Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Orbán Viktorral...

Egyetértetek Orbán Viktorral abban, hogy a nyugati liberalizmus helyett a szingapúri modellt kell követni, ahol egypártrendszer van, de mégis magas életszínvonalat és közbiztonságot értek el?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen ha magas az életszínvonal, akkor mi értelme van a liberalizmus további hajszolásának?
2017. márc. 5. 10:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%

Úgy általában nem értek egyet a kiragadott mondatok állításaival, mert azok vagy mindig másra vonatkoznak, vagy mindig csalnak.

A szingapúri modell persze, hogy tetszik Orbánnak. ő az egypárt vezetője. neki van magas életszínvonala. Még a hülyének is tetszene. Vannak országok, akik a rögösebb utat választják: ha csak egy mód van rá, minél többen szóljanak bele az ország irányításába, és cserében minél többnek legyen magas életszínvonala. Ez kissé nehezebb, mert ahány ember annyit kíván, annyiféleképpen képzeli, és ezek egyeztetése macerás. Orbán az egyeztetés fogalmát nem ismeri, de legalábbis szeretné megszüntetni.

2017. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem,egy egészséges társadalom sokszínű,és nem csak egy kiváltságos csoport érdekei érvényesülnek.


A demokrácia lényege,hogy nem csak egy csoport érdekei érvényesülnek,és nyomják el a többit.

2017. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
92%

"Tulajdonképpen ha magas az életszínvonal, akkor mi értelme van a liberalizmus további hajszolásának"


És meg is fogalmaztad, hogy mire épült a Kádár-rendszer! Komolyan az az új fideszes példakép már hivatalosan is?

2017. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
28%

# 18/23 Időpont ma 11:39


"Ez nem píszí, hanem egyszerű ténymegállapítás. A tény pedig a következő: túlérzékeny vagy, és több mint valószínű, hogy minden bolhából elefántot csinálsz. Ezt már bizonyítottad is, ez nem attól függ, hogy én píszí vagyok-e vagy sem."

Az elefántot jelenleg te csinálod, mert nem tetszik, hogy valakinek ez nem tetszik. Te pattogsz, hogy "hádde-hádde-hű".


"A többieket meg nem. Ismered a régi jó mondást, ez is olyan dolog, mint a segglyuk ;)"

Hát na, mégis hirdeted te is a sajátod ;-)


"Nem hát, mert kettőnk közül nekem van igazam. Egy ku-klux-klánosnak beöltözött gyerekkel nincs semmi probléma. Ez volt az én állításom. A tied ezzel szemben micsoda? Meg tudod cáfolni bármivel is azon kívül, hogy sírsz-rísz?"

Ja, ha a te isteni kinyilatkoztatásod szerint igazad van, akkor lehet. :-D Itt vesztettel el a vitát.

Sírni-ríni is épp te kezdtél: "hogy merészelték egyesek azt mondani, hogy ez nem tetszik nekik!!". Te magad vagy a cáfolat. Most is te hoztad fel, hogy mekkora szemét dolog, hogy valami valakinek nem tetszik. Ennyit arról, hogy a PC a terror.


"Mégis te kötöttél bele az egész kommentembe, kikérve magadnak, hogy mégis hogyan merészelik KKK-s ruhába öltöztetni a gyereket. Szépen ellentmondtál tudtodon kívül saját magadnak :)"

Egyrészt nem azt mondtam, hogy merészelik. Másrészt nem abba kötöttem bele. Harmadrészt pedig az, hogy valami nekem nem tetszik, nem egyenlő a világ napba zuhanásával. Értem én, hogy felségednek az a seggfájása, hogy csak arról lehet beszélni, de ez a te véleményed ;-) Szövegértés egyes.


"És akkor mégis a te sértődöttségedet miért kellene, hogy érdekelje bárki is?"

Ki mondta, hogy érdekelje? Mellesleg továbbra sem sértődtem meg, de ennek felfogása látom túlmutat a képességeiden.


"Szerinted csúnya rossz dolog a KKK, de ez a véleményed kit érdekel? Pusztán a te logikádat alkalmazva. Te szerinted rossz dolog, akkor ne műveld és ilyen egyszerű, dehogy emiatt miért kell verbális szentháborút indítanod az rejtély."

Te kezdtél "verbális szentháborút" itt a KKK védelmében, nem én. Szóval a rejtélyt a tükörben keresd.


"Hát legalább is akkor ne szóljál, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek."

Hát... ezért tart itt ez az ország. Gondolom akkor sem szólsz, ha rászarnak a tányérodra, mert másnak még ez se jut.


"Ha egy KKK-s ártatlan ruhából problémát csinálsz szerinted bárkit is érdekelni fog amikor konkrét rasszista indíttatású bűncselekmény történik? Farkast kiáltó juhász mondája megvan? Költői kérdés volt."

A problémát te csinálod. Biztos én fogok elnézést kérni amiért nem gondolom, hogy normális rasszista gyilkosnak öltözni :-D De mindenki hülye csak te vagy a helikopter.


"Nem akarok balhézni, te nem tudod normálisan megvédeni az álláspontodat, de ez hadd ne legyen már az én hibám..."

Hát úgy, hogy nem fogod fel amit írok, úgy nehéz. Te vergődsz azon, hogy képzelem azt, hogy ez nem tetszik.


"Aha, jön is a személyeskedés, csak gratulálni tudok. Talán nem megy a rendes vitakultúra amikor az álláspontodat valaki megtámadja?"

Te kezdted a személyeskedést, de ne zavarjon.


"Hát most ne haragudj de magadat teszed nevetségessé...hirdeted itt az erkölcsi felsőbbrendűségedet azáltal hogy egy KKK-s ruhát felvevő kisgyerek meg a szülei ellen picsogsz, holott (és itt most kapaszkodj meg) nem történt semmi. Nem halt meg tőle egy darab néger sem, a nyakamat rá hogy a gyerek sem lett tőle rasszista. Kérdezem én: ez mi ha nem álprobléma, ami ellen kardoskodsz? (még egy költői kérdés)."

Látod, ebből a mondatodból látszik, hogy nem fogtad fel miről beszélek. Te picsogsz azon, hogy PC-terror az, hogy nem gondolják normálisnak, ha rasszista gyilkosnak öltözik valaki. Aztán szintén picsogva nem vagy hajlandó tudomásul venni, hogy akinek ezzel baja van, az mi. "zitünti ellen lehet felszólalni? Pedig ott is csak akkor történik valami ha odamennek a kopaszkák balhézni. Az se árt. Akkor meg? Hányok a kettős mércétektől.


(És igen, kérdésed megelőzendő, explicit is kijelentem: A "zitüntinek semmi keresnivalója ebben a formában az országban. Az se normális. És nem azért mert homoszexuálisok, vagy sértenének.)

2017. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
5%

"Az elefántot jelenleg te csinálod, mert nem tetszik, hogy valakinek ez nem tetszik."


Jó kis szalámi taktikázást folytatsz, egy a gond, hogy nem fog beválni :) Elefántot abszolút nem csináltam, felhívtam a figyelmedet miért vagy tévedésben. Viseld el, ha valaki ellenkező álláspontot fogalmaz meg veled szemben, főleg, ha te kezdeményezed a vitát.


"Hát na, mégis hirdeted te is a sajátod ;-)"


Hát könyörgöm, ha nekem írsz választ, még szép hogy megvédem az álláspontom :D Jézusom, te tényleg ennyire veszélyesen hülye vagy? :D Te válazoltál az én kommentemre, és még rajtam kéred számon, hogy leírom az álláspontom? :D Azért rakjad már magad takarékra...


"Ja, ha a te isteni kinyilatkoztatásod szerint igazad van, akkor lehet. :-D Itt vesztettel el a vitát."


Hol? Tőled még mindig nem láttam semmi ellenérvnek látszó gondolatot.


"Sírni-ríni is épp te kezdtél: "hogy merészelték egyesek azt mondani, hogy ez nem tetszik nekik!!"."


Akkor rágd át magad mégegyszer: amit én mondtam az az, hogy túlreagálod a problémát :) Nem tetszik ez neked? Az a te problémád.


"Te magad vagy a cáfolat."


Jujjjj de kemény... :D


"Most is te hoztad fel, hogy mekkora szemét dolog, hogy valami valakinek nem tetszik."


Én még mindig azt hoztam fel, hogy az, hogy neked nem tetszik valami, nem jelenti, hogy a való életben is úgy van. Mesterien magyarázod félre a dolgokat, igazi demagóg vagy.


"Egyrészt nem azt mondtam, hogy merészelik. Másrészt nem abba kötöttem bele. Harmadrészt pedig az, hogy valami nekem nem tetszik, nem egyenlő a világ napba zuhanásával."


Nagyszerű, alig négy kommenten belül totál ellenkező álláspontot vettél fel. Csak nem egy szélkakassal kerültem össze? :) Ha ez a három pont igaz, akkor mégis miért éreztél ingerenciát arra, hogy leírd azon véleményed, amit most kézzel-lábbal próbálsz letagadni? Fantasztikus példány vagy, akár politikusnak is elmehetnél ;)


"Értem én, hogy felségednek az a seggfájása, hogy csak arról lehet beszélni, de ez a te véleményed"


Hát nézd, ha egyszer az én véleményem képviseli a józanságot, arról miért én tehetek?


"Ki mondta, hogy érdekelje? Mellesleg továbbra sem sértődtem meg, de ennek felfogása látom túlmutat a képességeiden."


Nem mondta senki, hogy érdekelje csak akkor alapból nem értem, miért érezted szükségét annak, hogy feltétlenül hattyúhalált színlelj amiatt, hogy valaki KKK-s ruhába mert öltözködni Magyarországon. (persze-persze tudom, most erre meg az fog jönni, hogy nem is ezt mondtad, szánalmas hogy így kihátrálsz az álláspontod mögül, ugyanakkor nem váratlan :) )



"Te kezdtél "verbális szentháborút" itt a KKK védelmében, nem én. Szóval a rejtélyt a tükörben keresd."


Én azt mondtam, hogy ezzel semmi gond nincs. Szóval visszadobom a labdát, a verbális szentháborúval kapcsolatban pubikám :)


"Hát... ezért tart itt ez az ország. Gondolom akkor sem szólsz, ha rászarnak a tányérodra, mert másnak még ez se jut."


Látom totál képtelen voltál felfogni egy szót is abból, amit mondtam. Ezért nem veszi senki komolyan a liberálisokat... :D Nem is baj. Az meg, hogy "ezért tart itt az ország ahol" éééédesistenem, valami mégunalmasabb közhelyet esetleg nem akarsz leírni? :) Azt hittem ennél kreatívabb idióta vagy, de tévedtem.


"A problémát te csinálod. Biztos én fogok elnézést kérni amiért nem gondolom, hogy normális rasszista gyilkosnak öltözni"


Miért, én mondtam, hogy normális? Azt mondtam, hogy semmi gond vele, és túlreagálod. Gyerek felöltözött KKK-snak, és kész. Nem történt gyilkosság, nem lett több rasszizmus ezzel az országban. Fogd már föl, hogy a kettő között nincs semmi logikai kapcsolat. Nem hiszem el, hogy 2017-ben ezt valakinek a szájába kell rágni :DDD Egy ismerősöm gyerekkorában például lerajzolt egy horogkeresztet, mégsem gyilkolt zsidókat, nem is lett náci, rendesen él, adózik stb. Wow, durva nem? :O Ezzel nem történt semmi probléma és erre még mindig nem tudtál semmit írni, ami cáfolná, inkább elkezdtél azzal vagdalkozni, hogy inkább én fújom fel a problémát. Hogy téged idézzelek: nooooormális?


Azt meg még mindig elfelejted, hogy a KKK már évek óta nem gyilkolt senkit meg.


"De mindenki hülye csak te vagy a helikopter."


Nem azt mondom, hogy mindenki hülye, csak azt, hogy te vagy hülye.


"Hát úgy, hogy nem fogod fel amit írok, úgy nehéz. Te vergődsz azon, hogy képzelem azt, hogy ez nem tetszik."


Istenem olvasd már el légyszíves amit ezelőtt írtam :D Ha kell, akár tizenhatszor is elolvashatod, hogyha csak így fog rögzülni, hidd el, nem leszel kevesebb attól. Lesz@rom, hogy neked nem tetszik. Azt viszont kikérem magamnak hogy te itt szentbeszédet tartsál rasszizmusról. Tök nemérdekel senkit, hogy szerinted rasszista (megsúgom: nem az, szóval még ezzel is mellélőttél :D ) de azzal meg főleg mellélőttél, hogy rasszistázástól várod az erkölcsi felsőbbrendűséget. Az igazság az, hogy a tettektől kéne ezt várni, nem a szájkaratétól. A kissrác nem tett semmit, ami miatt bárkinek bántódása esett, szóval még mindig nem értem, miért probléma hogy felvett egy darab fehér ruhát...


"Te kezdted a személyeskedést, de ne zavarjon."


Nem zavar, mert te kezdted. Ellenérvet nem tudtál mondani, jött a mismásolás meg a kicsinyes odaszólogatás. Ha pedig neked szabad, hadd süllyedhessek már le a szintedre, köszönöm :)


"Látod, ebből a mondatodból látszik, hogy nem fogtad fel miről beszélek. Te picsogsz azon, hogy PC-terror az, hogy nem gondolják normálisnak, ha rasszista gyilkosnak öltözik valaki."


Hát még szép, hogy picsogok miatta, mivel ez nem bűncselekmény, és semmi baj nem történt belőle. Innentől kezdve azt hiszem jogos a kérdés: te mégis miért picsogsz? Erre válaszolj már, és hagyd már ezeket az idióta mismásolásokat...


"Aztán szintén picsogva nem vagy hajlandó tudomásul venni, hogy akinek ezzel baja van, az mi."


Még szép, hogy nem vagyok hajlandó tudomásul venni, mert ez egy álprobléma.


"Pedig ott is csak akkor történik valami ha odamennek a kopaszkák balhézni. Az se árt. Akkor meg? Hányok a kettős mércétektől."


Az ellen felszólalok, mert az egy IGAZI probléma, de könyörgöm, egy fehér ruhát felvevő kisgyerektől ne kapjál már hisztirohamot... még egyszer mondom: a farkast kiáltó juhász tipikus esete vagy, és soha a büdös életbe nem fognak téged komolyan venni, ha minden kis apró sz@rság kiakaszt. Besértődhetsz most ezen, de hidd el, ez az okfejtésem a te javadat szolgálja, más kérdés, hogy van-e annyi szürkeállományod hogy fel is fogd...

2017. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%
Nem, én nem örülnék, ha újra egypártrendszer lenne, legyen az szingapúri, vagy bármilyen más "modell".
2017. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

# 25/26 Időpont 03-05 12:52


"Jó kis szalámi taktikázást folytatsz, egy a gond, hogy nem fog beválni :) Elefántot abszolút nem csináltam, felhívtam a figyelmedet miért vagy tévedésben. Viseld el, ha valaki ellenkező álláspontot fogalmaz meg veled szemben, főleg, ha te kezdeményezed a vitát."

A szalámi taktika nem ez.

Elefántot meg te csináltad, bár tudom, nem tetszik. Arra hívtad fel a figyelmem, hogy szerinted tévedek azzal, hogy van egy véleményem arról aki rasszista gyilkosnak öltözik/öltöztetik. Hogy ez tévedés lenne, azon meglepődnék.


"Hát könyörgöm, ha nekem írsz választ, még szép hogy megvédem az álláspontom :D Jézusom, te tényleg ennyire veszélyesen hülye vagy? :D Te válazoltál az én kommentemre, és még rajtam kéred számon, hogy leírom az álláspontom? :D Azért rakjad már magad takarékra..."

Látom nehéz a felfogásod, szóval akkor pár szinttel lejjebb: Te hoztad fel először, arról beszéltem. :-)


"Hol? Tőled még mindig nem láttam semmi ellenérvnek látszó gondolatot."

Ahogy tőled sem jött érv. Jelenleg te pattogsz azon, hogy képzelik az emberek, hogy nem tetszik nekik az, hogy rasszista gyilkosnak öltözik valaki, és ezt elmondják.


"Akkor rágd át magad mégegyszer: amit én mondtam az az, hogy túlreagálod a problémát :) Nem tetszik ez neked? Az a te problémád."

Én meg azt mondtam, hogy nem reagálom túl. Egy mondattal elintéztem az egészet, te pattogsz folyamatosan, hogy mégis hogy képzelem, hogy véleményem van valamiről.


"Én még mindig azt hoztam fel, hogy az, hogy neked nem tetszik valami, nem jelenti, hogy a való életben is úgy van. Mesterien magyarázod félre a dolgokat, igazi demagóg vagy."

Nem. Neked az volt a bajod, hogy véleményem van. Mellesleg miért, mi a való élet? Nem KKK-snak öltözött csak elbénázott sebésznek, vagy mi?


"Nagyszerű, alig négy kommenten belül totál ellenkező álláspontot vettél fel. Csak nem egy szélkakassal kerültem össze? :) Ha ez a három pont igaz, akkor mégis miért éreztél ingerenciát arra, hogy leírd azon véleményed, amit most kézzel-lábbal próbálsz letagadni? Fantasztikus példány vagy, akár politikusnak is elmehetnél ;)"

Inkább az a nagyszerű, hogy nem beszéled az anyanyelved. Sose mondtam, hogy ettől a beöltözéstől a napba zuhan a világ, meg eljön az apokalipszis, ezt a te agyad produkálta oda.


"Hát nézd, ha egyszer az én véleményem képviseli a józanságot, arról miért én tehetek?"

Mert tévedsz, hogy a te véleményed képviselné a józanságot. Ilyen egyszerű. Miért józan dolog rasszista gyilkosnak öltözni?


"Nem mondta senki, hogy érdekelje csak akkor alapból nem értem, miért érezted szükségét annak, hogy feltétlenül hattyúhalált színlelj amiatt, hogy valaki KKK-s ruhába mert öltözködni Magyarországon. (persze-persze tudom, most erre meg az fog jönni, hogy nem is ezt mondtad, szánalmas hogy így kihátrálsz az álláspontod mögül, ugyanakkor nem váratlan :) )"

Extrapolálsz, ráadásul elmebajos módon. A hattyú halála sem ez. Te tényleg nem beszéled a magyart? Költői kérdés.

És továbbra is tartom, hogy ott azért van min gondolkodni, ahol egy gyerek rasszista gyilkosnak öltözik.


"Én azt mondtam, hogy ezzel semmi gond nincs. Szóval visszadobom a labdát, a verbális szentháborúval kapcsolatban pubikám :)"

Visszadobhatod, ettől még te kezdtél el pattogni, hogy mi az, hogy valaki úgy gondolja, hogy azért ez mégsem teljesen kóser.


"Látom totál képtelen voltál felfogni egy szót is abból, amit mondtam. Ezért nem veszi senki komolyan a liberálisokat... :D Nem is baj. Az meg, hogy "ezért tart itt az ország ahol" éééédesistenem, valami mégunalmasabb közhelyet esetleg nem akarsz leírni? :) Azt hittem ennél kreatívabb idióta vagy, de tévedtem."

Kettőnk közül te nem vagy képes alapvető nyelvi eszközök használatára, használja tévesen, vagy extrapolálja a másik véleményét, csak hogy duzzoghasson. Ennyit arról, hogy ki a kreatív, meg ki az idióta.


"Miért, én mondtam, hogy normális? Azt mondtam, hogy semmi gond vele, és túlreagálod. Gyerek felöltözött KKK-snak, és kész. Nem történt gyilkosság, nem lett több rasszizmus ezzel az országban. Fogd már föl, hogy a kettő között nincs semmi logikai kapcsolat. Nem hiszem el, hogy 2017-ben ezt valakinek a szájába kell rágni :DDD Egy ismerősöm gyerekkorában például lerajzolt egy horogkeresztet, mégsem gyilkolt zsidókat, nem is lett náci, rendesen él, adózik stb. Wow, durva nem? :O Ezzel nem történt semmi probléma és erre még mindig nem tudtál semmit írni, ami cáfolná, inkább elkezdtél azzal vagdalkozni, hogy inkább én fújom fel a problémát. Hogy téged idézzelek: nooooormális?"

Mivel te fújod fel a problémát :-D Leírtam, hogy szerintem ez nem normális, azt máris nekemestél. Írtam két mondatot, és csak mert nem tetszik a seggfájásodnak, nekemestél. Majd ha az országgyűlés elé terjesztek javaslatot a fehér lepedő ellen, akkor pattogj, hogy túlreagálom :-D


"Azt meg még mindig elfelejted, hogy a KKK már évek óta nem gyilkolt senkit meg."

Szerintem meg guglizz egyet "KKK murder 2016" kulcsszóval. Meg utána 2015, 2014, és stb.-vel.


"Azt viszont kikérem magamnak hogy te itt szentbeszédet tartsál rasszizmusról. Tök nemérdekel senkit, hogy szerinted rasszista (megsúgom: nem az, szóval még ezzel is mellélőttél :D ) de azzal meg főleg mellélőttél, hogy rasszistázástól várod az erkölcsi felsőbbrendűséget."

A KKK nem rasszista? MIVAN?


"Az igazság az, hogy a tettektől kéne ezt várni, nem a szájkaratétól. A kissrác nem tett semmit, ami miatt bárkinek bántódása esett, szóval még mindig nem értem, miért probléma hogy felvett egy darab fehér ruhát..."

Egyszer már mondtam: A probléma maga az, hogy nem érted miért baj rasszista gyilkosnak öltözni. Szerinted milyen forgatókönyv zajlott? Gyerek látott egy filmet, tetszett neki a "jelmez", a szülők meg segghülyék és nem tudják mi az, hogy KKK? Én azért reménykedem, hogy ennyire nem segghülye egy szülő sem.


"Nem zavar, mert te kezdted. Ellenérvet nem tudtál mondani, jött a mismásolás meg a kicsinyes odaszólogatás. Ha pedig neked szabad, hadd süllyedhessek már le a szintedre, köszönöm :)"

Süllyedni te csak akkor tudnál a szintemre ha ciklikus. De mivel nem az, így nehéz lenne. De süllyedj tovább bátran. ;-)


"Hát még szép, hogy picsogok miatta, mivel ez nem bűncselekmény, és semmi baj nem történt belőle. Innentől kezdve azt hiszem jogos a kérdés: te mégis miért picsogsz? Erre válaszolj már, és hagyd már ezeket az idióta mismásolásokat... "

Te mismásolod el a problémát azzal, hogy "hát nem történt semmi". Nem bűncselekmény. ÉS? A kérdés az, hogy _TE_ miért picsogsz (lévén én írtam két mondatot, mire te elkezdtél vergődni, hogy "denemis"), lévén fentebb el is ismerted, hogy nem normális dolog. Tehát egyetértünk, hogy nem normális (legalábbis a "mondtam én, hogy normális?"-ból én erre utalok), mégis belémkötöttél, hogy miért mondom, hogy nem normális. NOOORMÁLIS??


"Még szép, hogy nem vagyok hajlandó tudomásul venni, mert ez egy álprobléma."

Ezzel az erővel sok mindenre ráfoghatjuk, hogy álprobléma...


"Az ellen felszólalok, mert az egy IGAZI probléma, de könyörgöm, egy fehér ruhát felvevő kisgyerektől ne kapjál már hisztirohamot... még egyszer mondom: a farkast kiáltó juhász tipikus esete vagy, és soha a büdös életbe nem fognak téged komolyan venni, ha minden kis apró sz@rság kiakaszt. Besértődhetsz most ezen, de hidd el, ez az okfejtésem a te javadat szolgálja, más kérdés, hogy van-e annyi szürkeállományod hogy fel is fogd..."

Imádom amikor a képzeleted szüleménye felülírja a valóságot :-) Hisztirohamot meg kiakadást is nálad lehet inkább tapasztalni, én két mondatot írtam az egészről, majd nekemestél mintha az anyukád szidnám. Szedjél nyugtatókat vagy valami.

2017. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!