Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megkapják a határon túli...

Ha megkapják a határon túli magyarok a kettős állampolgárságot, az azt jelenti, hogy ide is települhetnek, és munkát is vállalhatnak? Nem gondolja a "kedves" Fidesz, hogy ez csak rontana a helyzeten ha valóban munkát vállalnának itt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 15:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kedves kérdező, miért félted annyira a saját bőrödet, bele sem gondolsz, hogy magyar testvéreid más országokban kell, hogy éljenek, mert elszakítottak minket, területünket... téged ez ennyire hidegen hagy? szomorú.
2010. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
látom legalább veletek lehet normálisan vitázni,nem "kur*a anyáztok,stb",több ilyen ember kellene.én s ejobb se baloldali nem vagyok.Személy szerint semmibe nézem az összes politikus:) amit ők csinálnak (POLITIKUSOK)Bárki eltudná végezni,csak dumálnak:)ugyan is nem ők végzik a gazdasági számításokat,stb a tényezők alapján jóváhagyjáka döntést,javaslatokat hoznak ennyi:)ezt bárki megtudná csinálni:)Inkább nem is minősítem őket....
2010. máj. 8. 16:23
 13/23 A kérdező kommentje:

"Amúgy kedves kérdező, miért félted annyira a saját bőrödet, bele sem gondolsz, hogy magyar testvéreid más országokban kell, hogy éljenek, mert elszakítottak minket, területünket... téged ez ennyire hidegen hagy? szomorú."


A sötétség az ami elszomorít engem:) olvasd végig a kommentjeimet azok alapján gondolkozz,és rájössz...:)

2010. máj. 8. 16:24
 14/23 A kérdező kommentje:
nem ellenük szól a kérdésem,és nem is arról,hogy nem sajnálom őket.Hanem arról hogy az itt élőknek sincs munkája,rendes támogatottsága,stb...Nem érted?
2010. máj. 8. 16:30
 15/23 anonim ***** válasza:
A határon túliak is ugyanolyan magyarok, mint mi, nekik is jár az egyenjogúság. És nehogy már azt hidd, hogy idejönnek elvenni a munkát, de ha itt is dolgoznak, az miért baj? Az országnak termelik a hasznot. És a Fidesz azt is mondta, hogy lesz 1 millió új munkahely. Bőven tudsz majd hol dologzni, ne szarjál be.
2010. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
senki nem mondta,hogy nincsen joguk.Pusztán előbb itthon kellene rendet teremteni,és attól hogy x ezre fő itt fog melózni ha még 100 ezren is kezdenének el szerinted abból lehetne új munkahelyeket teremteni? hát kétlem:)
2010. máj. 8. 16:43
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Eddig is lehetett munkát vállalni és letelepedni is... Mi a kérdés?
2010. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
igen,igazatok van sorry.szerintem én értettem félre a témát.úgyhogy bocs.
2010. máj. 8. 17:43
 19/23 anonim ***** válasza:
1 millió új munkahely LOL
2010. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Na még jó, hogy elolvastam a kommentjeit, különben épp kezdtem volna az észosztást :)
2010. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!