Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a jelenlegi...

Akinek nem tetszik a jelenlegi kormány, az miért akarja megdönteni, miért nem megy el inkább külföldre?

Figyelt kérdés

Nagyon jól látszik, hogy a Fideszt nem lehet leváltani. A két legerősebb párt az MSZP és a Jobbik, de nekik sincs semmi esélyük ellene. Az ellenzék nagyon szétszórt, mindenki mást akar vagy nem is tudják, hogy mit akarnak, na meg ők is hiteltelenek és korruptak, ezért nem tudnak semmit kiállítani a Fidesz ellen, aminek ott van a bő 2 millió szektás híve, akik készek Orbánért még az életüket is feláldozni.


Ilyen helyzetben miben reménykednek? Mi lesz itt? nem lesz itt semmi. Én már döntöttem, hogy lelépek, de más miben reménykedik? Ezt nem bírom megérteni.



2017. febr. 23. 12:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20%
Jó, rendben, te így érzed, ezt gondolod. Akkor menj, de minek akarsz másokat is erről meggyőzni? Mindenkinek magának kell éreznie, eldöntenie, hogy mit akar. Vagy csak bizonytalan vagy és megerősítést vársz?
2017. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
40%

Akinek nem tetszik a jelenlegi kormány, az miért akarja megdönteni, miért nem megy el inkább külföldre?


én kérek elnézést hogy a hazámat megszálló és kifosztó fideszterror elől nem menekülök el külföldre


gondolj bele, ha a magyar minden megszálló kártékony hatalmi rendszer elől elmenekült volna akkor nem lenne ez az ország


sajnálom hogy komolyan veszem ezt a pár gyönyörű sort

"A nagy világon e kívűl

Nincsen számodra hely;

Áldjon vagy verjen sors keze:

Itt élned, halnod kell."

2017. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%

Akkor a logikád alapján, hogyha én mindennap, reggelente az ajtód elé fosok, akkor neked kell elköltöznöd onnan és nem engemet előállítani, stb.

Nem mindenki akar kimenni külföldre, nem mindenki ott képzeli a jövőjét, nem azért tanult, gürizet, stb, hogy aztán külföldre keljen mennie. Sokan alapból se tehetik meg, mert azért nem pár ezer forint kiköltözni, 200-300 ezrekről beszélünk alsóhangon. Sokaknak arra sincs pénzük, hogy befizessék a számlákat, a kiköltözésről álmodni se mernek. Akkor ők dögöljenek meg itthon, mert olyan anyagi helyzetben vannak?

2017. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

"Nem akarunk jobbágykodni, a Fideszt meg lehet dönteni értsétek meg. Kétmillió fidesz szavazóra kell kétmillió másra szavazó és kész."


Te okos, kétmillió másra szavazó már most is van, csak éppen 12 felé szavaz az a másik kétmillió és így egyik párt sem éri be a Fideszt. Nem veszed észre?

2017. febr. 24. 12:51
 25/27 anonim ***** válasza:
34%

,,Nem veszed észre?"

Te azt nem veszed észre, hogy ezzel a stílussal saját magadat járatod le, így ezzel komolytalan vitapartneré téve magadat?

2017. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Mert az ország nem egyenlő a jelenlegi kormányával. Én szeretem ezt az országot, ez a kormány pedig előbb fog eltűnni innen, mint én.
2017. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
44%
25. te ugyanúgy lejáratod magad, hisz abban pontosan igaza van, hogy hiába akar a többség kormányváltást, ha 20 felé oszlanak. te meg egy elvakult li.bsi se.g.gn.ya.ló vagy, ő meg elvakult fideszes se.g.gn.ya.ló
2017. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!