tisztában e szavak jelentésével.
2016. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!