Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon még az iskolába...

Magyarországon még az iskolába is ilyen mértékű a gyűlölet?

Figyelt kérdés

Van egy öcsém aki gimnazista és mesél erről dolgokat.


A diákok gyakran mondanak ilyeneket, hogy "tetves migránsok, lekéne lőni őket" és az is gyakori, hogy a zsidókat gyalázzák útszéli módon.

És gyakran a tanárok(!) is ilyeneket mondanak.


A gyerekeket szeretetre, elfogadásra kellen tanítani és nem szabadna engedni ezt a primitív kocsmatöltelék mentalitást és a Fidesz-Jobbik propagandát.


Mi az oka annak, hogy már a fiatalok nagy része is ilyen?



2017. febr. 23. 17:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
34%

"Ha bántanak, hát bántanak, de tudják meg, hogy soha nem bántanám őket, és nagyon bánt, hogy ha a semmiért kötnének belém/vernének meg. Ha ezt így őszintén megmondod nekik, biztosan nem bántanak"

Azért csak erre ne hagyatkozz, ha ilyesmi történik :)

2017. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
30%

"Nem ellenem irányul? Próbáltál te már bemenni fehér emberként egy cigánysorra, vagy egy amerikai város néger negyedébe?"


Az bánt, hogyha veled rasszisták. De azt meg teljesen normálisnak tartod, hogyha te vagy az másokkal. Pedig ez oda-vissza működik! Ha TE elvárod, hogy fogadjanak el, te is fogadj el másokat! Elég alacsony érzelmi intelligenciád lehet...

2017. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
A rossz magatartást természetesen nem kel elfogadni. De ha bánt, ha téged sérelem ér felőlük, akkor te se sérts meg másokat! Ezt neked még könnyebben át kéne érezned, hiszen te már tudod, hogy milyen rossz ezt átélni.
2017. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
26%

"Az bánt, hogyha veled rasszisták. De azt meg teljesen normálisnak tartod, hogyha te vagy az másokkal."

A rasszizmus nem egyenlő a fajgyűlölettel. Én rasszista vagyok, a cigányok fajgyűlölők. Aki rasszista, az nem feltétlenül gyűlöl mindenkit, aki egy bizonyos rasszba tartozik, csak elismeri a nyilvánvalót, hogy a bőrszínhez gyakran kapcsolódnak bizonyos tulajdonságok, pl. hogy a cigányok és a négerek hajlamosabbak a bűnözésre. Ettől még nem gyűlölök senkit a bőre színe miatt, csak óvatosabb vagyok velük. A rasszizmus már többször mentett meg attól, hogy bűncselekmény áldozatává váljak.

Egy fajgyűlölő ezzel szemben mindenkit gyűlöl, aki egy bizonyos népcsoporthoz tartozik, lásd:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
46%

"pl. hogy a cigányok és a négerek hajlamosabbak a bűnözésre."


Én inkább úgy mondanám hogy a kirekesztett emberek hajlamosak a bűnözésre. Ha te kirekeszted őket és nem veszed emberszáma akkor ne csodálkozz hogy nem úgy viselkednek veled ahogy szeretnéd :)

2017. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Ja és gondolom azért lettek a cigányok kirekesztve a társadalomból mert a magyarok gonoszak...


A romák meg sem próbálnak integrálódni, ha meg erőltetik akkor meg megőrülnek

2017. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
A magyarok sem próbálnak meg nyugateurópai módon viselkedni. Ha te elvárod másoktól, hogy változzanak jó irányba, akkor te miért nem vagy hajlandó változni?
2017. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Ezt a 37%-osnak írtam (előző vagyok).
2017. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 68%-osnak írtam.
2017. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

"A romák meg sem próbálnak integrálódni, ha meg erőltetik akkor meg megőrülnek"


Nem akarnak? Mert neki olyan jó kirekesztetten nyomorban élni igaz? Magyarországon soha nem volt valódi integráció.

2017. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!