Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják, hogy a...

Miért gondolják, hogy a Jobbikosok hazafiak?

Figyelt kérdés

Szerintem nem hazafiak,csak néhány ütődött skinhead.

Ha egy ilyen párt kerülne hatalomra,az biztosan demoralizálná az országot,még a Fidesznél is rosszabbak. Mellesleg még életükben nem fogtak a kezükben egy Mein Kampfot sem,mégis a nemzetiszocializmusról prédikálnak,mintha olyan sok közük lenne hozzá.


Egyébként a Kárpátiát és az Ismerős Arcokat miért veszik egy fedél alá a skinheadekkel?

[link]

Kollaboráns? Ez most komoly? Nem vagyok az a nagy "nemzeti rock" fan,de néhány számukat meghallgatom és szerintem inkább hazaszerető,mint rasszista.

A Jobbik pedig annyira hazaszerető,mint egy marék molylepke.



2016. dec. 30. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
8-as: Te magad vagy a forrás. Felnézel erre az oldalra, és rengeteg áldozata van ennek az Orbán uralkodása óta felerősödött manipulatív nemzeti propagandának. Nemzetinek valljátok magatok, de a nemzet számára káros pártokat támogattok, kereszténynek valljátok magatokat, de gyűlölködtök és kirekesztetek, gyökeresen szembementek a keresztény eszmékkel. Olyanok vagytok, mint a farizeusok Jézus korában, akik mindenkinél jobbnak gondolták magukat (vagy épp mint a nácik, ugye Übermensch:), és észre sem veszitek.
2016. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
A hazafiságot nem értheti az, akinek számára ők a nácik, és a hazaárulók a hazafiak. Ezért nem érted, miért hazafiak a hazafiak.
2016. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

1. A múlt század Szabadelvű Pártján és Egységes Pártján, valamint a korábbi Deák-párton kívül mégis melyik pártot támogattam? Mindet utálom.

2. Mikor láttál tőlem gyűlölködést? Akkor, amikor Hitlert, Sztálint, Kossuthot, Petőfit, Szálasit, Orbánt, Gyurcsányt, Rákosit, Kádárt és társaikat ítéltem el. Miért, Orbánon, Gyurcsányon (esetleg Kádáron) kívül mind tömeggyilkosok.

3. Mikor képzeltem magam felsőbbrendűnek?

2016. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Ja, és ha szerinted káros az országra a Fidesz és a Jobbik, kíváncsi lennék, miért.
2016. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Vazul1972 ***** válasza:
92%
De kik gondolják így? A jobbikosok nyilván, de például a fideszesek már nem, mert ők magukról gondolják ugyanezt.
2016. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ki hiszi azt? Én nem.
2016. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
Azok hiszik azt, hogy a Jobbik már nem hazafias, akik ott voltak, amikor a Jobbik megalakult. Pl.én. Teljesen mást képviseltek (akkor a magyarságot)......... nem , mint most a liberális világképükkel, amit vonabácsi szabadított a mostani Jobbikra. Ez már nem a magyarságot képviseli, csak saját magát és hatalmi törekvéseit. A hazafiak már rég pá-pát intettek a Jobbiknak, a 2018-as választáson majd ez szépen megmutatkozik.
2016. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!