Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne Magyarországgal az...

Mi lenne Magyarországgal az Unió nélkül?

Figyelt kérdés
Magyarország képes lenne fenntartani a fejlődést, ha kilépnénk az Unióból? Egyáltalán több előnye van, hogy bent vagyunk, mint hátránya szerintetek? Mivel nincs se iparunk, se mezőgazdaságunk, a szolgáltatóipar is küszködik, a bérek, fizetések sem közelítik meg a nyugatit még egy jó ideig, így képes lennénk elkerülni az államcsődöt? Ha jó magyar szokás szerint az Uniós pénzek nagy részét is lenyúlják, akkor nem tök mindegy, hogy bent vagyunk vagy nem? 2004 óta az Unió szerintem nem hozott akkora változást az életünkbe, tehát már 13. éve nem azon dolgoznak az Uniós gazdag tagállamok, hogy a kicsiket is egy szintre hozzák magukkal, hanem nekik így kényelmesebb, mert könnyebben hozzájutnak az olcsó munkaerőhöz, a jó szaktudáshoz és szorgalomhoz vagy felvásárolják például a jó fekvésű területeinket, értékes ingatlanjainkat. Távol állnék az igazságtól? Van értelme bent lenni? Cáfoljatok meg!

2017. febr. 2. 08:37
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Nem szoptam be semmilyen kormánypropagandát. Külföldi cikkeket is szoktam olvasni. Ennyi az egêsz.
2017. febr. 3. 11:00
 52/59 anonim ***** válasza:
68%

- Nem masolja senki Orbant,plane nem Trump

- Ha peldaloznka is Magyarorszaggal, azt negativ kontextusban teszik.


Szerintem te nemhogy kulfoldi sajtot nem olvasol, de idegen nyelven sem beszelsz. A habonypropagandat viszont kivaloan bofogod vissza.

2017. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:

Sírva könyörgöm szakadjunk már le a személyeskedésről. Azzal, hogy szerinted én nem beszélek angolul, azzal én nem tudok mit kezdeni. Attól még beszélek, olvasok, írok angolul, diplomás értelmiségi ember vagyok.

Itt van egy cikk magyarul, mert szerintem Te nem érted az angolt, ezért engem cseszegetsz:


[link]

2017. febr. 3. 11:29
 54/59 anonim ***** válasza:
igen, erre mondtam hogy habonypropaganda, amit te csont nelkul beszopsz.
2017. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

Látom nem engedsz ebből a Habony témából. Akkor itt egy idegennyelvű cikk, biztos azt is Árpi írta (íratta)...


[link]


Trump három embert hívott meg először a világban találkozóra magához az elnökké választása óta. A Brit miniszterelnök asszonyt, a lengyel kormányfőt és Orbán Viktort. De igazad van, biztos azért hívja ki magához, hogy megdorgálja!


U.I.: nem kell ám feltétlenül válaszolnod!

2017. febr. 3. 11:36
 56/59 anonim ***** válasza:

Na, ez a masik, a konzervativ jobbos angol bulvarszar.


Egyebkent Viktort nem hivta, miota elnok meg csak telefonon sem beszelt vele. Elfogadta viszont Merkel meghivasat, es vele mar beszelt telefonon is...

2017. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 Vazul1972 ***** válasza:
Én nem akarlak megcáfolni, mert olykor nekem is vannak kétségeim. Minden létező érvet és ellenérvet elolvasok ezügyben és ezek alapján, én még mindig EU-párti vagyok.
2017. febr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 Vazul1972 ***** válasza:
Az meg nem túl meggyőző érv, hogy ha lenyúlják az uniós pénzek nagy részét a (magyar) politikusok, akkor semmi értelme. Hiszen, ha kilépünk az EU-ból, ugyanezek a politikusok maradnak, lenyúlható pénz akkor is lesz, csak még jobban megérezzük a lenyúlás hatását. Ráadásul, EU nélkül, végképp nem lenne semmi kontrolljuk, tényleg azt csinálnának, amit akarnak.
2017. febr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 Kistál_és_a_bor válasza:

Uram Jézus, szegénykém...

És Isten óvja Magyarországot!

nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!