Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még itt olyan aki el van...

Van még itt olyan aki el van keseredve?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista vagyok, nem járok bulizni, és nincsenek luxus igényeim. Iskola mellett ha van időm, havi 20-70 ezret szoktam diákmunkákból keresni, de így is szinte semmire se telik. A barátnőimmel néha el szoktunk menni kávézni, de van hogy már ezt is megérzem pénzügyileg. Az egyetlen szórakozásom, hogy interneten olvasgatok, vagy nyelveket tanulok, de most már ezt is elvették, mert este le van terhelve a hálózat, és nagyon lelassul. Hiába hívtuk a szolgáltatót, már többször is volt kint, de nem javult a helyzet. Nem elég, hogy ebben az országban semmilyen szórakozásra sem telik, de még az internet szolgáltatók is borzalmasak, hiába fizet az ember.

2016. dec. 19. 00:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
32%
Lány vagy?
2016. dec. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, miért?
2016. dec. 19. 00:55
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Azért ennyire nem rossz az helyzet, hiszen emberek még léteznek. Le lehet ülni velük beszélgetni. Én csak átmegyek az apartman társaimhoz és semmi extra helyre nem megyünk el.


Egy számítógépes hálózat nem ilyen egyszerűen működik, hogy fizetsz és akkor menni fog.


Amit lehet inkább töltsd le a gépedre az a biztos, nekem is több, mint 400 könyv van a gépen, egy még nem is olvastam.



Egy 22 éves egyetemista tanácsa.

2016. dec. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Nagy János Tamás, én nem igazán értem mit akartál most ezzel kifejezni és hogyan kapcsolódik a kérdéshez.
2016. dec. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%
* Egy jó szakma...
2016. dec. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Sokat kell keresni és akkor meg sem érzed.
2016. dec. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Tobas hogy te valanit nem értesz az csöppet sem meglepő, ott az egyetemen úgy szétcseszik az agyad, hogy amíg élsz ötig nem fogsz tudni elszámolni.
2016. dec. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
És ez már erősen észrevehető itt a hozzászólásain a politikai témában. De lehet ez veleszületett dolog is
2016. dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

Pontosan miert is vagy elkeseredve? Mert lassu az internet?


Na ne rohogtess.

2016. dec. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Pontosan miert is vagy elkeseredve? Mert lassu az internet?

Na ne rohogtess."


A pénz miatt van elkeseredve.Pontosabban, annak a hiánya miatt.

2016. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!