Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a CEU elköltözne Bécsbe...

Ha a CEU elköltözne Bécsbe vagy prágába, az jó megoldás lenne? Ott befogadnák őket?

Figyelt kérdés

Nyilatkoztak a CEU-ról, hogy lehet kívánatos lenne elköltözni Bécsbe vagy Prégéba, csak a könyvtár maradna itt, bár az nem tudom minek. Nem életszerű, hogy előadás után leugrik Bácsből Pestre egy hallgató. Ennek a hírnek nagyon megörültem, mert így a vita mindkét fele jól jön ki.


Maygarországon egyébként sem illik bele a környezetbe egy liberális "agymosoda", aki ismeri a ceus diplomamunkákat tudja miről beszélek. [link] Itt hosszú ideje és várhatóan legalább ennyi ideig jobb oldali, keresztény kormány van, ezeknek az értékeknek mindenben ellene megy a liberális, politikailag, vallásilag is. Ráadásul nem is felelnek meg a magyar törvényeknek. Viszont, ha elköltöznének Bécsbe vagy Prágába, akkor elmulna az a nem életszerű, helyzet ami most fennáll. Kérdés, hogy ezek után, hogy fantomkampusza van usában illetve a forrásaikat nem fedik fel, megengednék-e Bécsbe vagy Prágába, hogy működjenek. Remélem igen.


2017. ápr. 29. 16:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2%

#7 igen, kiemelkedő... hogyne. :D Mondj egyet.

Gender szak? :DDD

2017. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
79%

11-es, nem a 7es vagyok, de azért válaszolok

Pl történelem szak. Legalábbis az ELTE-n pár prof, tanszékvezető a CEU-n végzett...

2017. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

"#7 igen, kiemelkedő... hogyne. :D Mondj egyet.

Gender szak? :DDD"

Te tipikus esete vagy a prolinak, aki egyetemet max googlén látott és az általános is éppen, hogy kijárta. Természetesen ezzel nincs semmi gond, csak kár, hogy egyenlő jogunk van. A legnagyobb baj ezzel a liberalizmussal.

2017. ápr. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
2%
Nem biztos, h aki nem ért egyet a gender szakkal az proli. Biztosan mondhatom, hogy az eltén és bme-n bizonyos körökben ez a gender csak nevetség tárgya.
2017. ápr. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

14es, ugxan már, a műszaki szakosok a teljes bölcsészkart nevetség tárgyának tartják...

És van filozófia, van kommunikáció, van andragógia, van esztétika, van médiatudomány..... akit nem érdekel, az nem tudja mire jó ez. Akit érdekel,az elmegy oda tanulmi.

Aki a genderszakkal azonosítja a CEUt, az elég korlátoltan gondolkodik, vagy túl sok pri itív propagandát nézett.

2017. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%
Romániában még cikkeztek is róla, hogy milyen jó volna, ha Kolozsvár fogadná be a CEU-t, mint a legfejlettebb romániai egyetemi város. Persze ez csak fantázia, de én, erdélyi magyarként tuti nagyon örülnék neki.
2017. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

@13 mondja ezt az a liberó, aki még írni sem tud. :D


Az MIT is lassan mehet a kukába, épp gyerekeknek ír kommunizmusról könyvet, hogy jajj az milyen jó lenne a világnak. ;)


@12 ja, volt "szerencsém" hozzájuk, ha a tudásuk annyi lenne, mint az egójuk, akkor még elmehetnének tanárnak is.

2017. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Értem. Ha te mondod, hogy az MIT meg az ELTE szär, akkor biztos úgy van. Engem tanít egy ott végzett tanár. Az egyik legjobb tanárom. De ha te mondod, biztos úgy van, hisz neked volt szerencséd hozzájuk, meghát az MIT-t is jól ismered.

Te könnyen beszélsz, neked a tudás nem érték.

2017. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Én meg tudnám oldani ezt a kis problémát, ami az eu-s meg ceu-s fejeseknek nem megy. Menjen a ceu ahova akar ! .
2017. máj. 11. 18:58
 20/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért zavar téged hogy itt vannak? Amíg nem volt szó róla a hírekben hogy a kormány el akarja lehetetleníteni a CEU-t, addig fogadjunk azt se tudtad hogy mi az a CEU, meg melyik országban van.
2017. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!