Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megkapják a határon túli...

Ha megkapják a határon túli magyarok a kettős állampolgárságot, az azt jelenti, hogy ide is települhetnek, és munkát is vállalhatnak? Nem gondolja a "kedves" Fidesz, hogy ez csak rontana a helyzeten ha valóban munkát vállalnának itt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 15:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A határon túli magyarok semmivel sem élnek rosszabbul mint mi, kint is hasonlóak - ha nem jobbak - a megélhetési lehetőségek mint nálunk. Akik a magyar állampolgárság megadása után átjönnek dolgozni nem lesznek annyian, hogy sok vizet zavarjanak. Legalábbis én nem tartok tőle, hogy romlani fog a helyzet emiatt. Ezzel csak a szocik riogatnak bennünket, azok akik 1 millió kínait akartak inportálni. Az bezzeg jó lett volna nekünk, hiszen ők lettek volna az új munkásőrség.
2010. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
41%
1 millió munkahelyben mi a meglepő? Nem 1 hét alatt akarják, hanem 10 év alatt. Ez egy év alatt 100 000 új munkahely. Szerintem tartható tempó.
2010. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Itt akarnak dolgozni és már itt is vannak. A Közgépet már meg is vették Budapesten és a magyarokat elzavarják. Engem is elzavartak. Munkahelyi balesetem volt és mégis elzavartak. Ezért akarjátok annyira hogy átjöjjenek a mocskos románok? Munka nélkül akartok lenni? Mert akkor jó úton járunk! Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
2011. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!