Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fizet valaki 120 ezret...

Miért fizet valaki 120 ezret egy albérletért, még ha meg is teheti?

Figyelt kérdés

Teljes pénzpocsékolás.


Miért nem gyűjt valaki inkább egy saját lakásra ennyi pénzből?

Erre volt jó az egykulcsos adó,hogy mások így kidobálhassák a pénzt az ablakon?


2017. ápr. 23. 18:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:

De sajnos hiába tépem itt a számat itt mindenre,minden zsiványságra az a magyarázat,hogy "kereslet,kínálat"


Sajnos ezért tart itt a magyar társadalom,mert mindenre ez a válasz..

2017. ápr. 23. 21:56
 52/69 anonim ***** válasza:
53%

#49

Ha a szüleid tartanak ki akkor az a 30-40 amit közmunka/segély kombóból összekaparsz simán elég. Főleg az ilyeneknek mint te akinek se csaja se haverjai se hobbija.

2017. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
53%

#51

Ha nem tetszik emigrálj Észak Koreába.

2017. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

A személyeskedésbe ha lehet ne menjünk bele,nem tudsz rólam semmit,és nem is ez a kérdés célja.


Tőlem annyi csajod,haverod lehet,amennyit akarsz,nem tudom mi köze ennek a lakhatáshoz..

2017. ápr. 23. 22:03
 55/69 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy Észak-Korán kívül ez mindenhol így lenne,hogy 1 havi fizetés egy albérlet ára..
2017. ápr. 23. 22:05
 56/69 anonim ***** válasza:
x46:Persze, lehet blöffölni, alighanem vannak, akik meg is próbálják. Csak, ha a tulajdonosnak valóban vannak más "vevőjelöltjei" is(ami valószínű), akkor halva született ötlet.
2017. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
69%

"1 havi fizetés egy albérlet ára"


Tanulj, szerezz jobb munkás és máris nem annyi.

120-at megkeresni, sőt ennél többet is, Budapesten nem egy bonyolult dolog azért.

2017. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%

"Nem tudom ki az a Balázska,bár már pár kérdésnél láttam,hogy itt mindenki Balázska,aki bizonyos kérdéseket feltesz. "


Csak az Balázska, akin tisztán látszik, hogy esze semmi, de folyamatosan a spanyol viaszt találja fel, a gazdaságról fogalma sincs, de még a szemét se nyitja ki, csak a valahol hallott hülyeségét nyomja. Beálltál ebbe a sorba, innentől kezdve te is Balázska vagy.

2017. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek.

Nekem nagy szükségem van segítségre.

Van bármid amit piaci áraltt el tudnál nekem adni? Kb a piaci ár feléért?

Tudom, hogy nincs lakásod, de bármi más?

Autó, óra, számítógép, vagy bármi. Miután eladom kifizetem neked az árát. Bejegyzéseidböl látszik, hogy milyen önzetlen vagy. Számítok a segítségedre...

2017. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem mi a bajod kérdező: mások gazdagok, te meg nem. Én is túlzónak tartom sokszor egy - egy albérletet mennyiért adják ki, de téged nem ez érdekel, téged csak az, hogy mások miért gazdagok.
2017. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!