Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek, hogy "Magyarország...

Elhiszitek, hogy "Magyarország élhetőbb ország lett", amit a kormány említett a mai sajtótájékoztatón?

Figyelt kérdés

Cikket elolvasni!


[link]



2017. febr. 28. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
nem.
2017. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Élhetőbb élhetőbb de az eddigi helyzetet nézve ez nem nagy tejesítmény, erre mondják hogy vakok közt félszemű a király.
2017. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, hogy most miért annyira élhető, ha 7 éve nem volt élhető, miközben pont ugyanúgy élek, mint akkor.
2017. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
mszp-szdsz alatt sem volt rosszabb
2017. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Ami sokat számíthat az élhetőség szempontjából az a gazdasági helyzet, ez mindenképpen javult az utóbbi években. Magyarországon a munkanélküliségi ráta 4%-ra csökkent, ma már jelentős a munkaerőhiány, kereslet, így nőnek a fizetések is. Én az építőiparban dolgozom, ott különösen szembetűnő a fellendülés. A cég az utóbbi 1-2 évben jelentősen bővült, nemzetközi projektekbe is bekapcsolódtunk és szerencsére bőven van kereslet, munkákat kell visszautasítanunk kapacitáshiány miatt.
2017. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

és nem nevetted el magad

nem szakadt le a plafon

2017. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
ment is a piros kéz rendesen
2017. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Ami sokat számíthat az élhetőség szempontjából az a gazdasági helyzet, ez mindenképpen javult az utóbbi években. Magyarországon a munkanélküliségi ráta 4%-ra csökkent, ma már jelentős a munkaerőhiány, kereslet, így nőnek a fizetések is. Én az építőiparban dolgozom, ott különösen szembetűnő a fellendülés. A cég az utóbbi 1-2 évben jelentősen bővült, nemzetközi projektekbe is bekapcsolódtunk és szerencsére bőven van kereslet, munkákat kell visszautasítanunk kapacitáshiány miatt."


Magyarország ERŐSÖDIK!


Készült, Magyarország Kormánya megbízásából.

2017. febr. 28. 20:41
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Én igazából, nem érzem élhetőbbnek, mint 2010 előtt, inkább nagyjából ugyanolyannak. Persze, vannak akik jobbnak érzik, mások rosszabbnak, de nem hiszem, hogy történt lényeges pozitív változás .
2017. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Mészáros Lőrinek és a hozzá hasonlóknak tuti.
2017. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!