Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az, hogy a kormány...

Igaz az, hogy a kormány többet költ az űrkutatásra, mint az egészségügyre?

Figyelt kérdés
Tavaly meglepetéssel értesültem arról, hogy az EU létrehozta a saját űrkutató szövetségét, amelyben Magyarország is részt vállalt. Szerintem ez nagyon jó is lenne, ha nem hallottam volna azt is, hogy állítólag a magyar kormány többet költ az MTA űrkutatási programjára, mint pl. az egészségügyre. Vagy ez csak egy városi legenda? Nem tudom. De ha netalántán ne adj isten mégis igaz, akkor nem csodálom, hogy a gazdagok Svájcba járnak, ha kórházra van szükségük, a szegényeket meg a mély szegénységbe süllyedt magyar kórházakba küldik. Ugye nem igaz, hogy a magyar kormány a Nap-rendszer meghódítását tűzte ki fő céljául, a magyar egészségügyet meg magasról ejti?

#egészségügy #űrkutatás #városi legenda #Nap-rendszer meghódítása
2017. ápr. 20. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Neked is lélegeztetőgépre fáj a fogad?
2017. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
A gazdagok akkor is Svájcba járnak, ha iskolára van szükségük, nem csak ha kórházra.
2017. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Fekvő Bika elszállt kérdése.
2017. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Hahaha. Voltam az MTA-nál állásinterjún, hát nehéz elképzelni, hogy valahol kevesebbet keressenek mint ott.
2017. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
#4 ott a Nap-rendszer meghódítását keresik, de neked úgy látszik semmi sem elég :)
2017. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#5


Trijanon nem elég.

2017. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Felkutatjuk a Szíriuszt és kapcsolatba lépünk az őseikkel, nem tudtad? Szükségünk lesz rájuk a Soros vezette liberálanarchista csőcselék elleni Szent Hadjáratban.
2017. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

#7


Már Széles építi az antigrav. hajtóművet a hosszú utazáshoz. Pataky küldi az agyhullámokat IV. Szíriusz Blekk táltoskirálynak.

2017. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
8-as: Én úgy tudtam, hogy simán Csaba királyfi csillagösvényét fogjuk használni.
2017. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vegülis engem nem lep meg. Lényegesen több a magyar űrhajós mint az ápolónő.
2017. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!