Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondoljátok ha kérdéseket...

Gondoljátok ha kérdéseket tesztek fel hogy miért van rasszizmus vagy hasonlók akkor nem lesz majd? Nem veszitek észre hogy a probléma sokkal mélyebb?

Figyelt kérdés

cigányok


a cigányok életvitelükkel viselkedésükkel rászolgáltak hogy a társadalom megvesse őket

hiba ha nem is mondják ki undorodnak tőlük és félnek az emberek...

és ez nagyon mélyről jön

az ilyen hogy:

"nekem van roma ismerősöm és nagyon jó fej"

típusú válaszok kevés embert hatnak meg

mindenkinek van n+x nem roma ismerőse aki nagyon jó fej...



zsidó

a zsidó jelenti a tőkés megfelelőjét

azért utálják mert a kapitalizmus metaforája lettek

ezt is maguknak köszönhetik ill a vezetőiknek

felvásárolnak pl és az ilyen kijelentések

lehet hogy Jancsi bácsi nem tehet erről

de a nagyok igen

zsidó=tőkés=kizsákmányoló


hát kb ez a helyzet


2010. máj. 5. 17:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Naaa, hát akkor mégsem olyan ártatlanok, a végén csak kiderül, hogy nem az én hibám, hogy ott vannak, ahol vannak. És akkor még egy kérdés. Én elmúltam 40 éves. Az én nagyszüleim csóróbbak voltak, mint most a cigányok nagy többsége(hozzáteszem a velem egyidősek és idősebbek nagyszülei is mind mind nagyon szegények voltak). Érdekes módon az apám és az anyám, valamint mindkettőjük testvérei tanult, okos emberek. Nem tudom, hogy Te hány éves vagy, de biztos vagyok benne, hogy a Te felmenőid is szegények voltak (hacsak nem vagy vmi nemesi ivadék). Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy ebben az országban mindenki szegény volt, mégis előbbre jutott, a cigányok ott maradtak, ahol voltak. MIÉRT? Szted a háború nem tett 0-ra senkit?
2010. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ami pedig a macskát illeti, 10-15 karmolás után nem hiszem, hogy ölbe veszed, sőt még a gyerekednek is megtiltod, ebben biztos vagyok.
2010. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Azért mert ők nem szorultak rá a munkára. Egyrészt mert megkapták a segélyt, másrészt meg sz*rnak rá hogy mennyire igényesek. Mert ha nekem kilyukad a cipőm elmegyek dolgozni és veszek újat, ők meg vagy vesznek a segélyből ha épp marad annyi, vagy leragasztják szigetelőszallaggal.
2010. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet, ez nem is kérdés csak egy nagyképű gyerek fúúú de agyas eszmefuttatása.
2010. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Meddig dolgoztál ezen a két hosszú listán?
2010. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

" Meddig dolgoztál ezen a két hosszú listán?"


míg begépeltem


és nem számít hogy vannak kivételek


az emberek nagy része utálja a cigányokat és még a zsidókat is


jöhet a nagy antifa lelkifröccs

de ez az igazság



kit érdekel hogy miért vagy hogyan kerültek ide

nem látjuk őket szívesen

se munkahelyen se iskolába se óvodába se egy tömbbe sehol


ha nem fogod fel nagyon le tudlak sajnálni

2010. máj. 6. 04:25
 17/27 anonim ***** válasza:

Hm.... pofára esel előttem, útba vagy. kitérdekel hogy kerültél oda? belédrúgok nem?

Az a mentalitás ami a cigányoknál nagyon durván előjött bármelyik emberben benne van. Benned is!

2010. máj. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

06:22 Milyen érdekes, hogy többnyire a cigányokból jön elő.


Egyébként meg akár tetszik, akár nem a kérdezőnek akkor is igaza van. Ő csak azt érzékeltette, hogy kár arra pocsékolni az energiát, hogy a cigányokat védjék és lerasszistázzák azokat, akik utálják őket, mert ettől nem változik semmi. Ne az emberek véleményén próbáljatok meg változtatni, hanem a cigányok viselkedésén. És igen, az sem érdekel senkit, hogy miért olyanok, amilyenek. Ted Bundyt is kivégezték, pedig állítólag rossz gyerekkora volt. És hidd el senki sem fogja szégyellni magát, amiért undort kelt benne egy agresszív élősködő tolvaj, aki idős emberek ver agyon 500 ft-ért. És senki ne jöjjön azzal, hogy ez általánosítás és vannak rendes cigányok is. Ne nekem mondd azt, hogy lássam másképp a dolgokat 4-5% kedvéért, hanem magyarázd meg a 4-5%-nak, hogy miért ez a magyarok véleménye. Baromira unom már, hogy nekem akarjátok megmagyarázni, hogy az én véleményemet akarjátok formálni, nem pedig a rengeteg tetűnek megmagyarázni, hogy hogyan kell viselkedni. Azt meg sem próbálja érdekes módon egyikőtök se, hogy elmegy egy-két többségében cigányok lakta faluba jómodort tanítani. Könnyebb másokat lerasszistázni meg lenácizni.

2010. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

09:12-es vok. És még valami!Elítélheted nyugodtan az itt hőbörgő nagy hangú "nácikat", aki szerint a cigányokat ki kéne írtani, de elárulok egy titkot:


Akik szted "intelligensebbek" azok is ezt gondolják, csak nem enyyire nyíltan, kis társaságban.


És "ez akkor is így van, ha ilyen halkan mondom".

2010. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mondod ezt nekem, aki szociálpedagógián tanul hogy valamit változtatni is tudjon ne csak az interneten pattogni.

Az intelligens emberek pedig nem utálják a cigányokat, csak tartanak tőlük, és nem kiírtani akarják hanem megváltoztatni őket.

Azt pedig egy szóval nem mondtam hogy érdekel milyen gyerekkora volt ha elkövetett valamit.

ÉS ne hasonlítsunk egy embert egy macskához.

2010. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!